F.X.Mayr - kuracja: aby gubić kilogramy i naszej cerze dać zdrowy połysk!

Czerstwe bułki i mleko, gorzka sól , herbaty, woda, masaże brzucha , sport az do napocenia i to przez 3 tygodnie ... i nic innego. W tem sposób ma być oczyszczony przewód pokarmowy, pozbawiony szlaki  i pobudzone zdrowe trawienie - My spróbowaliśmy tą kurację ... to nasz raport . I od razu musimy przyznać : rezultat jest rewelacyjny!

Już pierwsze kilka dni przed rozpoczęciem kuracji F.X. Mayr  kupiliśmy bułki , bo one muszą parę dni poleżeć, aby zczerstwiały. Do tego mleko  - kto nie toleruje mleka krowiego może  użyć mleko sojowe, czy kozie. I nagle nadszedł ten oczekiwany dzień rozpoczęcia  - ten pierwszy z 21  - jedna czerstwa bułka i kubeczek zimnego mleka.
Gryziesz kąskę bułki , powoli ją przeżuwasz , aż powstaje słodkawa  papka w ustach - i popijasz łyczkiem mleka. W żadnym przypadku nie pijać mleka bez bułki  - każdy kąsek bułki musi iść w parze z łyczkiem mleka.

To można tak długo robić, aż powstaje uczucie sytości  - w tej kuracji ilość nie odgrywa żadnej roli . Głównym zadaniem jest pobudzenie żucia i  odciążenie przewodu pokarmowego.
Wieczorem dodajesz  łyżeczkę gorzkiej soli , rozpuszczoną w odrobinie wody i, którą rano  uzupełniasz na 1/4 litra ciepłą wodą i pijesz. W ten sposób pozbawia się gorzką sól jej agresywnego działania. Jako bardzo skuteczne okazały się różne herbaty ziołowe, pijane w ciągu całego dnia, dla wspierania trawienia  i odtrucia wątroby.

Wspaniałe w działaniu okazały się masaże brzucha . I je można robić samemu: wciągnąć powietrze , aby brzuch się widocznie podniósł, następnie wydychać i równocześnie  pojedyńcze miejsca na brzuchu z pomocą palców " głęboko wstrząsnąć". To pobudza trawienie  i uwalnia szlakę z jelit. 

Pierwszy wynik:  od razu zauważysz jak różne są bułki... niektóre rozpadają się po trzech dniach na okruchy, inne żujesz jak gumę do żucia . Niektóre mają solny smak , inne smakują na nic. Ale: zapomnijmy o smaku . Pierwsze co ulega zmianie to stolec.  On staje się papkowaty  i jest jaśniejszy ( naturalnie pochodzi kolor od bułek i mleka). W dniach od trzeciego do szóstego  pojawiają się pierwsze, nieprzyjemne działania uboczne. Krzyż boli  ( przy zmianach brzucha musi się krzyż " dopasować") , może dojść do zaburzeń krążenia,  zmęczenie ogarnia nas coraz bardziej..ponadto wyglądasz źle, twarz się postarzała  i masz więcej zmarszczek. Ale nie martw się, to wszystko powróci do normy!

Jako następne znikają pierwsze kilogramy. Napewno! Najpierw jeden, dalej dwa , trzy  i cztery - aż do dziesiątego dnia.  I wtedy pojawia się zastój. Aż do końca  - w dniach 18 - 21 ponownie spada waga . W ten sposób można w 3 tygodniach zgubić  6 - 7 kilo. Ale aby to osiągnąć jest konieczne conajmniej dwa razy w tygodniu pocenie - sport lub sauna  - obojętnie. Trening mięśni jest zawsze wspaniały. 

Od środka kuracji czujesz się coraz lepiej, Twoja energia powraca. Z nieznaną siłą. Oczy są znowu błyszczące i  jawne, cera staje się różowa , czysta i promienista.

Czy osiągnięty wynik daje to co obiecuje, zależy od  nas samych i ponownego, normalnego jedzenia. W każdym razie.. powoli. W pierwszych dniach  pozostaje nadal stara bułka , ale możesz ją posmarować masłem - jaka to rozkosz!  Następnie kładziesz pierwszy plasterek sera  - hmmm!- , jajko gotowane na miękko , zupa jarzynowa, ryba, kartofle, kurczaczek , troszeczkę ryżu ... wszystko co jest lekkostrawne. Dopiero w trzecim tygodniu dochodzą słodycze i surowe produkty  tzn: sałata, owoce, czekolada. I kawa. I czarna lub zielona herbata. Gorzka sól jest stopniowo redukowana . Jednego dnia robimy przerwę , następnie pijemy ją znowu, ponownie dwa dni bez soli  ... aż do końca.

Następnie jest wszystko po staremu  - z malutką różnicą. My jesteśmy sprawniejsi, lżejsi i wyglądamy ładniej. Nas męczące bóle głowy nagle zniknęły, jak i napady zmęczenia - wszystko należy do przeszłości. Wynik jest niesamowity - i jak szybko minęły te trzy tygodnie  postu z bułką i mlekiem  plus dwa tygodnie powolnego powrotu do normalnego trybu życia. Pozostały : zdecydowanie więcej radości  życia  i mniejszy rozmiar naszej odzieży  ( i to można utrzymać ze sportem , poceniem i mniejszą ilością niezdrowych produktów oraz picia) Coś wspaniałego!