Tydzień rekreacyjny z Biotta według Alicji & Stefana - dień 1 & 2

Co to jest kuracja Biotta?

Biotta rekreacyjny tydzień jest naturalną metodą odtruwania . Dzięki połączeniu warzyw i owoców o najlepszej jakości . Podczas kuracji zostają dostarczone organizmowi najważniejsze odżywki. Ten tydzień odtruwający jest godny polecenia szczególnie dla zdrowych osób dorosłych.

Stefan i ja (Alicja) zdecydowaliśmy się przeprowadzić tą kurację i tutaj opisujemy nasze odczucia.

Najpierw musieliśmy znaleźć wspólnie, tydzień wolny od terminów - żadne spotkania, zebrania czy wizyty przyjaciół.

Niedziela, 15.9.2013 była naszym pierwszym dniem.. Kuracja trwa cały tydzień -7 dni, dwa dni ( pierwszy i ostatni) są dniami wprowadzającymi/ przestawienia i ponownego dopasowania , kiedy zostają soki łączone z lekkim pokarmem. Podczas pozostałych 5 dni , masz tylko Biotta soki , herbatę i siemię lniane. Czy dasz także radę przeprowdzić tą kurację?

Dzień 1 - wrażenia Alicji:
" wygląda na to , że ... to jest całkiem normalny dzień... ja mam wrażenie, że jadłam dużo .. na śniadanie było Danito od Danone... na obiad grecka sałatka z chlebem i na kolację danie: 2 kartofle foliowe z serkiem rikotta , dużą ilością warzyw i gotowana marchewka. Sok ze słodkiej śliwki ... nic specjalnego, ale można pijać."

Dzień 1 - wrażenia Stefana::
"Na śniadanie nic nie jadłem, bo bardzo późno wstałem i dopierio na obiad miałem makaron z brokułą i serem. Na kolację 2 gotowane kartofle - można powiedzieć - całkiem normalny dzień - ja czuję się dobrze".

I teraz nadszedł poniedziałek -pierwszy dzień przestawienia nawyków. Jesteśmy oboje w pracy i teraz dopiero może być zabawnie!

Dzień 2 - wrażenia Alicji:
"Dzisiaj jestem troszeczkę zmęczona... mam lekki ból głowy , ale nie mam uczucia głodu. Sok jest smaczny z ACE marchewką. Vita 7 jest jeszcze smaczniejszy , bo ma ten tropikalny smak bananów. Wieczorem odgrzałam sok pomidorowy , z dodatkiem bazylii, rozmarynu i oregano... Pyszności!! Narazie wszystko w porządku! Ja dam radę!"

Dzień 2 - wrażenia Stefana:
"Po obiedzie zaczęły sią straszne bóle głowy ...a ja mam majwyżej 1 - 2 razy w roku migrenę!!! Nie wiem, czy te bóle pochodzą od kuracji , ale obawiam się, że tak!... Nie jestem głodnym. Sok rekreacyjny jest smaczny, Vita 7 mnie nie smakuje, bo ma ten dominujący smak bananaów. Sok pomidorowy wypiłem na zimno. Bardzo dobry!

No jesteście ciekawi na dzień 3? Do jutra...!:)

Do produktu

Zobacz dzień 3

Zobacz dzień 4

Zobacz dzień 5

Zobacz dzień 6

Zobacz dzień 7

Zobacz Krótki opis