ZeinPharma Kapsułki przeciwtrądzikowe

Ponieważ właśnie uroda przychodzi od środka, …

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Cynk wysokiej jakości
  • z L-hystydyną
  • wspierają zrównoważony proces poprawy skóry

  • BEZ testów na zwierzętach

Podobne produkty:

ZeinPharma Korzeń maca w kapsułkach
ZeinPharma Coenzym Q10 100mg
ZeinPharma Kwas hialuronowy w kapsułkach

Opis

Bo piękno pochodzi od wewnątrz...

... promieniujemy tym więcej im zdrowiej i komfortowo czujemy się we własnej skórze. I obojętnie ile lat mamy. W sumie łączymy z każdą fazą naszego życia pewne odczucia. I odpowiednią historię opowiada nam nasza skóra. Skóra to lusterko naszej psychiki i naszych uczuć. Pobudzenie powoduje gęsią skórkę, wstyd - powoduje jej zaczerwienienie i obawa daje bladość. I jak się niesamowicie cieszymy? Naturalnie, spacerują mrówki po nszym brzuchu i pozyskujemy delikatny różowy połysk.

Promieniście lśniąca skóra podkreśla ogólny zadbany wygląd - i to o wiele lepiej aniżeli modne ubranie . Bo język skóry jest wyjątkowy , tak wyjątkowy jak każdy człowiek. Poza tym jest on uniwersalny, w nim się "mówi" dookoła kuli ziemskiej i jest on zrozumiałym. Bardzo delikatna, miękka skóra pojawia się przy przyjmowaniu istotnych odżywek , no to jak mówi przysłowie: "prawdziwe piękno przychodzi od środka". Jak już zaczynamy używqć kosmetyki i walczymy z podrażnieniami od zewnątrz jest już za późno.

Często także stosowanie fałszywych kosmetyków jest powodem chorób skóry. Tutaj jest mowa o trądziku. Trądzik jest najbardziej rozpowszechnioną chorobą skóry na świecie. Jego formy różnią się zależnie od wieku , powodów pojawiena się czy ciężkości. Szczególnie młodzież jest dotknięta trądzikiem : ponad 80% młodych ludzi cierpi na to podrażnienie z zaczerwieniami i pryszczami.

Ale również dorośli cierpią coraz częściej na trądzik. Kontakty i nietolerancja pewnych substancji może być powodem , jeśli skóra wykazuje pryszcze i piecze. Nieregularność w wyglądzie skóry może mieć powody psychiczne , genetyczne lub pojawić się jako rezultat niezdrowego odżywiania. Szczególnie efektywną i naturalną obroną jest cynk , używany dla zapobiegania i jako wsparcie leczenia. Ten istotny pierwiastek śladowy wspiera nasz system immunologiczny , polepsza gojenie się ran i jest istotny dla ochrony komórki.

Jeśli nie jest możliwe przyjmowanie cynku , konieczne przy leczeniu trądzika, z pokarmem, musimy wprowadzić jego suplementacją. Przyjmowanie cynku w kombinacji z aminokwasem L - histydyną umożliwia jego najlepsze wchłanianie. Anti Akne kapsułki od ZeinPharma ® łączą w sobie wysokiej klasy cynk w optymalnej dawce z L - histydyną. Z tylko jedną kapsułką dziennie można skutecznie wspierać proces leczniczy. Mimo zawartości składników naturalnych konieczne jest przyjmowanie kapsułejk Anti Akne tylko pod kontrolą lekarską .
Anti Acne kapsułki od ZeinPharma ® - pięknie jeśli nasza skóra czuje się dobrze.

Zalecane użycie: codziennie niepogryziona 1 kapsułka z dużą ilością wody lub soku.

Marka: ZeinPharma
Postać farmaceutyczna: Kapsułki
Kategorie: Specjalne/kuracje
Właściwości: BEZ testów na zwierzętach

Składniki

Składniki na 100 g na 1 kapsułkę
Histydyna 39,2 g 200 mg
Cynk 2,9 g 15 mg
Wartość opałowa 789 kJ / 189 kcal 4 kJ / 1 kcal
Białko 29 g 0,15 g
Węglowodany <0,1 g <0,01 g
Tłuszcz 1,9 g 0,01 g

Składniki: histydyna, glukonian cynku (13% cynku), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, substancja rozdzielania: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik otoczki kapsułki : dwutlenek tytanu.

ocen klientów po polski dla ZeinPharma Kapsułki przeciwtrądzikowe