Detoksykacja

Nasz organizm gromadzi toksyny środowiska lub pochodzące z naszego pożywienia poprzez wiele lat. To osłabia nasz system immunologiczny i nasza aktywność spada dramatycznie. Szlaka, śluz i metale ciężkie gromadzą się w organiźmie i prowadzą do zaparcia, alergii i przeziębień, biegunki i depresyjnego nastroju .

Detoksykacja. Poprzez regularną detoksykację pomagamy organizmowi samemu się leczyć , wzmacniać system immunologiczny i przywracać energię.

Depozyty. Z czasen gromadzą się metale ciężkie i parazyty w naszym organiźmie. Tłuszcz i woda gromadzą się w tkankach. Szczególnie kamienie kału , które prowadzą do powstawania skorupy na ścianie jelit , mogą mieć niebezpieczne następstwa.

Konsekwencje. Organizm ze szlaką reaguje stałym zmęczeniem , zgagą , brakiem energii życia i chronicznym zaparciem. Ale również bóle głowy i zaburzenia koncentracji po posikach są tego następstwem.

Alergie. Liczba osób, których układ odpornościowy jest uczulony na substancje naturalne wzrasta gwałtownie w ostatnich latach. Organizm reaguje gwałtownie alergicznie na pokarmy i pyłek roślin. To może się manifestować na początku kichaniem i kaszlem aż do ataków astmatycznych . Styl życia jest bardzo ograniczony.

Co zrobić? Ważne jest, aby utrzymać ciało w równowadze. Regularne ćwiczenia i sauna pomagają w oczyszczaniu poprzez pocenie się i ponownemu wzmocnieniu systemu immunologicznego. Ale mimo tego nosimy wiele starych obciążeń. Aż do 5 kg szlaki jest zgromadzone w naszym ciele.

Post. Przez kuracje postne i wysoką dostawę płynów możliwe jest wypłukanie toksyn z ciała. Jako wsparcie jest cała grupa przetestowanych substancji , które pomagają w naturalny sposób w wydzielaniu toksyn i równocześnie z pomocą pierwiastków śladowych utrzymują konieczną równowagę.