Detoksykacja

Nasz organizm gromadzi toksyny środowiska  lub pochodzące z naszego pożywienia  poprzez wiele lat. To  osłabia nasz system immunologiczny i nasza aktywność  spada dramatycznie. Szlaka, śluz i metale ciężkie  gromadzą się w organiźmie  i prowadzą do zaparcia, alergii i  przeziębień, biegunki  i depresyjnego nastroju .

Detoksykacja. Poprzez regularną detoksykację  pomagamy organizmowi  samemu się leczyć , wzmacniać system immunologiczny  i przywracać energię.

Depozyty. Z czasen gromadzą się metale ciężkie  i parazyty  w naszym organiźmie. Tłuszcz i woda  gromadzą się w tkankach. Szczególnie kamienie  kału , które prowadzą do powstawania skorupy na ścianie jelit , mogą mieć niebezpieczne następstwa. 

Konsekwencje. Organizm ze szlaką  reaguje stałym zmęczeniem , zgagą , brakiem energii życia  i chronicznym zaparciem. Ale również bóle głowy  i zaburzenia koncentracji  po posikach są tego następstwem. 

Alergie. Liczba osób, których układ odpornościowy jest uczulony na substancje naturalne wzrasta gwałtownie w ostatnich latach. Organizm reaguje  gwałtownie  alergicznie na pokarmy i pyłek roślin. To może się manifestować na początku kichaniem  i kaszlem aż do ataków astmatycznych . Styl życia jest bardzo ograniczony.

Co zrobić? Ważne jest, aby utrzymać ciało w równowadze. Regularne ćwiczenia i sauna  pomagają w oczyszczaniu  poprzez pocenie się  i ponownemu  wzmocnieniu systemu immunologicznego. Ale mimo tego nosimy wiele starych obciążeń. Aż do 5 kg szlaki jest zgromadzone w naszym ciele.

Post.  Przez  kuracje postne  i wysoką dostawę płynów  możliwe jest wypłukanie toksyn z ciała. Jako wsparcie jest cała grupa przetestowanych substancji , które pomagają w naturalny sposób  w wydzielaniu  toksyn  i równocześnie z pomocą pierwiastków śladowych  utrzymują konieczną równowagę.