BlenderBottle

Filtrowanie i sortowanie

Cena Materiał Linie produktów
Filtr

BlenderBottle: 17 artykułów

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml, Pebble Grey

  • Z trzepaczką BlenderBall
  • Nie tylko do shake'ów, ale także świetna butelka do picia
  • Łatwe dodawanie składników przez butelkę z szeroką szyjką
92,00 zł

Dostawa do 15 października

BlenderBottle ® GoStak ™ 2 x 150 ml

BlenderBottle BlenderBottle ® GoStak ™ 2 x 150 ml, White

  • pojemnik 2 x 150 ml
  • bez woreczka, bez chaosu
69,00 zł

Dostawa do 6 października

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml, Aqua Topt Flow

  • Z trzepaczką BlenderBall
  • Łatwe dodawanie składników przez butelkę z szeroką szyjką
  • Z pętelką sportową do podróży
76,00 zł

Dostawa do 15 października

BlenderBottle Mantra™ Glass

BlenderBottle Mantra™ Glass, Spruce Green (600 ml)

  • Z BlenderBall®
  • Z zakrętką
  • Płyny nie wyciekają
139,00 zł (231,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml, Black

  • Z trzepaczką BlenderBall
  • Doskonała również jako butelka do picia
  • Łatwe dodawanie składników dzięki butelce z szeroką szyjką
45,99 zł

Dostawa do 6 października

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack, Teal

  • Zdejmowany uchwyt do przenoszenia
  • Różne przedziały
  • Można myć w zmywarce
65,00 zł

Dostawa do 6 października

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml, Plum

  • Z trzepaczką BlenderBall
  • Nie tylko do shake'ów, ale także świetna butelka do picia
  • Z praktyczną pętelką sportową
79,00 zł

Dostawa do 6 października

BlenderBottle Szczotka do butelek 2w1

BlenderBottle Szczotka do butelek 2w1

  • Antypoślizgowy uchwyt
  • Solidne włosie dla uporczywych zabrudzeń
  • Z elastyczną mini szczoteczką
55,00 zł

Dostawa do 6 października

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

  • W komplecie mieszadło BlenderBall
  • Zawiera 2 formy do naleśników
  • Żaroodporny silikon
110,74 zł 139,00 zł

Dostawa do 6 października

BlenderBottle Pro45 - 1300 ml

BlenderBottle Pro45 -​ 1300 ml, White

  • Z trzepaczką BlenderBall
  • Łatwe dodawanie składników przez butelkę z szeroką szyjką
  • Wytłoczone oznaczenia mililitrów i uncji
88,00 zł

Dostawa do 15 października

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml, Pebble

  • Z trzepaczką BlenderBall
  • Proste dodawanie składników dzięki butelce z szeroką szyjką
  • Skala z milimetrami i uncjami
69,00 zł

Dostawa do 15 października

BlenderBottle Radian Thermo stal nierdzewna 770 ml

BlenderBottle Radian Thermo stal nierdzewna 770 ml, copper

  • Z elastycznym, odpinanym paskiem do przenoszenia
  • Zimno utrzymuje się do 24 godzin
  • Otwór do picia z zakrętką
161,00 zł

Dostawa do 15 października

Marvel® - Radian™ Thermo butelka ze stali nierdzewnej

BlenderBottle Marvel® -​ Radian™ Thermo butelka ze stali nierdzewnej, Spider Man (770 ml)

  • Duży otwór
  • Ze stali nierdzewnej
  • 100% szczelna
177,00 zł (229,87 zł / l)

Dostawa do 15 października

BlenderBottle ® GoStak ™ 4 x 40 ml

BlenderBottle BlenderBottle ® GoStak ™ 4 x 40 ml, Czarny

  • pojemnik 4x40 ml
  • bez woreczka bez chaosu!
55,00 zł

Produkt tymczasowo niedostępny

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml, Pink

  • Z trzepaczką BlenderBall
  • Doskonały również jako butelka do picia
  • Łatwe dodawanie składników dzięki butelce z szeroką szyjką
53,00 zł

Produkt tymczasowo niedostępny

BlenderBottle Pro Series 710ml

BlenderBottle Pro Series 710ml, Red (710 ml)

  • Z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Z szerokim paskiem do transportu
  • W 100% szczelne
71,00 zł (100,00 zł / l)

Dostawa do 15 października

BlenderBottle Tero

BlenderBottle Tero, Black (735 ml)

  • Z niepozornym uchwytem
  • Przykręcana i wykręcana pokrywa
  • Nie zawiera BlenderBall
74,00 zł (100,68 zł / l)

Dostawa do 15 października