Biotta tydzień rekreacyjny

7 dni z sokami dla dobrego samopoczucia

Biotta tydzień rekreacyjny łączy zdrowie z urodą w jednym pakiecie: Ty uwalniasz Twój organizm od szlaki , dajesz mu zapał i wyglądasz od razu lepiej. W przeciwieństwie do rygorystycznego postu, nie jest Biotta tydzień rekreacji dietą głodówką. Dzięki wysoce jakościowym , organicznym sokom owocowym i warzywnym dostarczasz organizmowi ważne witaminy i minerały i jesteś w pełni sprawnym w czasie trwania Biotta tygodnia rekreacyjnego .

Biotta tydzień rekreacyjny zawiera:
2 butelki Biotta Vita 7
2 butelki Biotta ekstrakt
2 butelki Biotta pomidor
2 butelki Biotta koktajlu warzywnego
3 butelki Biotta napoju rekreacyjnego
100 g nasion lnu organicznego
75 g organicznej herbaty ziołowej

Dla kogo nadaje się Biotta tydzień rekreacyjny?
Biotta tydzień rekreacyjny może być polecony zdrowym osobom dorosłym. Według doświadczeń jest o wiele łatwiej przeprowadzić ten tydzień w grupie osób o podobnych poglądach ( dynamika grupowa) . Jeśli jesteś chorym na cukrzycę , masz niskie ciśnienie , zaburzenia ze strony układu krążenia lub cierpisz na inne choroby , polecamy przeprowadzenie Biotta tygodnia rekreacyjnego tylko pod nadzorem lekarza. To samo odnosi się dla młodzieży. Podczas ciąży lub w okresie laktacji nie wolno przeprpowadzać tej kuracji.

Jaki jest najlepszy czas dla przeprowadzenia tej kuracji?
W zasadzie można przeprowadzić Biotta tydzień rekreacyjny zawsze . Wiele osób wybiera wiosnę , ponieważ wtedy jest intensywniejsze odczucie pozbycia się szlaki i doprowadzenia się do formy przed rozpoczęciem sezonu kąpielowego. Ale również jesień nadaje sią wspaniale , aby przygotować ciało dla zimnych dni zimowych.

Dobra rada: zaplanuj ten tydzień czasowo , aby się na niego optymalnie przygotować. Zaproszenia do resatauracji czy spotkania z przyjaciółmi lepiej przesuń na później.
Co jest ważne dla sukcesu?

Najważniejsze jest, abyś TY czuł się dobrze!

  • Aby tydzień Biotta był sukcesem , musisz bardzo dokładnie przestrzegać planu. Także dzień przygotowania i konfiguracji muszą być uwzględnione.
  • Twój organizm potrzebuje dużo snu i codzienne lekkie ćwiczenia na świeżym powietrzu w tych dniach.
  • Soki Biotta należy pić powoli , łykami i nie powinny być zimne. Według smaku można je rozcieżczyć z wodą.
  • Siemię lniane ekologiczne spożywasz nie pogryzione z conajmniej 200 - 300 ml wody lub herbaty ziołowej .
  • Pijasz przez cały dzień conajmniej 2 litry organicznej herbaty ziolowej lub wody.
  • Całkowita rezygnacja picia kawy, czarnej herbaty lub alkoholu . Uwaga: w wielu herbatach owocowych znajduje się czarna herbata.
  • Palenie tytoniu należy ograniczać. Jeszcze lepiej: użyjesz ten tydzień aby całkowicie się od palenia odzwyczaić. To będzie super sukces!

Twój osobisty terminarz Biotta tygodnia rekreacyjnego można znaleźć tutaj:

Biotta Wellness plan tygodni

ŻYCZYMY POWODZENIA!