Biotta tydzień rekreacyjny

7 dni z sokami dla dobrego samopoczucia

Biotta tydzień rekreacyjny łączy zdrowie z urodą  w jednym pakiecie: Ty uwalniasz Twój organizm od szlaki , dajesz mu  zapał i wyglądasz od razu lepiej. W przeciwieństwie do  rygorystycznego postu, nie jest Biotta tydzień rekreacji dietą głodówką. Dzięki wysoce jakościowym , organicznym sokom owocowym i warzywnym dostarczasz organizmowi ważne witaminy i minerały  i jesteś w  pełni sprawnym w czasie trwania  Biotta tygodnia rekreacyjnego .

Biotta tydzień rekreacyjny zawiera:
2 butelki Biotta Vita 7
2 butelki Biotta ekstrakt
2 butelki Biotta pomidor
2 butelki Biotta koktajlu warzywnego
3 butelki Biotta napoju rekreacyjnego
100 g nasion lnu organicznego
75 g organicznej herbaty ziołowej

Dla kogo nadaje się Biotta tydzień rekreacyjny?
Biotta tydzień rekreacyjny  może być  polecony zdrowym osobom dorosłym.  Według doświadczeń jest o wiele łatwiej przeprowadzić ten tydzień w grupie  osób o podobnych  poglądach ( dynamika grupowa) . Jeśli jesteś chorym na cukrzycę , masz niskie ciśnienie , zaburzenia ze strony układu krążenia  lub cierpisz na inne choroby  , polecamy przeprowadzenie Biotta tygodnia rekreacyjnego tylko  pod nadzorem lekarza. To samo odnosi się dla młodzieży. Podczas ciąży lub w okresie laktacji  nie wolno przeprpowadzać tej kuracji.

Jaki jest najlepszy czas dla przeprowadzenia tej kuracji?
W zasadzie  można przeprowadzić Biotta tydzień rekreacyjny zawsze . Wiele osób wybiera wiosnę , ponieważ wtedy jest intensywniejsze odczucie pozbycia się szlaki  i doprowadzenia się do formy przed rozpoczęciem sezonu kąpielowego. Ale również jesień nadaje sią wspaniale , aby przygotować ciało dla zimnych dni zimowych.

Dobra rada:  zaplanuj  ten tydzień czasowo , aby się na niego optymalnie przygotować. Zaproszenia do resatauracji czy spotkania z przyjaciółmi lepiej przesuń na później.
Co jest ważne dla sukcesu?

Najważniejsze jest, abyś TY czuł się dobrze!

  • Aby tydzień Biotta był sukcesem , musisz bardzo dokładnie przestrzegać planu. Także dzień przygotowania  i konfiguracji muszą być uwzględnione.
  • Twój organizm potrzebuje dużo snu i codzienne lekkie ćwiczenia na świeżym powietrzu w tych dniach.
  • Soki Biotta należy pić powoli , łykami  i nie powinny być zimne. Według smaku można je rozcieżczyć z wodą.
  • Siemię lniane ekologiczne spożywasz nie pogryzione z conajmniej 200 - 300 ml wody  lub herbaty ziołowej .
  • Pijasz przez cały dzień conajmniej  2 litry organicznej herbaty ziolowej lub wody.
  • Całkowita rezygnacja picia kawy, czarnej herbaty  lub alkoholu . Uwaga: w wielu herbatach owocowych znajduje się czarna herbata.
  • Palenie tytoniu należy ograniczać.  Jeszcze lepiej: użyjesz ten tydzień aby całkowicie się od palenia odzwyczaić. To będzie super sukces!

Twój osobisty terminarz Biotta tygodnia rekreacyjnego  można znaleźć tutaj:

Biotta Wellness plan tygodni 

ŻYCZYMY POWODZENIA!