Różne produkty proteinowe

Niezastąpione dla udanego treningu

Proteiny to podstawowy budulec organizmu człowieka. Potocznie nazywane są również białkami. Zbudowane z aminokwasów proteiny są połączone wiązaniami peptydowymi. Podczas uprawiania sportu proteiny są głównie dostosowywane do potrzeb mięśni. Są również popularnym suplementem diety po wysiłku.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Cel treningu Alergeny Właściwości Typ białka
Filtr

Proteiny (białka): 1 - 30 z 158 artykułów

Vetain Wegańskie białko Bio

Vetain Wegańskie białko Bio, Wanilia (540 g)

  • W różnych smakach
  • Czysta receptura roślinna
  • Bez glutenu i soi
146,00 zł (270,37 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

  • Idealny przed intensywnymi treningami siłowymi
  • Smak pierwszej klasy
  • Najwyższa jakość produktu
854,00 zł (377,21 zł / kg)

Darmowa dostawa do 14 października

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, banan-​jogurt (900 g)

  • Wysoka zawartość białka do 80%
  • Optymalna rozpuszczalność w wodzie
  • Pełny zakres aminokwasów
176,06 zł 186,00 zł (195,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ESN Designer Whey Protein

ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

  • Do 25 g białka w porcji
  • Połączenie koncentratu i izolatu
  • Do koktajli, owsianek i nie tylko
80,00 zł (266,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

More Nutrition Protein Iced Coffee

More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

  • Do 19 g białka w porcji
  • Bez dodatku cukru
  • Z prawdziwej kawy mielonej
99,00 zł (330,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Białko grochu Bio

Raab Vitalfood Białko grochu Bio, 100 g

  • Wegańskie źródło białka
  • Zawiera wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów
  • Bez glutenu i laktozy
33,05 zł 34,99 zł (330,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku

Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku, 500 g

  • Bez dodatków - 100% czystości
  • Wszechstronne zastosowanie w przepisach
  • Dla diety wysokobiałkowej
62,00 zł (124,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nutri + Wegańska odżywka białkowa 3K

nutri + Wegańska odżywka białkowa 3K, Strawberry-​Cream (1.000 g)

  • Co najmniej 22 g białka w porcji
  • Kremowa konsystencja i przyjemnie słodki smak
  • Połączenie 3 źródeł białka
146,00 zł (146,00 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Sponser Sport Food Senior Protein

Sponser Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

  • Bogaty w kolagen i HMB
  • Bezglutenowy
  • Wzbogacony witaminą D
186,00 zł (408,79 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Recovery Shake

Sponser Sport Food Recovery Shake, Chocolate (900 g)

  • Wysokiej jakości źródło białka
  • Zawiera witaminy i minerały
  • Można przygotować z mlekiem lub wodą
150,00 zł (166,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • Białko grochu, ryżu i słonecznika
  • Bez białka sojowego i laktozy
  • Kremowa konsystencja, bez grudek
98,22 zł 121,00 zł (98,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g puszka

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 850 g puszka, Neutral (850 g)

  • Z wysoką zawartością BCAA
  • Nawet przy diecie niskokalorycznej
  • Czysty izolat białka serwatki
273,00 zł (321,18 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Govinda Organiczny proszek białka ryżowego

Govinda Organiczny proszek białka ryżowego, 400 g

  • Naturalne źródło białka
  • Z brązowego ryżu
  • Neutralny smak
57,00 zł (142,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, mango – pomarańcza (700 g)

  • 75% białka roślinnego
  • Hydrolizowane peptydy grochu
  • Słodzone glikozydami stewiolowymi
159,00 zł (227,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

  • Nagrodzony 5 lat z rzędu
  • Wysokiej jakości izolat białka serwatkowego
  • Bez cukru i tłuszczu
353,00 zł (378,76 zł / kg)

Darmowa dostawa do 14 października

Sponser Sport Food Pro Recovery

Sponser Sport Food Pro Recovery, Chocolate (800 g)

  • 44-50% zawartości białka
  • Zawiera hydrolizaty białek mleka
  • Bez sztucznego słodzika
242,00 zł (302,50 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Purasana Białko serwatkowe w proszku Bio

Purasana Białko serwatkowe w proszku Bio, Naturalny (400 g)

  • Wysoka zawartość białka
  • Specjalna metoda suszenia rozpyłowego i filtrowania
  • Doskonała jakość serwatki
123,00 zł (307,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder

BRAINEFFECT VEGAN PROTEIN Powder, Cookie-​Dough (600 g)

  • Wegański
  • 23 g białka roślinnego / porcję
  • Bez dodatku cukru
146,00 zł (243,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Białko konopne w proszku bio

Raab Vitalfood Białko konopne w proszku bio, 500 g

  • Z żelazem i magnezem
  • Również kwasy tłuszczowe omega-3 i -6
  • Orzechowy smak
88,00 zł (176,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mammut Whey Protein 3000 g

Mammut Whey Protein 3000 g, Mrożona Kawa (3.000 g)

  • 27 g białka w 1 porcji
  • W puszce do przechowywania
  • W tym miarka
769,00 zł (256,33 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Shake proteinowy plus bio

Raab Vitalfood Shake proteinowy plus bio, 500 g

  • Z białka grochu i ryżu
  • Delikatny smak
  • Czysto roślinny
101,00 zł (202,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg

Dymatize Super Mass Gainer 2,9 kg, Rich Chocolate (2,90 kg)

  • Gwarantowana jakość produktu
  • Szybko się rozpuszcza
  • Mało cukru
264,00 zł (91,03 zł / kg)

Darmowa dostawa do 14 października

Raab Vitalfood Organiczne białko z pestek dyni

Raab Vitalfood Organiczne białko z pestek dyni, 500 g

  • Delikatny smak
  • Zawiera 60% białka
  • Do dań słodkich i pikantnych
71,00 zł (142,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Purasana Vegan Protein Shape & Control

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Strawberry-​Raspberry (350 g)

  • Z białkiem grochu
  • Ciesz się smakiem zawsze i wszędzie
  • Naturalne smaki
103,00 zł (294,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g

Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g, cytryna jogurt (500 g)

  • Z izolatem serwatki, koncentratem serwatki, mlekiem i jajkiem
  • Niebiański kremowy i naturalny w smaku
  • Wysoka zawartość białka
132,00 zł (264,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 2170 g

Dymatize Elite 100 % Whey Protein Powder, 2170 g, Rich Chocolate (2.170 g)

  • Z cennymi aminokwasami
  • Cenny dostawca białka
  • Odpowiedni dla wegetarian
603,00 zł (277,88 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Life Light Najara® białkowy napój w proszku

Life Light Najara® białkowy napój w proszku, 500 g

  • Białko roślinne
  • Z koenzymem Q10
  • Witaminy, minerały i pierwiastki śladowe
119,00 zł (238,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Prosty, lekki i wegański
  • Wykonany z hydrolizowanego białka grochu
  • Mniej kalorii
105,38 zł 132,00 zł (263,45 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Mammut Whey Protein 1000 g

Mammut Whey Protein 1000 g, wanilia (1.000 g)

  • 27 g białka na porcję
  • Praktyczna torba z zamknięciem
  • W tym łyżka dozująca
353,00 zł (353,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 19 października

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • Białko (groch, ryż, konopie i słonecznik)
  • Naturalnie słodzone agawą
  • Bez soi, glutenu i laktozy
71,42 zł 88,00 zł (178,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października