Naturalne produkty do pielęgnacji ciała

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Właściwości Produkty ajurwedyjskie
Filtr

Produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała: 1 - 30 z 904 artykułów

Nalewka franciszkańska w szklanej butelce

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w szklanej butelce, 250 ml

  • Do wcierania i wmasowywania
  • Zgodnie z oryginalną recepturą
  • Z naturalnymi składnikami
28,09 zł 31,99 zł (112,36 zł / l)

Dostawa do 7 października

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w słoiczku

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w słoiczku, 125 ml

  • Właściwości odżywcze
  • Efekt chłodzący
  • Szybko się wchłania
20,86 zł 23,99 zł (166,88 zł / l)

Dostawa do 7 października

DIANA mit Menthol Chusteczki odświeżające

DIANA mit Menthol Chusteczki odświeżające, 8 szt.

  • Z nalewką franciszkańską DIANA
  • Idealne do szybkiego odświeżenia
  • Praktyczne w podróży
11,61 zł 12,99 zł (1,45 zł / szt.)

Dostawa do 7 października

Sebamed Kostka myjąca bez mydła z oliwką

Sebamed Kostka myjąca bez mydła z oliwką, 150 g

  • Do skóry wrażliwej i problematycznej
  • Nawilża
  • Bez mikroplastików
12,42 zł 13,99 zł (82,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Płatki magnezowe - opakowanie uzupełniające

Zechsal Płatki magnezowe -​ opakowanie uzupełniające, 4 kg

  • Naturalny dodatek do kąpieli
  • Można wygodnie przesypać do puszki
  • Idealne przed pójściem spać
124,58 zł 139,00 zł (31,15 zł / kg)

Dostawa do 7 października

ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe

ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe, 200 ml

  • Rozgrzewająca
  • Konsystencja żelu
  • Szybko się wchłania
36,94 zł 41,99 zł (184,70 zł / l)

Dostawa do 7 października

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w tubce

DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w tubce, 75 ml

  • Kremowa konsystencja
  • Właściwości odżywcze
  • Do torby sportowej i rekreacyjnej
13,22 zł 14,99 zł (176,27 zł / l)

Dostawa do 7 października

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu, 125 ml

  • Łatwy do nałożenia
  • Przyjemny efekt chłodzenia
  • Z naturalnym mentolem
18,84 zł 20,99 zł (150,72 zł / l)

Dostawa do 7 października

Röck Naturprodukte Maść z sadła świstaka

Röck Naturprodukte Maść z sadła świstaka, 100 ml

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Natychmiast się wchłania
  • Zawiera dużo kortyzonu
61,06 zł 68,00 zł (610,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

BANO Świstakowy olej tyrolski

BANO Świstakowy olej tyrolski, 100 ml

  • Olej do mięśni i stawów
  • w 100% z naturalnych składników
112,51 zł 126,00 zł (1 125,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Maharishi Ayurveda Ayurdent klasyczna pasta do zębów

Maharishi Ayurveda Ayurdent klasyczna pasta do zębów, 75 ml

  • przy silnym zapachu z jamy ustnej
  • przy zapaleniu dziąseł
  • jako zapobieganie chorobom przyzębia i próchnicy
26,89 zł 29,99 zł (358,53 zł / l)

Dostawa do 7 października

Maharishi Ayurveda MP 16 - Olej Nasya

Maharishi Ayurveda MP 16 -​ Olej Nasya, 10 ml

  • Na bazie oleju sezamowego
  • Połączenie ziół, olejków i przypraw
  • Nadaje się do codziennego użytku
45,38 zł 51,00 zł (4 538,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sebamed Body Milk

Sebamed Body Milk, 200 ml

  • Dla skóry wrażliwej
  • Z olejem ze słodkich migdałów i masłem shea
  • Bogaty i odżywczy
16,43 zł 18,99 zł (82,15 zł / l)

Dostawa do 7 października

Aktywator komórek wzbogacony kwantami światła

Dr. Ewald Töth® Aktywator komórek wzbogacony kwantami światła, 50 ml

  • Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
  • Z lekką, naturalną krystaliczną solą
  • Z czystą źródlaną wodą
172,82 zł 192,03 zł (3 456,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sebamed Żel pod prysznic Sport 3 w 1

Sebamed Żel pod prysznic Sport 3 w 1, 400 ml

  • Dla wrażliwej i zniszczonej skóry
  • Do skóry, włosów i twarzy
  • Odświeżający i witalizujący
24,88 zł 27,99 zł (62,20 zł / l)

Dostawa do 13 października

Sebamed Odświeżający żel pod prysznic

Sebamed Odświeżający żel pod prysznic, 400 ml

  • Do skóry wrażliwej
  • Łagodny i odświeżający
  • Z alantoiną i kwasem mlekowym
20,45 zł 22,99 zł (51,13 zł / l)

Dostawa do 13 października

Dr. Ewald Töth® Zasadowa pasta do zębów Classic

Dr. Ewald Töth® Zasadowa pasta do zębów Classic, 75 ml

  • Dba o świeży oddech
  • Zasadowa pielęgnacja jamy ustnej i zębów
  • Łagodnie myje zęby
39,35 zł 43,73 zł (524,67 zł / l)

Dostawa do 7 października

JV Cosmetics AHC classic®

JV Cosmetics AHC classic®, 30 ml

  • nadaje się do użycia pod pachami, na plecach, itd..
  • wysoce skoncentrowany i wydajny
  • dla normalnej skóry
65,88 zł 74,00 zł (2 196,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

DIANA mit Menthol Pianka pod prysznic

DIANA mit Menthol Pianka pod prysznic, 125 ml

  • Orzeźwiające uczucie podczas kąpieli
  • Idealna po treningu
  • Odżywcza formuła
22,06 zł 24,99 zł (176,48 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sebamed Żel pod prysznic z solą morską

Sebamed Żel pod prysznic z solą morską, 400 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Łagodna formuła pielęgnacyjna z 3% soli morskiej
  • Stabilizuje równowagę nawilżenia
20,45 zł 22,99 zł (51,13 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Krem do stóp o szybkim działaniu

Kneipp Krem do stóp o szybkim działaniu, 75 ml

  • Werbena cytrynowa i masło z awokado
  • Szybko się wchłania
  • Wegański
12,81 zł 14,99 zł (170,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

Zechsal Olej magnezowy w sprayu

Zechsal Olej magnezowy w sprayu, 100 ml

  • Jest wchłaniany przez skórę
  • Butelka jest wielokrotnego użytku
  • Oszczędnie stosować
53,42 zł 60,00 zł (534,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

JV Cosmetics AHC Sensitive®

JV Cosmetics AHC Sensitive®, 50 ml

  • Nadaje się do użycia pod pachami, na plecach , łopatkach itd..
  • Także dla skóry wrażliwej
  • Skuteczny, a przy tym łagodny dla skóry
104,48 zł 117,00 zł (2 089,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Zechsal Dezodorant

Zechsal Dezodorant, 75 ml

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Bez aluminium i perfum
  • Praktyczny roll-on
57,44 zł 64,00 zł (765,87 zł / l)

Dostawa do 7 października

Eimermacher Maść końska Classic

Eimermacher Maść końska Classic, opak. uzup. 1000 ml

  • Szybko się wchłania
  • Nie klei się
  • Nie barwi
104,48 zł 117,00 zł (104,48 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kneipp Masło do stóp

Kneipp Masło do stóp, 100 ml

  • Dla suchych i zniszczonych stóp
  • Pielęgnacja nawilżająca
  • Cytrusowe zapachy
20,06 zł 22,99 zł (200,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Optima Naturals Żel glukozaminowy

Optima Naturals Żel glukozaminowy, 125 ml

  • Z glukozaminą, MSM i aloesem
  • Wchłania się natychmiast, nie pozostawiając tłustej warstwy
  • Formuła beztłuszczowa, szybko się wchłania
82,36 zł 92,00 zł (658,88 zł / l)

Dostawa do 7 października

Classic Ayurveda Dojrzały organiczny olej sezamowy

Classic Ayurveda Dojrzały organiczny olej sezamowy, 500 ml

  • Z pierwszego tłoczenia na zimno
  • Nierafinowane, niebielone, niebarwione
  • Do codziennego masażu
47,39 zł 53,00 zł (94,78 zł / l)

Dostawa do 7 października

Płynna emulsja myjąca z oliwką - opakowanie uzupełniające

Sebamed Płynna emulsja myjąca z oliwką -​ opakowanie uzupełniające, 400 ml

  • Do skóry wrażliwej i wymagającej
  • Szczególnie łagodna i delikatna
  • pH 5,5
26,89 zł 29,99 zł (67,23 zł / l)

Dostawa do 7 października

JV Cosmetics AHC forte®

JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

  • idealny do stóp i dłoni
  • bardzo silny i skuteczny
  • dla niewrażliwego typu skóry
78,57 zł 99,00 zł (2 619,00 zł / l)

Dostawa do 7 października