Tajemnice z planety "łóżko"

No to możemy się cieszyć, że szlachetna nauka nie gardzi  badaniami na temat Nr. Jeden , ale się tym bardzo dokładnie zajmuje. Co mamy do powiedzenia na temat   własnego łóżka? I w szczególności, co w nim robią inni..

1. Seks w kuchni. Mężczyźni, którzy wykonują prace domowe, prowadzą, według badań w USA o wiele lepsze życie seksualne. Podobno istnieje bezpośrednie połączenie między  pracą domową a częstotliwością seksu. Dlaczego? Im więcej prac domowych przejmują mężczyźni , tym szczęśliwsze są kobiety . To uczucie  odzwierciedla się  w łóżku. No to Panowi - pora do roboty, sprzątanie czeka!


2. 118 dobrych powodów. Amerykańscy naukowcy  chcą mieć odkryte , dlaczego łudzie mają seks. Pierwszych dziesięć: Ja chciałem, aby to osoba się lepiej poczuła. Ja chciałem pozyskać emocjonalne połączenie  między nami . Ja chciałem wypróbować , czy seks z inną osobó  jest inny - lepszy? (!). Ja myślałem, że się przez to lepiej poczuję. Ja chciałem zbierarć nowe wrażenia.  Ja chcałem wiedzieć jak to jest z inną partnerką  mieć seks. Ja myślałem, że po tym będę lepiej spać.  Ja mogłem się chwalić moimi doświadczeniami seksualnymi. Po seksie mogę się lepiej koncentrować. Ja chciałam zmniejszyć napęd mojego partnera na seks z kimś innym. I tak idzie w nieskończoność...

3. Seks powoduje otyłość!  No coś takiego - to jest skandaliczne; seks  ma nie tylko uszczęśliwiać, ale jeszcze powodować otyłość! To tweirdzą badacze indyjscy . W "Medical Hypotheses" , medycznym organie fachowym, twierdzą oni, że specjalny hormon jest za to odpowiedzialny: prolaktyna. Ten hormon pobudza produkcję mleka u kobiet  i u męńczyzn miłość ojcowską. Podczas organzmu zostaje wydalona bardzo duża ilość prolaktyny do krwi . Nstępstwo: otyłość. Badacz Stuart Brody  ze wschodniej Szkocji  widzi to zupełnie inaczej:  "między częstotliwością seksu i wagą mężczyzny istnieje powiązanie, ale w przeciwnym kierunku". No proszę, seks nas zeszczupla i jest jeszcze zdrowym! Możemy spokojnie odetchnąć...

4. Mądry chłopaczek. Teraz jest to pewne: mądrzy mężczyźni mają częściej seks! To twierdzi badanie  Uniwersytetu NewCastle. badacze przepytali 425 probantów  mężczyzn i kobiety . Reztultat: kreatywni mężczyźni z wysokim IQ , jak naukowcy lub pisarze mają dwa razy więcej partnerów seksualnych aniżeli przeciętny człowiek.  Powód: wg dr. Daniela Nette: " ci mężczyźni prowadzą ekstrawagancki styl życia. Ich charyzma jest jak magnet dla wiełu kobiet".

5. Dla milionera to nie jest trudne...Jeszcze nam brakowało takiego stwierdzenia: milionerzy  mają, nie tylko lepszy, ale również częściej seks. Prawdę powiedzawszy nie zaskakuje to nikogo: tam gdzi są pieniądze i władza  możliwe jest uwiedzenie wielu kobiet łatwiejsze , aniżeli w budce  czy barze z przekąskami.
6. Jesteś mądrzejszym? Najlepsze na końcu:  seks pozwala  rosnąć nowym komórkom mózgowym. Czy uważasz to za możliwe ? No to zaczynajmy z joggingiem mózgowym!