Podwójne życie, proszę

Powiedzmy lepiej od razu: jeśli masz tendencje do nieufności, lepiej nie czytaj tej historii. Wykliknij się, weź dobrą książkę do ręki , zagraj Monopoly. Inaczej mogą zaczną dzwonić wszystkie dzwonki alarmowe  jeśli Twój mężulek/ukochana  pożegna Ciebie następnym razem, aby pójść na delegację. 

Oni nazywają się "specjaliści alibi" (www.alibi-profi.com) i ta firma to proponuje co stoi w nazwie - profesjonalne alibi. Cytat strony powitalnej: " my zapewnimy dla Ciebie życzoną wolność  dla prowadzenia takiego życia, jakie tylko dla Ciebie jest najlepsze, bez konieczności usprawidliwiania się  i abyś mógł po prostu głęboko odetchnąć".
"Znowu spokojnie, głęboko odetchnąć" Uhmm... Prawdopodonie musimy przyjąć, że osoby korzystające z usług tej strony internetowej , chcą trochę więcej , aniżeli tylko " głęboko odetchnąć". I do tego potrzebują , bez wątpliwości, dwie rzeczy : stalowe nerwy  - i odpowiednie środki finansowe.

I tak to funkcjonuje: w punkcie nawigacyjnym "Wybór alibi" można wybierać z całej pałety odpowiednie alibi. Zależnie od potrzeby i sytuacji . Za "tylko" marne  39 Euro  nie można robić dużych skoków - ale można za to wykraść się z terminu , razem z wyuczonym powodem. Albo ktoś  zadzwoni. Według życzenia możliwe są odgłosy na tle jak: rozmowy w biurze, na budoweie czy na lotnisku. Dla profesjonalnych zaproszeń  jak VIP imprezy, spotkania pomaturalne  czy wiele innych  trzeba już zapłaciś o 10 Euro więcej. Za sumę 99 Euro  jesteś osiągalny w tym terminie, także telefonicznie.  Agentura przyjmuje rozmowę i powiadamia klienta , aby koniecznie oddzwonił.

Myślisz ,że tego nie można jeszcze przekroczyć? No to trzymaj się mocno: absolutną atrakcją  jest " ryczałt alibi" , przy którym można sobie zamówić perfekcyjne podwójne życie: klient jest prowadzony przez lata jako  agent, menedżer lub dyrektor  firmy partnerskiej  odpowiedniej agencji. On otrzymuje wszystko to co jest konieczne: wizytówki , prospekty, stronę internetową .. naturalnie  posiada liczne spotkania i otrzymuje wiele zamówień. Ktoś dzwoni? Przykro nam, ale pan Majer jest na delegacji , ma inny termin, jest w terenie. To "ciągłe alibi" oznacza " całkowitą wolność", tak  to reklamuje teks na stronie internetowej. Koszty? 349 Euro w miesiącu!! I napewno stałe dawki adrenaliny.