Produkty naturalne od Dr. Ehrenberger

Cały asortyment produktów dostępny online

Już jako młody lekarz med. Michael Ehrenberger zauważył jak ważne jest wspólne oddziaływanie natury i medycyny. Dzięki tej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i specjalnemu poświęceniu, stworzono unikalne suplementy diety "Dr. Ehrenberger Naturprodukte".

Wszystkie produkty są produkowane i przetwarzane w Austrii w południowej części Burgenland. Produkcja kapsułek nadal odbywa się bez wyposażenia technicznego, tylko ręcznie. W ten sposób suplementy diety spełniają najwyższe standardy.

Kategorie:

Dr. Ehrenberger: 61 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Z naturą, dla natury

"Życie szczęśliwe pozostaje w harmonii ze swoją naturą" - ten znany cytat rzymskiego polityka, filozofa i przyrodnika Seneki podsumowuje filozofię dr med. Michael Ehrenberger i jego całego zespołu. Prawdziwie zdrowy człowiek zawsze żyje w harmonii z naturą i własnymi naturalnymi potrzebami. Zna siebie, słucha swojego umysłu, jak i jego ciała oraz próbuje stworzyć zdrową równowagę między nimi a otoczeniem, aby osiągnąć holistyczne samopoczucie.

Niestety dzisiaj nie jest to często łatwe. Różne czynniki, tj. stres, przepracowanie i ogólnie niezdrowy styl życia psują równowagę między człowiekiem a naturą, co znajduje odzwierciedlenie między innymi w stałym wzroście tzw. chorób cywilizacyjnych.

Brak ruchu i złe nawyki żywieniowe stanowią resztę i przyczyniają się do dalszej, znacznej części stale rosnącej nierównowagi między człowiekiem a naturą, a także związanych z tym negatywnych konsekwencji.

Dr. med. Michael Ehrenberger rozpoznał już to połączenie jako młody lekarz i jest w pełni świadomy ogromnego znaczenia interakcji między człowiekiem a naturą. Jego filozofia opiera się na harmonii między człowiekiem a jego naturalnym środowiskiem.

Szczególnie ważną rolę odgrywa odżywianie, które niestety zbyt często nie jest zgodne z naturalnymi potrzebami ludzkiego ciała, a wręcz przeciwnie często powoduje choroby. Z jednej strony wiele osób nie ma już dostępu do naturalnej żywności o wysokiej jakości, z drugiej strony wiele osób po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby jeść zdrowo i zrównoważenie. Konsekwencjami są różne niedobory lub choroby, które wywodzą się z niezdrowego stylu życia.

Jakość, którą czujesz

Dr. med. Michael Ehrenberger założył firmę na południu Burgenlandu, zajmującą się rozwojem, produkcją i dystrybucją naturalnych suplementów diety. Te nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także odpowiadają naturalnym potrzebom ludzkiego ciała. Spełniają następujące kryteria:

  • Suplementy diety w harmonii z człowiekiem i naturą
  • Czyste produkty ziołowe (z wyjątkiem oleju z kryla)
  • Wykorzystanie tradycyjnej i sprawdzonej wiedzy naukowej o ziołach
  • Wysoka biodostępność
  • Delikatne przetwarzanie
  • Wykorzystanie w 100% naturalnych surowców z całego świata
  • Całkowity brak sztucznych dodatków
  • 100% brak testów na zwierzętach
  • Rezygnacja z płynów i składników dodatkowych
  • Zrównoważona orientacja produkcji

Produkty Dr. Ehrenberger mają kilka certyfikatów i kwiat wegański, pieczęć organiczną Austrii i logo ekologiczne UE. Przez ponad dziesięć lat zostały opracowane w ścisłej współpracy z terapeutami, farmaceutami, lekarzami i oczywiście klientami końcowymi, ponieważ ich doświadczenia są najważniejszą cechą jakości.

Jako partner Stowarzyszenia Holistycznych Terapeutów Naturopatycznych w Austrii Dr. Ehrenberger stawia na holistyczne podejście uwzględniające cielesność i duchowość, a także życie w harmonii z naturą. Tak więc człowiek jest rozumiany jako całość, a nie tylko jako suma jego symptomów.

Sensowne receptury tworzone innowacyjnie

Wiele osób żyje dziś wbrew rytmowi natury i coraz częściej popada w życie, który jest coraz mniej jest zgodne z naturalnymi potrzebami człowieka. Między innymi z tego powodu Dr. Ehrenberger używa wyłącznie naturalnych surowców, które pochodzą albo z hodowli kontrolowanych albo z dzikich zbiorów, które były używane przez tysiące lat w tradycyjnych zastosowaniach leczniczych.

Natura nie zna monokultur ani izolowanych składników odżywczych. Różne rośliny rosną w bezpośrednim sąsiedztwie, dzięki czemu składniki odżywcze występują zawsze w synergicznych kombinacjach i wspierają się wzajemnie w swoim działaniu. Produkty Dr. Ehrenberger są formułowane na modelu natury i używają tych samych efektów.

Oprócz naturalnych surowców do wysokiej jakości produktów Dr. Ehrenberger przyczyniają się specjalne procesy produkcyjne. Obejmują one tradycyjne metody przetwarzania, tj. destylacja i ekstrakcja na zimno, a także naturalne metody, tj. turbulencja na naturalnej orbicie i ekstrakcja CO2. W związku z tym największy możliwy potencjał wykorzystywanych roślin może być zawsze wykorzystany i udostępniony ludziom.

Zrównoważony rozwój - wartość dla ludzi i środowiska

Celem Dr. Ehrenberger jest nie tylko oddać człowiekowi moc natury, ale także traktować naturę z najwyższym szacunkiem. Dlatego też zrównoważenie odgrywa bardzo ważną rolę w firmie. Produkty są delikatnie zamykane ręcznie w fabryce w Burgenlandzie, zapakowane w sposób przyjazny dla środowiska i wysyłane w sposób neutralny dla klimatu.

Produkcja w ręcznie sterowanych rozlewniach nie tylko chroni środowisko, ale także pozwala uzyskać wyjątkowo wysoką gęstość składnika aktywnego w kapsułce, ponieważ można całkowicie zrezygnować z syntetycznych substancji pomocniczych, tj. stearynian magnezu i laktoza.

W VitalAbo znajdziesz duży wybór produktów Dr. Ehrenberger - z szacunku dla człowieka i natury.