"Kochana mamusiu -ja podaruję Tobie dzisiaj BARDZO dużo energii!"

W krajach niemieckojęzycznych i wielu innych krajach świata zachodniego, jest obchodzony w drugą niedzielę maja Dzień Matki. Ale co podarowujemy kochanej mamie? - najlepiej energię i dobre samopoczucie. Jak to jest możliwe - np. z N.A.D.H.., cudownie skuteczny suplement diety.

N.A.D.H. - koenzym Q10 - jest biologiczną formą wodoru i reaguje z zawartym w każdej komórce tlenem, poprzez produkcję energii i wody. Im więcej NADH ma komórka do dyspozycji , tym lepiej ona funkcjonuje i żyje dłużej.

NADH znajduje się we wszystkich żywych komórkach zwierzęcych i roślinnych. Dlatego jest on także zawarty w naszym codziennym pożywieniu , najwięcej w mięsie i rybach. Niestety tylko bardzo małe ilości, ale wcale , zostają przyjęte z pożywienia , ponieważ agresywne soki żołlądkowe jego szybko niszczą.

N.A.D.H.. jest naturalnie występującą substancją , która po wielu latach doświadczeń naukowych, została ustabilizowana przez naukowców . Dzięki temu podczas połykania nie rozpada się , ale dociera do tego celu, gdzie jest konieczna: naturalnie w komórce. Działanie jest widoczne bardzo szybko po rannym spożyciu ze szklanką wody , ponieważ czujesz się od razu żywszym i pełnym energii.

Ponadto jest N.A.D.H.. wspaniałym przeciwutleniaczem, redukuje poziom cholesterolu i pomaga obniżyć podwyższone ciśnienie. To działanie zostało potwierdzone przez doświadczenia Uniwersytetu Georgetown w Waszyngtonie, USA..

W międzyczasie został koenzym 1 dalej rozwinięty i jest dostępny w formie tabletki do ssania - dla szybkiego bodźca energii. To znaczy, że składniki działające zostają wchłonięte przez śluzówki po rozpuszczeniu tej małej tabletki pod językiem. Dostępne są one w wielu różnych smakach - wszystkie pastylki do ssania (firmy Life Light) są zalecane przez prof. Hademara Bankhofera. On napisał nawet książkę pod tytułem: "Ważna dla życia substancja działania w komórkach N.A.D.H." - , w której bardzo głęboko poleca N.A.D.H. - z aminokwasami, wodorostami wód słodkich i innymi odżywkami .

N.A.D.H. wykazuje jeszcze jeden przyjemny efekt ubocznego działania , który umożliwia polecenie jego jako prezentu na Dzień Matki: on uspakaja nerwy. To oznacza, jak dzieci znowu nadmiernie buszują i bardzo mamę poirytują - proszę bardzo kochana mamo - weź N.A.D.H. - wtedy wygląda świat od razu lepiej!