Produkty naturalne od Dr. med. Ehrenberger

Naturalny suplement diety z Austrii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości Dla kogo Dobry dla
Filtr

Dr. med. Ehrenberger: 1 - 30 z 41 artykułów

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Anyż gwiazdkowy bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Anyż gwiazdkowy bio, 180 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Z całych mielonych owoców
  • Bez wypełniaczy i konserwantów
186,00 zł (2 066,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola witamina C w proszku bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola witamina C w proszku bio, 100 g

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Łatwe dozowanie
  • Dobrze tolerowane
114,00 zł (1 140,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Chelat żelaza forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Chelat żelaza forte, 90 kapsułek

  • Bardzo dobrze tolerowany
  • Zawiera naturalne witaminy
  • Nie zawiera alergenów
119,00 zł (2 361,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Krzem koloidalny

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Krzem koloidalny, 200 ml

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Nie zawiera alergenów
  • Wegański
159,00 zł (795,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Proszek z włókna akacjowego bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Proszek z włókna akacjowego bio, 360 g

  • 80% błonnika rozpuszczalnego
  • Również dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci
  • Neutralny smak
141,00 zł (391,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kompleks witamin B forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kompleks witamin B forte, 60 kapsułek

  • Z komosmy ryżowej
  • W 100% pochodzenia naturalnego
  • Wykonany ręcznie
114,00 zł (3 257,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z kadzidli + imbir + kurkuma

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z kadzidli + imbir + kurkuma, 120 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Unikalne połączenie
  • Starannie wypełnione ręcznie
168,00 zł (2 718,45 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Gorzki melon, 60 kapsułek

  • Z grzybem leczniczym Coprinus
  • Zawiera polifenole cynamonu i chrom
  • Bez dodatków
110,00 zł (3 055,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z liścia oliwnego

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z liścia oliwnego, 90 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Bogaty w gorzkie substancje
  • Nie zawiera alergenów
119,00 zł (3 672,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola witamina C + cynk

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Acerola witamina C + cynk, 60 kapsułek

  • Również dla dzieci od 12 roku życia
  • Z wiśni aceroli
  • Wegańskie
79,00 zł (2 283,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Szczepy Lactobacillus 10

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Szczepy Lactobacillus 10, 60 kapsułek

  • 15 miliardów bakterii i 10 wysokiej jakości szczepów
  • Z proszkiem Triphala i ekstraktem z Triphala
  • Austriackie rzemiosło
163,00 zł (4 527,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Koleus blumego - ekstrakt - pokrzywa brazylijska w kapsułkach

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koleus blumego -​ ekstrakt -​ pokrzywa brazylijska w kapsułkach, 120 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Nie zawiera alergenów
  • Odpowiedni dla diabetyków
114,00 zł (1 428,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Magnesium Komplex 5 in 1

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Magnesium Komplex 5 in 1, 180 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Idealny do codziennego użytku
  • Optymalnie dozowane
195,00 zł (1 934,52 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsułki MSM

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsułki MSM, 150 kapsułek

  • W 100% naturalne i roślinne
  • Wykonane ręcznie
  • Nie zawiera alergenów
204,00 zł (1 360,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsułki z wyciągu z kory wierzby

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsułki z wyciągu z kory wierzby, 120 kapsułek

  • W 100% naturalny monoprodukt
  • Kapsułka z celulozy
  • Starannie wykonane ręcznie
110,00 zł (1 870,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pro Collagen vegan

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pro Collagen vegan, 360 g

  • 60 saszetek po 6 g
  • Z L-lizyną, glicyną i L-proliną
  • Witamina C i grzyb leczniczy Tremella
177,00 zł (491,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Czerwony ryż + liść oliwny

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Czerwony ryż + liść oliwny, 180 kapsułek

  • Monascyna i ankaflawina
  • Bez monakoliny K
  • Wegański i bez wypełniaczy
440,00 zł (4 288,50 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Ekstrakt z korzenia dzikiego pochrzynu w kapsułkach

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z korzenia dzikiego pochrzynu w kapsułkach, 180 kapsułek

  • Naturalny suplement diety
  • Bez barwników i wypełniaczy
  • Kapsułka czysto roślinna
186,00 zł (2 108,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pokrzywa ekologiczna

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Pokrzywa ekologiczna, 120 kapsułek

  • Cenione superfood
  • Z całych liści
  • Bez wypełniaczy i dodatków
75,00 zł (1 602,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z granatu

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z granatu, 60 kapsułek

  • 100% naturalnego pochodzenia
  • Roślinna otoczka kapsułki
  • Nie zawiera alergenów
132,00 zł (4 414,72 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Zmniejszony L-glutation

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Zmniejszony L-​glutation, 90 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Oparty na 3 aminokwasach
  • Nie zawiera alergenów
168,00 zł (4 148,15 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Endothel Life

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Endothel Life, 480 g

  • Z ekstraktem z aceroli
  • Zawiera kompleks witamin B
  • Wegański i bez dodatku cukru
177,00 zł (368,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Olej z kryla Premium

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Olej z kryla Premium, 100 kapsułek

  • 4 mg astaksantyny w dziennej dawce
  • 100% kryla antarktycznego
  • Bez rybnego smaku
382,00 zł (4 630,30 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Chondroityna + MSM + glukozamina

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Chondroityna + MSM + glukozamina, 180 kapsułek

  • Nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego
  • Lepsze wchłanianie
  • W postaci krystalicznej
291,00 zł (2 155,56 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Moringa bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Moringa bio, 120 kapsułek

  • W 100% naturalne i roślinne
  • Wiele składników odżywczych
  • Nie zawiera alergenów
99,00 zł (2 115,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Naturalna multiwitamina 10+

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Naturalna multiwitamina 10+, 120 kapsułek

  • Z kompleksem witamin B
  • Witamina C i witamina D
  • Bez glutenu i laktozy
155,00 zł (2 262,77 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Nasiona czarnuszki bio

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Nasiona czarnuszki bio, 180 kapsułek

  • 100% naturalne
  • Z całych nasion
  • Przetwarzane ręcznie
123,00 zł (1 366,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsułki OPC + C

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsułki OPC + C, 60 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Zawiera polifenole
  • Nie zawiera alergenów
101,00 zł (3 117,28 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z pestek grejpfruta

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Ekstrakt z pestek grejpfruta, 90 kapsułek

  • Czysto roślinny
  • 50% wyciągu bioflawonoidów
  • 100% czysty ekstrakt z pestek grejpfruta
132,00 zł (2 640,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kapsułki na wątrobę z ostropestu plamistego

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kapsułki na wątrobę z ostropestu plamistego, 120 kapsułek

  • 100% pochodzenia naturalnego
  • Z ekstraktem z karczocha i mniszka lekarskiego
  • Z wapniem z alg
155,00 zł (2 636,05 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Piękno natury i wszystkie jej wyjątkowe właściwości – tak brzmi formuła suplementów diety firmy Dr. med. Ehrenberger. Jako młody lekarz koncentrował się bardziej na badaniach, gdzie kierując się swoimi studiami odwiedzał ludy prymitywne i mógł poznać ich praktyki lecznicze. Nawiązał też kontakt z laureatami Nagrody Nobla i najnowocześniejszymi instytucjami badawczymi w Rosji. Opierając się na tej wiedzy, Dr. med. Ehrenberger założył firmę na południu Burgenlandu, gdzie rozwój, produkcja i sprzedaż odbywają się do dziś bez środków technicznych i stale się rozwijają. Pojemniki są również wykonane z bioplastiku w 100% nadającego się do recyklingu, wykonanego z trzciny cukrowej. Idealne suplementy jako naturalne wsparcie.