Dr. Ewald Töth® światło kwantowe naturalne produkty

Produkty zasadowe oparte na holistycznych badaniach podstawowych

Produkty do życia ze świadomością

Unikalna holistyczna filozofia Dr med. Ewald Töth postrzega siebie jako podróż do fizycznego, psychicznego i duchowego samopoczucia człowieka. Złożone procesy zachodzące w ludzkim organizmie są rozpoznawane w ich kontekście i łączone.

Dr. med. Ewald Töth postrzega siebie jako towarzysza ludzi, który pomaga i kieruje ich indywidualną podróż ku dobremu samopoczuciu.

Dzięki zasadowym produktom Dr. med. Ewald Töth® otrzymuje się wiedzę i doświadczenie w dziedzinie tradycyjnej i klasycznej medycyny europejskiej.

Szukaj według kategorii

Dr. Ewald Töth®: 33 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Dr. med. Ewald Töth - Życie dla dobra ludzi

Jak żaden inny człowiek, Dr. med. Ewald Töth widzi jako zadanie swojego życia kierowanie ludzi na drodze do fizycznego, psychicznego i duchowego samopoczucia. W młodym wieku nauczył się pracować dla tych rzeczy, które są dla niego ważne, nawet w niesprzyjających okolicznościach. W młodości rozwinął w sobie pragnienie pomagania ludziom, co ostatecznie skierowało go na drogę medycyny.

Dr. med. Töth przed ukończeniem studiów medycznych skończył szkolenie na masażystę leczniczego. Aktywność w tym zawodzie, którą praktykował w centrum uzdrowiskowym w Baden, dała mu możliwość intensywnego poznania ludzkiego ciała i poznania skutków chorób i blokad energetycznych w ciele. Później poszerzył swoją wiedzę w zakresie akupunktury i akupresury i coraz bardziej doceniał ogromny wpływ psychiki na ludzkie ciało.

Aby lepiej zrozumieć powiązania między duszą, psychiką, duchowością, Dr. med. Töth ukończył wykształcenie u Dr. Schmiedecker, bezpośredniego studenta Dr. Franz Xaver Mayr, założyciela słynnej kuracji F.X. Mayr. Ponadto uzupełnił swoje umiejętności o szkolenie z zakresu refleksologii stóp, dzięki czemu pod koniec studiów medycznych miał nie tylko wiele praktycznych doświadczeń, ale także ukończone liczne dodatkowe szkolenia.

Podczas specjalistycznego szkolenia z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, a także później, z powodzeniem wykonywał zabieg znieczulenia (wyłączanie bólu) z akupunkturą podczas zabiegów chirurgicznych. Najpierw był wyśmiewany przez kolegów, później jego imponujące osiągnięcia przyniosły mu wielkie uznanie zawodowe. W ten sposób Dr. med. Töth został lekarzem konsultantem w 13 oddziałach w terapii akupunkturą.

W tym czasie zdobył również doświadczenie w dziedzinie psychoterapii i hipnozy, dzięki czemu wkrótce zaczął stosować hipnozę zamiast narkozy w interwencjach medycznych. Później postanowił pójść ścieżką jako lekarz ogólny i otworzyć własny gabinet lekarski. Wtedy mógł być aktywny w całej medycynie i oferować swoim pacjentom holistyczne podejście medyczne.

Dzisiaj Dr. med. Ewald Töth jest holistycznym lekarzem, który nie tylko oferuje klasyczną medycynę i naturopatyczne zabiegi, ale także medycynę regulacyjną, psychoterapię, pomoc psychiczną, emocjonalność i duchowość w procesie leczenia ludzi. Uważa się za towarzysza ludzi w ich procesie zdrowienia.

Oczywiście produkty Dr med. Ewald Töth w pełni obejmują tę wyjątkową filozofię, która pojmuje człowieka jako całość, jako zarówno fizyczną, jak i duchową istotę.

Cztery filary dobrego samopoczucia

Holistyczne podejście Dr. med. Ewald Töth, oprócz podstaw medycyny klasycznej, stoi na czterech fundamentach, które wzajemnie się uzupełniają i zapewniają wszechstronny dostęp do człowieka i jego dobrego samopoczucia.

 • medycyna naturalna: dla Dr. med. Töth ważne jest zapewnienie ludziom dostępu do ich zdolności samoleczenia i zintegrowania natury z koncepcjami terapeutycznymi. To jest również podstawa jego holistycznej praktyki medycznej, badań i nauczania.
 • stworzenie świadomości: zdrowe życie społeczne wymaga uwagi i świadomości. Świadomość i rozpoznawanie związków w środowisku jest niezbędne.
 • zarządzanie emocjami: Dr. med. Töth uważa, że ​​energia emocji, które nie są przeżywane lub tłumione, osadza się w narządach i ostatecznie wyzwala niepożądane procesy biochemiczne, które z kolei prowadzą do problemów organicznych i chorób. Dzięki jego pojęciu zarządzania emocjami przekazuje narzędzia do skutecznego zarządzania energią.
 • medyczne badania kwantowe: ta nowa nauka medyczna łączy fizykę z medycyną, dzięki czemu złożone i powiązane ze sobą procesy i funkcje w ciele człowieka mogą być lepiej zrozumiane, a następnie holistycznie leczone.

Siedem fizjologicznych podstaw życia

Bez tych siedmiu fundamentów żadne życie nie może powstać, rozwinąć się ani wytrwać. Tworzą wrażliwą, wzajemnie powiązaną i wzajemnie warunkową symbiozę. Funkcjonowanie tej całości jest dla Dr. med. Töth nie tylko podstawą ludzkiego życia, ale także dobrobytem człowieka.

 • Światło - energetyczna esencja życia
 • Woda - żywy i niezbędny eliksir życia
 • Sole - istotne elementy
 • Minerały - niezbędni pomocnicy
 • Mikroorganizmy - podstawa środowiska
 • Metabolizm - wytwarzanie i przekształcanie energii
 • Nerwy - koordynacja i kontrola

Zrozumienie równowagi kwasowo-zasadowa

Słowo biotop opisuje biologicznie połączoną sieć. W tym sensie człowiek może być również postrzegany jako biotop. W tym ludzkim biotopie wartość pH odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Równowaga kwasowo-zasadowa - wartość pH 7-8 - jest podstawą wszystkich procesów zachodzących w organizmie.

Reguła światła kwantowego

Słońce jest centrum naszego systemu planetarnego i podstawowym warunkiem życia na naszej planecie. Ma znaczący wpływ na nasze życie i zachowuje wszystkie niezbędne procesy życiowe i środowiskowe.