dr. WEYRAUCH

Oparte na wiedzy naukowej, dla dobrego samopoczucia i przyjemności życia.

dr.WEYRAUCH specjalności ziołowe i mineralne zostały opracowane ze szczególnym uwzględnieniem czystości i jakości. Przepisy zostały opracowane z najwyższą starannością i oparte na wieloletnim doświadczeniu naukowym.

Oferujemy wybrany asortyment suplementów tej uznanej marki nie tylko dla organizmu ludzkiego, ale przede wszystkim dla psów.

dr. WEYRAUCH: 23 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

W Dr. WEYRAUCH suplementach diety dla ludzi, zostłay połączone wiedza i aktualne wyniki badań naukowych.

Dr.WEYRAUCH suplementy diety charakteryzuje wysokie bezpieczeństwo działania, czystość i sprawdzona jakość. Kreatywne i naukowe formuły receptur suplementów dr. WEYRAUCH mają za cel wypełnienie braków składników odżywczych, powstałych na skutek złych przyzwyczajeń odżywiania i umożliwienie naszemu organizmowi procesu regeneracji, usunięcia szkód i przygotowania się na sytuacje w przyszłości.

Przy czym zwrócono ścisłą uwagę, aby organizm nie został obciążony substancjami syntetycznymi. We wszystkich produktach dr. WEYRAUCH zrezygnowano , na podstawie głębokiego przekonania i konsekwentnie, z użycia sztucznych i identycznych z naturalnymi składników dodatkowych ( jak np. barwniki, smaki , substancje konserwujące) oraz typowo używanych substancji wypełniających w otoczkach kapsułek i tabletkach. Dodane witaminy pochodzą tylko z naturalnych źródeł i są jako takie zadeklarowane.