Garmin GPSMAP® 62sc

Ręczny bohater GPS z przyciskami

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w sprayu
Składane kijki trekkingowe z włókna węglowego
Govinda Organiczny olej z czarnuszki
Opis

Ręczny system nawigacyjny GPSMAP 62sc jest wyposażony w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia, wysokościomierz barometryczny, aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z autofocusem i nawigacją do zdjęć, a ponadto obsługuje Własne mapy i usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja). Wytrzymałe i wodoszczelne urządzenie GPSMAP 62sc jest wyposażone w antenę śrubową z czterema zwojami, zapewniającą niezrównany odbiór sygnału i szybkie złącze USB. Poza tym, urządzenie może łączyć się bezprzewodowo ze zgodnymi, ręcznymi urządzeniami firmy Garmin.

Orientacja

GPSMAP 62sc ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Bezprzewodowa transmisja

Za pomocą urządzenia GPSMAP 62sc można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub skrzynkę — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Twoja podróż w zdjęciach

Dzięki wbudowanemu aparatowi urządzenia GPSMAP 62sc o rozdzielczości 5,0 MP można rejestrować najważniejsze momenty wypraw. Do każdego zdjęcia jest automatycznie dodawany znacznik geograficzny z miejscem wykonania zdjęcia, dzięki czemu użytkownik oraz osoby, którym użytkownik udostępni zdjęcia, mogą w przyszłości z łatwością nawigować do danej lokalizacji.

Utrzymanie pozycji

zięki antenie śrubowej z czterema zwojami oraz bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny, urządzenie GPSMAP 62sc szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny GPSMAP 62sc pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Dodanie map

W urządzeniu jest zainstalowana mapa bazowa całego świata z cieniowanym reliefem, jednak dodawanie kolejnych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Dzięki wewnętrznej pamięci 3,5 GB można w łatwy sposób pobrać mapy topograficznych i ruszyć na szlak, włożyć fabrycznie załadowaną kartę pamięci BlueChart® g2, aby spędzić doskonały dzień na wodzie, lub dane map City Navigator NT®, aby uzyskać szczegółowe wskazówki poruszania się po drogach (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Urządzenie GPSMAP 62sc umożliwia także korzystanie z usługi BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), co pozwala na pobieranie obrazów satelitarnych do urządzenia i ich integrację z istniejącymi mapami. Ponadto urządzenie 62sc jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Opcje online

Po eksploracji nadchodzi czas na zapisanie i analizę aktywności. Dzięki prostemu połączeniu z komputerem oraz Internetem możesz uzyskać szczegółową analizę swoich aktywności oraz wysłać ślady do urządzenia outdoor za pomocą serwisu Garmin Connect™. Ta nowa, kompleksowa strona internetowa zawiera tabelę aktywności i pozwala na wyświetlenie aktywności na mapie z wykorzystaniem Google™ Earth. Przemierzaj inne szlaki, przesłane przez miliony użytkowników serwisu Garmin Connect oraz dziel się doświadczeniami w serwisie Twitter® oraz Facebook®. Początki nie są trudne, zatem do dzieła! Ruszaj w drogę i dziel się doświadczeniami.

Radość i zabawa

Urządzenie GPSMAP 62sc obsługuje pliki GPX, pozwalające na pobieranie skrzynek i szczegółowych danych bezpośrednio do Twojego urządzenia. Urządzenie zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami. Płaskie i lekkie urządzenie 62sc jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na wolnym powietrzu. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć swoją przygodę z geocachingiem.

Marka: Garmin
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje

Zawiera:
GPSmap 62sc - (010-00868-20)
Karabińczyk
2 baterie AA NiMH
Ładowarka
Kabel USB
Skrócona instrukcja obsługi

Wymiary, waga i wydajność:
Wymiary urządzenia, Ba Ha XA XA T: 6,1 x 16 x 3,6 cm (2,4 '' x 6,3 '' x 1,4 '')
Rozmiar wyświetlacza, BA XA H: 3,6 x 5,5 cm (1,43 x 2,15 cala); 2,6 cala (6,6 cm) przekątnej
Rozdzielczość wyświetlacza, BA XA H: 160 x 240 pikseli
Styl wyświetlania: Transflective, 65,000 kolorów, TFT
Waga: 262,1 gz bateriami (9,3 uncji)
Bateria: 2 baterie AA NiMH (w zestawie)
Żywotność baterii: 16 godzin (2 baterie AA)
Wodoodporny: tak (IPX7)
Pływanie: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak
Interfejs PC: Szybkie złącze USB i NMEA 0183 kompatybilny

Mapy i pamięć
Mapa bazowa: tak
Preinstalowane mapy: Żaden
Możliwość dodawania map: tak
Zintegrowana pamięć: 3.5GB
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD ™ (nie dołączone)
Punkty trasy: 2000
Trasy: 200
Osiągnięcia: 10,000 punktów, 200 zapisanych śladów

Cechy:
Automatyczne prowadzenie (zakręt po zakręcie trasy po drogach): Tak (z opcjonalnym Szczegółowe odwzorowanie dróg)
Elektroniczny kompas: tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy: nie
Wysokościomierz barometryczny: tak
Aparat fotograficzny: Tak (5 megapikseli z autofocusem; automatyczne dodawanie znaczników geograficznych)
Tryb geocaching: Tak (bez papieru)
Kompatybilny z niestandardowymi mapami: tak
Nawigacja z pomocą zdjęć (nawigacja z pomocą zdjhęć z koordynantami) tak
Myślistwo i wędkarstwo kalendarz: tak
Słońce i księżyc informacje: tak
Tide karty tabele BlueChart: tak
Obliczenia powierzchni: tak
Własne punkty POI (możliwość większej liczby punktów POI są ładowane): tak
Transfer z urządzenia do urządzenia (dane bezprzewodowo z podobnych akcji jednostki): tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Zgodny z Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): tak

Pobrane

ocen klientów po polski dla Garmin GPSMAP® 62sc