Suplementy diety od Green Health

Zielone zdrowie - z siłą natury

  • Green Health to absolutnie najwyższej jakości suplementy diety Panaceo, który spełniają najwyższe standardy jakościowe dzięki sprawdzonemu składowi aktywnych składników.
  • Ponadto linia produktów Green Health PURE 100% oferuje naturalne, czyste substancje bez środków pomocniczych, technicznych wypełniaczy lub konserwantów.

Green Health: 3 artykuły

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Green Health - powrót do natury

To, co słynny francuski filozof Jean-Jaques Rousseau odkrył już w XVIII wieku, dziś jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej: człowiek coraz bardziej odchodzi od natury i od stylu życia, który jest z nią w harmonii. Pomimo tego, że nieustający postęp niezaprzeczalnie przynosi ze sobą wiele błogosławieństw, pierwotna naturalna istota ludzka coraz bardziej ustępuje. Tak więc człowiek nie żyje już w równowadze ze swoim naturalnym środowiskiem, a ciało nie otrzymuje tego, co jest optymalne ze strony natury. Czasami zaopatrzenie w składniki odżywcze cierpi również ze względu na nowoczesny, uprzemysłowiony styl życia, przez co organizm nie jest już doskonale zaopatrzony we wszystkie ważne witaminy, minerały i pierwiastki śladowe.

Najczęstsze przyczyny tego to:

  • Jednostronna dieta i spożywanie przetworzonej żywności, tj. gotowe posiłki i fast food
  • Stres i gorączkowy tryb życia, które nie pozwalają kupować świeżych produktów i przygotowywać świeżych posiłków
  • Zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały ze względu na stres, sport, ciążę lub chorobę
  • Zmniejszenie spożycia substancji odżywczych z powodu chorób
  • Niska jakość żywności i w konsekwencji niższa zawartość składników pokarmowych dzięki wykorzystywanym gruntom ornym, stosowanie nawozów i pestycydów

Wszystkie te czynniki mogą zaburzyć równowagę między człowiekiem a przyrodą i zapobiec optymalnemu zaopatrzeniu w niezbędne składniki odżywcze. Green Health postawił sobie za cel przybliżenie ludzi do ich naturalnego pochodzenia za pomocą wysokiej jakości suplementów oraz dostarczenie im składników odżywczych i niezbędnych substancji najwyższej jakości.

Oto, co oznacza Green Health

Green Health to najwyższej jakości suplement diety Panaceo. W ten sposób produkty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także przekonują sprawdzoną kompozycją składników aktywnych, którą mogą potwierdzić niezliczeni zadowoleni klienci. W ten sposób Green Health oferuje produkty o najwyższej jakości, które pomagają ludziom na nowo odkrywać harmonię z naturą.

Do wyboru są dwie linie produktów:

  • Green Health PURE opiera się na 100% naturalnych, czystych substancjach, bez sypkich środków, technicznych wypełniaczy i konserwantów. To absolutnie czyste substancje witalne najwyższej jakości.
  • Preparaty kombinowane Green Health są przeznaczone do wspierania różnych codziennych problemów. Są one specjalnie opracowane pod kątem konkretnych zastosowań i opierają się na innowacyjnych składnikach, które były testowane przez wiele lat.

Green Health łączy pozytywne siły natury w różnych suplementach diety i ponownie udostępnia je ludziom. Tak więc człowiek może odzyskać kawałek swojego naturalnego stylu życia i przywrócić równowagę między nim a naturą, nawet w naszym pełnym stresu czasie.