Duży wybór herbat firmy Kräutermax

Siła natury

Herbaty zapewniają łagodne, ale skuteczne wsparcie wykorzystując właściwości lecznicze natury. Odkryj duży wybór herbat Kräutermax wysokiej jakości. Znajdź swoją ulubioną herbatę z kwiatami lipy, z rumiankiem, z dzikim bzem, liśćmi pokrzywy oraz wiele innych rodzajów. 

Filtrowanie i sortowanie

Cena herbata Właściwości
Filtr

Herbaty: 10 artykułów

Ziołowa herbata zioło ostropestu plamistego

Kräuter Max Ziołowa herbata zioło ostropestu plamistego, 100 g

  • W zamykanej torbie
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez aromatycznych dodatków
51,01 zł 57,00 zł (510,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Herbata ziołowa z liśćmi i kwiatami głogu

Kräuter Max Herbata ziołowa z liśćmi i kwiatami głogu, 100 g

  • W zamykanym woreczku
  • Bez dodatku aromatów
  • Bez wzmacniaczy smaku
46,98 zł 53,00 zł (469,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbatka ziołowa z liści szałwii

Kräuter Max Herbatka ziołowa z liści szałwii, 100 g

  • Bez środków aromatyzujących
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • W szczelnie zamykanej torebce
26,23 zł 43,99 zł (262,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa z zielonego owsa

Kräuter Max Herbata ziołowa z zielonego owsa, 100 g

  • W zamykanym ponownie opakowaniu
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez dodatków
39,35 zł 43,99 zł (393,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa z jemioły

Kräuter Max Herbata ziołowa z jemioły, 250 g

  • W szczelnie zamykanej torebce
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez środków aromatyzujących
59,04 zł 66,00 zł (236,16 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa z liści ślazu

Kräuter Max Herbata ziołowa z liści ślazu, 100 g

  • W szczelnie zamykanej torebce
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez dodatków
39,35 zł 43,99 zł (393,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa ze skrzypu

Kräuter Max Herbata ziołowa ze skrzypu, 100 g

  • W szczelnie zamykanej torebce
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez dodatków
66,69 zł 75,00 zł (666,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa z przywrotnika

Kräuter Max Herbata ziołowa z przywrotnika, 100 g

  • W zamykanym ponownie opakowaniu
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez dodatku aromatów
34,00 zł 57,00 zł (340,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa, mieszanka zasadowa

Kräuter Max Herbata ziołowa, mieszanka zasadowa, 100 g

  • Bez środków aromatyzujących
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • W szczelnie zamykanej torebce
55,03 zł 62,00 zł (550,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa z kwiatów rumianku

Kräuter Max Herbata ziołowa z kwiatów rumianku, 100 g

  • W zamykanym ponownie opakowaniu
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez dodatków
39,36 zł 66,00 zł (393,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października