Produkty do pielęgnacji ciała firmy Kräutermax

Filtrowanie i sortowanie

Cena Typ skóry Typ włosów Właściwości Dla kogo
Filtr

Pielęgnacja ciała : 1 - 30 z 45 artykułów

Kräuter Max Maść kadzidłowiec+

Kräuter Max Maść kadzidłowiec+, 100 ml

  • Do rąk, nóg, stóp i pleców
  • Z ekstraktem z arniki i imbiru
  • Olej z awokado i oliwa z oliwek
116,54 zł 130,00 zł (1 165,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Maść z kasztanowca + żel

Kräuter Max Maść z kasztanowca + żel, 100 ml

  • Zawiera aktywne składniki z kasztanowca i eukaliptusa
  • Zawiera sosnę górską i mentol
  • 100 ml żelu
73,92 zł 83,00 zł (739,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Spray do nóg z kasztanowcem

Kräuter Max Spray do nóg z kasztanowcem, 120 ml

  • Do wszystkich typów skóry
  • Pielęgnuje i odświeża
  • Z czerwonymi liśćmi winorośli, arniką i szałwią
73,21 zł 92,00 zł (610,08 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Mydło roślinne z rumiankiem

Kräuter Max Mydło roślinne z rumiankiem, 100 g

  • Mydło roślinne według starej receptury
  • Z oliwą z oliwek i olejem kokosowym
  • Z rumiankiem
32,51 zł 36,99 zł (325,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Mydło do włosów nagietek+

Kräuter Max Mydło do włosów nagietek+, 100 g

  • Dodatkowa witamina E
  • Dla każdej skóry głowy i
  • każdego rodzaju włosów
49,00 zł 55,00 zł (490,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Maść z propolisem+

Kräuter Max Maść z propolisem+, 100 ml

  • Z oczarem wirginijskim
  • Z alantoiną
  • 100 ml
73,92 zł 83,00 zł (739,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Mydło roślinne z solą

Kräuter Max Mydło roślinne z solą, 100 g

  • Sprawdzona receptura z olejkiem kokosowym i oliwą z oliwek
  • Dla miękkiej i gładkiej skóry
32,51 zł 36,99 zł (325,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Krem do rąk Aloevera+ intense

Kräuter Max Krem do rąk Aloevera+ intense, 70 ml

  • Z aloesem, masłem shea i oliwą z oliwek
  • Olej z orzechów makadamia i olej jojoba
  • Szybko się wchłania i nie tłuści
61,46 zł 69,00 zł (878,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Maść diabelski (czarci) pazur+

Kräuter Max Maść diabelski (czarci) pazur+, 100 ml

  • Do rąk, nóg, stóp i pleców
  • Z miętą, kasztanowcem,
  • Rozmarynem, tymiankiem i jałowcem
98,45 zł 110,00 zł (984,50 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Mydło roślinne z różą

Kräuter Max Mydło roślinne z różą, 100 g

  • Z olejem kokosowym, oliwą z oliwek i różą
  • Dla aksamitnej w dotyku skóry
32,51 zł 36,99 zł (325,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Żel aloesowy 97%

Kräuter Max Żel aloesowy 97%, 200 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Idealny również jako balsam po opalaniu
  • Nawilża i pielęgnuje
82,36 zł 92,00 zł (411,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Mydło roślinne z aloesem

Kräuter Max Mydło roślinne z aloesem, 100 g

  • Mydło z olejami roślinnymi według starej receptury
  • Z aloesem
  • Z oliwą z oliwek i olejem kokosowym
32,51 zł 36,99 zł (325,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Mydło roślinne z rokitnikiem

Kräuter Max Mydło roślinne z rokitnikiem, 100 g

  • Z olejem kokosowym, oliwą z oliwek i olejem rokitnika
  • Sprawia, że ​​skóra jest gładka i elastyczna
32,51 zł 36,99 zł (325,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Żel pod prysznic dla mężczyzn

Kräuter Max Żel pod prysznic dla mężczyzn, 250 ml

  • Z olejem cytrynowym, aloesem i solą morską
  • Z ekstraktem z pokrzywy i pszenicy
  • Nadaje się również jako szampon
61,46 zł 69,00 zł (245,84 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Krem przeciwsłoneczny SPF 30

Kräuter Max Krem przeciwsłoneczny SPF 30, 70 ml

  • Do twarzy i ciała
  • Ze współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej (SPF) 30
  • Do skóry odwodnionej i suchej
90,41 zł 101,00 zł (1 291,57 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Żel pod prysznic z szałwią+

Kräuter Max Żel pod prysznic z szałwią+, 250 ml

  • Z ekstraktem z szałwii, olejem szałwiowym i solą morską
  • Może być również używany jako szampon do włosów
  • Dla skóry normalnej i wrażliwej
61,46 zł 69,00 zł (245,84 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Spray aloesowy 97%

Kräuter Max Spray aloesowy 97%, 100 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Nawilża i pielęgnuje
  • Idealny również jako beztłuszczowy balsam po opalaniu
82,36 zł 92,00 zł (823,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Mydło roślinne z lawendą

Kräuter Max Mydło roślinne z lawendą, 100 g

  • Według starej receptury
  • Z olejem kokosowym i oliwą z oliwek
  • Relaksująca lawenda
32,51 zł 36,99 zł (325,10 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Krem pod oczy z brunatnicami+

Kräuter Max Krem pod oczy z brunatnicami+, 30 ml

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Bez olejów silikonowych
  • Łatwo się wchłania
124,59 zł 208,00 zł (4 153,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Krem na pęknięcia do skóry stóp

Kräuter Max Krem na pęknięcia do skóry stóp, 100 ml

  • Z pantenolem, mocznikiem,
  • kosodrzewiną i nagietkiem
  • Dla suchej i szorstkiej skóry
54,91 zł 92,00 zł (549,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Żel pod prysznic z masłem shea

Kräuter Max Żel pod prysznic z masłem shea, 250 ml

  • Z masłem shea, aloesem i solą morską
  • Zawiera ekstrakt z wanilii i witaminę E
  • Nadaje się również do skóry wrażliwej
61,46 zł 69,00 zł (245,84 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Szampon do włosów kora wierzby+

Kräuter Max Szampon do włosów kora wierzby+, 1.000 ml

  • Delikatna pielęgnacja
  • Aktywne, ziołowe substancje myjące
  • Nadaje się do codziennego mycia włosów
198,95 zł 222,00 zł (198,95 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Maść z arniką

Kräuter Max Maść z arniką, 100 ml

  • Krem pielęgnacyjny
  • Z olejem z sosny górskiej
73,92 zł 83,00 zł (739,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Żel pod prysznic z solą morską

Kräuter Max Żel pod prysznic z solą morską, 250 ml

  • Z solą morską i olejami roślinnymi
  • Nawilża
  • Można stosować również jako szampon
61,46 zł 69,00 zł (245,84 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Żel pod prysznic Lawenda+

Kräuter Max Żel pod prysznic Lawenda+, 250 ml

  • Naturalne składniki
  • Cenny aloes,
  • Nagietek i cytryna
61,46 zł 69,00 zł (245,84 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Dezodorant w sprayu cytryna+

Kräuter Max Dezodorant w sprayu cytryna+, 100 ml

  • Naturalna formuła
  • Świeżość przez cały dzień
  • Nawet przy wymagającej skórze
82,36 zł 92,00 zł (823,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Szampon do włosów ze skrzypem polnym+

Kräuter Max Szampon do włosów ze skrzypem polnym+, 250 ml

  • Aktywne substancje myjące pochodzenia naturalnego
  • Delikatne oczyszcza skórę głowy i włosy
  • Odpowiedni do włosów z łupieżem
82,36 zł 92,00 zł (329,44 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Pielęgnacja ust Oliwka+

Kräuter Max Pielęgnacja ust Oliwka+, 3,50 g

  • Z oliwą z oliwek i olejem jojoba
  • Zawiera wosk pszczeli i bisabolol
  • Dla suchej skóry
28,50 zł 31,99 zł (8 142,86 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Krem pod oczy Collagen+

Kräuter Max Krem pod oczy Collagen+, 15 ml

  • Dla skóry wrażliwej
  • Oleje z nasion marchwi, awokado i jojoba
  • BEZ parabenów i olejów silikonowych
82,36 zł 92,00 zł (5 490,67 zł / l)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Szampon do włosów brzoza+

Kräuter Max Szampon do włosów brzoza+, 250 ml

  • Brzoza, pokrzywa i guarana
  • Blokuje szkodliwe wpływy środowiska
  • Aktywne substancje myjące
82,36 zł 92,00 zł (329,44 zł / l)

Dostawa do 7 października