Produkty białkowe z nu3

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości Typ białka
Filtr

Produkty proteinowe: 14 artykułów

nu3 Protein Cream - pasta proteinowa

nu3 Protein Cream -​ pasta proteinowa, Hazelnut Cacao (200 g)

  • Wysoka zawartość cukru
  • Z naturalnymi składnikami
  • Bez oleju palmowego
21,39 zł 29,99 zł (106,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Wegański baton proteinowy 3K

nu3 Wegański baton proteinowy 3K, 65 g

  • Wysokiej jakości białko
  • Szczególnie czekoladowy
  • Bez dodatku cukru i sukralozy
7,81 zł 11,99 zł (120,15 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • Białko grochu, ryżu i słonecznika
  • Bez białka sojowego i laktozy
  • Kremowa konsystencja, bez grudek
98,22 zł 121,00 zł (98,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Fit protein Muesli - musli proteinowe

nu3 Fit protein Muesli -​ musli proteinowe, Cocao Crunch (350 g)

  • 33% białka i tylko 4% cukru
  • Z guaraną i matchą
  • Szybkie i łatwe w przygotowaniu
28,54 zł 40,99 zł (81,54 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Prosty, lekki i wegański
  • Wykonany z hydrolizowanego białka grochu
  • Mniej kalorii
79,03 zł 132,00 zł (197,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Fit Protein Bar - baton proteinowy

nu3 Fit Protein Bar -​ baton proteinowy, Salted Caramel (55 g)

  • 90% mniej cukru
  • Bez sukralozy i aspartamu
  • Zawiera co najmniej 32% białka
9,96 zł 14,99 zł (181,09 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Fit Vegan Protein Bar - wegański baton proteinowy

nu3 Fit Vegan Protein Bar -​ wegański baton proteinowy, Cinnamon choc crisp (50 g)

  • Wykonane z grochu, słonecznika i ryżu
  • Zawiera mniej niż 2 g cukru
  • Pyszne kreacje
9,60 zł 13,99 zł (192,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • Białko (groch, ryż, konopie i słonecznik)
  • Naturalnie słodzone agawą
  • Bez soi, glutenu i laktozy
71,42 zł 88,00 zł (178,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Fit Vegan Protein Brownie - wegańskie brownie proteinowe

nu3 Fit Vegan Protein Brownie -​ wegańskie brownie proteinowe, 50 g

  • Wysoka zawartość białka i błonnika
  • Niska zawartość cukru
  • Wegańska receptura
9,96 zł 14,99 zł (199,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Performance Whey Protein

nu3 Performance Whey Protein, Vanilla (1 kg)

  • 21 g białka w porcji
  • Bez dodatku cukru i aspartamu
  • Idealny do koktajli, Bowls i wypieków
155,00 zł (155,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organic Pumpkinseed Protein - organiczne białko w proszku z pestek dyni

nu3 Organic Pumpkinseed Protein -​ organiczne białko w proszku z pestek dyni, 500 g

  • Wykonane w 100% z pestek dyni
  • Zawiera 60% białka
  • W jakości organicznej
46,99 zł (93,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Fit Protein Bites - ciastka proteinowe

nu3 Fit Protein Bites -​ ciastka proteinowe, Peanut Butter (60 g)

  • Niska zawartość cukru i wegańskie
  • Praktyczny format
  • Bogate w błonnik
22,99 zł (383,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Vegan Protein 3K Advanced

nu3 Vegan Protein 3K Advanced, Chocolate (500 g)

  • Białko grochu, ryżu i słonecznika
  • Bez białka sojowego i laktozy
  • Kremowa konsystencja, bez grudek
73,00 zł (146,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Fit Protein Muffins - Muffiny proteinowe

nu3 Fit Protein Muffins -​ Muffiny proteinowe, Chocolate (240 g)

  • 12 wilgotnych porcji
  • Wegańskie i bezglutenowe
  • O obniżonej zawartości cukru
27,48 zł 34,99 zł (114,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października