Ajurwedyjskie zioła i przyprawy w formie zmielonej

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka Sposób odżywiania Alergeny Właściwości
Filtr

Mielone: 1 - 30 z 72 artykułów

Cosmoveda Vata Balance Churna BIO

Cosmoveda Vata Balance Churna BIO, 90 g

  • Przygotowanie przypraw
  • Do przyprawiania ryżu i potraw curry
44,99 zł (499,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczny mielony imbir

Cosmoveda Organiczny mielony imbir, 10 g

  • Pochodzi z Azji
  • Wzmacnia Agni
6,31 zł 6,99 zł (631,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda BIO Asafetida

Cosmoveda BIO Asafetida, 10 g

  • Do Gotowania
  • Zastępuje czosnek i cebulę
16,99 zł (1 699,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczny mielony kmin

Cosmoveda Organiczny mielony kmin, 25 g

  • Słodko-ostre nuty
  • Do dań z kapustą i ziemniakami
  • Do zup i sosów
12,68 zł 13,99 zł (507,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczny zielony kardamon mielony

Cosmoveda Organiczny zielony kardamon mielony, 22 g

  • Do deserów i napojów
  • Do ryżu i curry
25,99 zł (1 181,36 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Koper mielony - ekologiczny

Cosmoveda Koper mielony -​ ekologiczny, 80 g

  • Wzmocnienie Agni
  • Koper drobno zmielony
35,99 zł (449,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczna szlachetnie słodka mielona papryka

Cosmoveda Organiczna szlachetnie słodka mielona papryka, 90 g

  • Ostra jak pieprz
37,72 zł 39,99 zł (419,11 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Trikatu Churna BIO

Cosmoveda Trikatu Churna BIO, 90 g

  • Z imbirem, długim i czarnym pieprzem
  • Delikatne przetwarzanie
  • Ostre
53,00 zł (588,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda BIO Tandoori Masala

Cosmoveda BIO Tandoori Masala, 90 g

  • Dla pysznego Tandoori
  • Idealna także do marynowania
43,99 zł (488,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczny mielony kminek rzymski

Cosmoveda Organiczny mielony kminek rzymski, 90 g

  • Kulinarna i lecznicza roślina
  • Z kontrolowanych upraw ekologicznych
48,99 zł (544,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczna kurkuma w proszku

Terra Elements Organiczna kurkuma w proszku, 200 g

  • Pikantny, łagodny smak
  • Nadaje się jako herbata
  • Członek rodziny imbirowatych
48,99 zł (244,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczna mielona kolendra

Cosmoveda Organiczna mielona kolendra, 250 g

  • Nasiona i liście bogate w linalol i kumarynę,
  • Składnik curry
75,00 zł (300,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Avipattikara Churna Bio

Cosmoveda Avipattikara Churna Bio, 100 g

  • Z imbirem, czarnym pieprzem, haritaki i nie tylko
  • Dla pitta dosha
  • Surowe jedzenie
71,00 zł (710,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczny mielony anyż gwiazdkowy

Cosmoveda Organiczny mielony anyż gwiazdkowy, 25 g

  • Do zup i deserów
  • Do warzyw i curry
21,99 zł (879,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda BIO Tikka Curry Masala

Cosmoveda BIO Tikka Curry Masala, 80 g

  • Certyfikat BIO
  • Dla pysznych potraw na imprezę
  • Nie może zabraknąć jej w azjatyckiej kuchni
43,99 zł (549,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Hingvashtak Churna Bio

Cosmoveda Hingvashtak Churna Bio, 100 g

  • Z ajowanem i imbirem
  • Zawiera czarny i długi pieprz
  • Z kminem i czarnuszką
66,00 zł (660,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne

Cosmoveda BIO Curry Masala Łagodne, 80 g

  • Łagodna alternatywa
43,99 zł (549,88 zł / kg)

Dostawa do 28 października

Cosmoveda Organiczna mielona gałka muszkatołowa

Cosmoveda Organiczna mielona gałka muszkatołowa, 30 g

  • Nadal uważana za skuteczny środek
30,99 zł (1 033,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczna cebula

Cosmoveda Organiczna cebula, 10 g

  • Bardzo aromatyczna
  • Do zup, gulaszu i dań z warzyw
6,31 zł 6,99 zł (631,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Mieszanka przypraw Coffee Dream Bio

Classic Ayurveda Mieszanka przypraw Coffee Dream Bio, 70 g

  • Uszlachetnia kawę
  • Z kardamonem i cynamonem
  • Skomponowana przez Udo Schneidera
34,99 zł (499,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pippali (długi pieprz) mielony - Fair Trade

Cosmoveda Pippali (długi pieprz) mielony -​ Fair Trade, 35 g

  • Ostry i pikantny w smaku
  • Słodka rozgrzewająca, stymulująca ostrość
  • Łagodniejszy niż czarny pieprz
24,99 zł 26,99 zł (714,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczna mielone kwiaty muszkatołowca

Cosmoveda Organiczna mielone kwiaty muszkatołowca, 25 g

  • Mają gorzko - słodki dmak
  • Należy je stosować z umirem
21,99 zł (879,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Asafetyda Fair Trade

Cosmoveda Asafetyda Fair Trade, 33 g

  • Dopracowana receptura
  • Redukcja Vata-Kapha
  • Wszechstronna w użyciu
30,99 zł (939,09 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Pitta Balance Churna BIO

Cosmoveda Pitta Balance Churna BIO, 250 g

  • Mieszanka przypraw
  • Do przyprawiania potraw z ryżem i curry
110,00 zł (440,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczny mielony szafran

Cosmoveda Organiczny mielony szafran, 0,10 g

  • Ma silny żółty kolor
  • Do słodkich potraw
  • Do curry
12,68 zł 13,99 zł (126 800,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny cynamon cejloński

Terra Elements Organiczny cynamon cejloński, 200 g

  • Intensywny smak
  • Mielony
  • Nadaje się również jako herbata
53,00 zł (265,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Organiczny mielony cynamon cejloński

Cosmoveda Organiczny mielony cynamon cejloński, 70 g

  • Delikatny i słodki
  • Do dań z owoców i dań z drobiu
39,99 zł (571,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Ajwain mielony organiczny

Cosmoveda Ajwain mielony organiczny, 10 g

  • Idealne do ziemniaków i roślin strączkowych
  • Pasuje do ciast i chleba
11,99 zł (1 199,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Sitopaladi Churna Bio

Cosmoveda Sitopaladi Churna Bio, 100 g

  • Ziołowa mieszanka pippali, kardamonu, cynamonu i vamsalochana
  • Vamsalochana = kolczasty gigantyczny bambus
  • Dla wszystkich 6 smaków
66,00 zł (660,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Sambar Masala - Bio

Cosmoveda Sambar Masala -​ Bio, 25 g

  • Na pyszna zupę sambar
16,07 zł 16,99 zł (642,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października