Produkty do pielęgnacji skóry firmy Optima Naturals

Filtrowanie i sortowanie

Cena Typ skóry Właściwości
Filtr

Pielęgnacja skóry: 11 artykułów

Optima Naturals Żel glukozaminowy

Optima Naturals Żel glukozaminowy, 125 ml

  • Z glukozaminą, MSM i aloesem
  • Wchłania się natychmiast, nie pozostawiając tłustej warstwy
  • Formuła beztłuszczowa, szybko się wchłania
82,36 zł 92,00 zł (658,88 zł / l)

Dostawa do 7 października

Deo Naturals Stick Aloe

Optima Naturals Deo Naturals Stick Aloe, 100 g

  • Hipoalergiczny dezodorant w sztyfcie
  • Nie zawiera parabenów
  • Z aloesem
59,85 zł 67,00 zł (598,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Optima Naturals Spray do stóp

Optima Naturals Spray do stóp, 100 ml

  • Mineralny dezodorant
  • Normalizuje produkcje potu
  • Świeżość przez cały dzień
47,39 zł 53,00 zł (473,90 zł / l)

Dostawa do 7 października

Optima Naturals Dezodorant w sztyfcie

Optima Naturals Dezodorant w sztyfcie, 100 g

  • Hipoalergiczny dezodorant w sztyfcie
  • Nie zawiera parabenów
  • Niewidoczna ochrona
55,83 zł 63,00 zł (558,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Colours of Life krem z olejkiem z drzewa herbacianego 33%

Optima Naturals Colours of Life krem z olejkiem z drzewa herbacianego 33%, 100 ml

  • Dla skóry tłustej, z niedoskonałościami
  • Nadaje się na miejsca ukąszeń owadów
  • Dogłębnie oczyszcza
69,91 zł 78,00 zł (699,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Colours of Life czarci (diabelski) pazur krem forte 33%

Optima Naturals Colours of Life czarci (diabelski) pazur krem forte 33%, 100 ml

  • Idealny dla sportowców
  • Orzeźwiający z aloesem
  • Zoptymalizowany z witaminą E
69,91 zł 78,00 zł (699,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Australian Company - pasta do zębów z olejkiem z drzewa herbacianego

Optima Naturals Australian Company -​ pasta do zębów z olejkiem z drzewa herbacianego, 100 ml

  • Oczyszczanie i odświeżanie
  • Z fluorem 1000 ppm
  • Miętowy smak
36,94 zł 41,99 zł (369,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Spray do ust z olejkiem z drzewa herbacianego

Optima Naturals Spray do ust z olejkiem z drzewa herbacianego, 30 ml

  • Z ksylitolem
  • Świeży miętowy smak
  • Bez alkoholu
40,95 zł 45,99 zł (1 365,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Australian Company Płyn do płukania jamy ustnej z olejkiem z drzewa herbacianego

Optima Naturals Australian Company Płyn do płukania jamy ustnej z olejkiem z drzewa herbacianego, 400 ml

  • Świeży oddech
  • Właściwości oczyszczające
  • Bez chlorheksydyny
57,44 zł 64,00 zł (143,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Optima Naturals Marine Collagen Face Cream

Optima Naturals Marine Collagen Face Cream, 50 ml

  • Dla cery dojrzałej i wymagającej
  • Wygładza i ujędrnia
  • Działa oczyszczająco i antyoksydacyjnie
176,85 zł 197,00 zł (3 537,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Colors of Life pieprz syczuański kompleks pielęgnacyjny

Optima Naturals Colors of Life pieprz syczuański kompleks pielęgnacyjny, 100 ml

  • Nawilża
  • Na podrażnioną skórę i swędzenie
  • Z nagietkiem i witaminą E
69,91 zł 78,00 zł (699,10 zł / l)

Dostawa do 7 października