Raab Vitalfood Organiczna jakość od 1989

Naturalne produkty dla całej rodziny

Raab Vitalfood - Twój niezawodny partner z suplementami diety od ponad 25 lat

Aby być zdrowym, sprawnym, witalnym i zadowolonym przez cały rok, powinniśmy odpowiednio wspierać nasze ciała i aktywnie przyczyniać się do naszego dobrego samopoczucia. Raab Vitalfood opracowuje i sprzedaje suplementy diety i produkty roślinne o najwyższej JAKOŚCI BIO dla całej rodziny, które spełniają najwyższe standardy i należą do najlepszych na rynku.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena
Filtr

Raab Vitalfood: 1 - 30 z 118 artykułów

Raab Vitalfood Spermidyna kiełki pszenicy kapsułki bio

Raab Vitalfood Spermidyna kiełki pszenicy kapsułki bio, 100 kapsułek

  • Delikatne przetwarzanie
  • Praktycznie dozowane
  • Wegańskie
79,00 zł (1 316,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio

Raab Vitalfood Dzika róża w proszku Bio, 150 g

  • Z naturalną witaminą C
  • Certyfikowana uprawa ekologiczna w Chile
  • Wysokiej jakości odmiana AP-4® - muśnięta słońcem
68,69 zł 73,00 zł (457,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Białko grochu Bio

Raab Vitalfood Białko grochu Bio, 100 g

  • Wegańskie źródło białka
  • Zawiera wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów
  • Bez glutenu i laktozy
33,05 zł 34,99 zł (330,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Cytrynian magnezu w proszku

Raab Vitalfood Cytrynian magnezu w proszku, 340 g

  • Ważne minerały
  • Organicznie związana forma
  • Bez glutenu i laktozy
84,00 zł (247,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Tabletki stewia

Raab Vitalfood Tabletki stewia, 300 tabletek

  • 1 tabletka odpowiada 1 kostce cukru
  • Neutralny smak
  • Proste użycie
24,99 zł (1 388,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku

Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku, 500 g

  • Bez dodatków - 100% czystości
  • Wszechstronne zastosowanie w przepisach
  • Dla diety wysokobiałkowej
62,00 zł (124,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Czyste elektrolity

Raab Vitalfood Czyste elektrolity, 320 g

  • 5 minerałów
  • Bez cukru i substancji słodzących
  • Wegańskie
105,00 zł (328,13 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Ekstrakt ze stewii premium

Raab Vitalfood Ekstrakt ze stewii premium, 50 g

  • alternatywa dla cukru
  • biały, krystaliczny wyciąg
  • 1g stewia wyciągu odpowiada 66 kostkom cukru
75,00 zł (1 500,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Kurkuma Bio

Raab Vitalfood Kurkuma Bio, 300 Tabletki (300 tabletek)

  • Wegańska
  • Z piperyną
  • Wyprodukowano w Niemczech
75,00 zł (833,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczna mąka z nasion  winogron

Raab Vitalfood Organiczna mąka z nasion winogron, 300 g

  • Delikatne tłoczenie na zimno
  • Może być mieszana z inną mąką
  • Z pomysłem na przepis
35,99 zł (119,97 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczny wyciąg z pestek grejpfruta

Raab Vitalfood Organiczny wyciąg z pestek grejpfruta, 50 ml

  • Naturalne bioflawonoidy
  • Koncentrat do rozcieńczania
  • Bez glutenu i laktozy
92,00 zł (1 840,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Białko konopne w proszku bio

Raab Vitalfood Białko konopne w proszku bio, 500 g

  • Z żelazem i magnezem
  • Również kwasy tłuszczowe omega-3 i -6
  • Orzechowy smak
88,00 zł (176,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Shake proteinowy plus bio

Raab Vitalfood Shake proteinowy plus bio, 500 g

  • Z białka grochu i ryżu
  • Delikatny smak
  • Czysto roślinny
101,00 zł (202,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczne czerwone buraki w proszku

Raab Vitalfood Organiczne czerwone buraki w proszku, 250 g

  • Pochodzenie: Niemcy
  • Do żywności i napojów
  • Idealne również do barwienia żywności
62,00 zł (248,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczne białko z pestek dyni

Raab Vitalfood Organiczne białko z pestek dyni, 500 g

  • Delikatny smak
  • Zawiera 60% białka
  • Do dań słodkich i pikantnych
71,00 zł (142,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Witamina B12 + D3

Raab Vitalfood Witamina B12 + D3, 60 tabletek do ssania

  • Z witaminą B12 (metylokobalamina)
  • Z witaminą D3 (cholekalcyferol)
  • Słodzone ksylitolem
75,00 zł (833,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Jagody Goji Bio

Raab Vitalfood Jagody Goji Bio, 250 g

  • Cierpki i słodki smak
  • Do wszystkich rodzajów przepisów
  • Idealne również na przekąskę
52,57 zł 56,00 zł (210,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Spermidyna Bio - proszek

Raab Vitalfood Spermidyna Bio -​ proszek, 200 g

  • Poliamina z kiełków pszenicy
  • Delikatnie zmielona
  • Idealna do smoothie, owsianki i musli
71,00 zł (355,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Granat ekstrakt Bio

Raab Vitalfood Granat ekstrakt Bio, 80 kapsułek

  • Pochodzenie owocu: Maroko
  • 215 mg polifenoli w dziennej dawce
  • Wegańska otoczka kapsułki
75,00 zł (1 768,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Nasiona Chia Bio

Raab Vitalfood Nasiona Chia Bio, 500 g

  • Błonnik i białka
  • Wysokiej jakości witaminy i minerały
  • Zawiera kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6
39,99 zł (79,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Bergamotka - karczoch

Raab Vitalfood Bergamotka -​ karczoch, 100 kapsułek

  • Flawonoidy z ekstraktu z bergamotki
  • Cynaryna z ekstraktu z karczocha
  • Zawiera cholinę
112,00 zł (2 604,65 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Słodka serwatka naturalna Bio - proszek

Raab Vitalfood Słodka serwatka naturalna Bio -​ proszek, 450 g

  • Naturalny smak
  • Proszek o niskiej zawartości tłuszczu
  • Delikatnie suszony
60,00 zł (133,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Błonnik Trio Bio

Raab Vitalfood Błonnik Trio Bio, 210 g

  • Z włókien jabłkowych, siemienia lnianego i owsa
  • Do musli, smoothie i shake’ów
  • Drobno zmielony
33,99 zł (161,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Olej z alg omega 3

Raab Vitalfood Olej z alg omega 3, 30 kapsułek

  • Z olejami DHA i EPA
  • Roślinna alternatywa dla oleju rybiego
  • Tylko 1 kapsułka dziennie
99,00 zł (2 788,73 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Witamina D3 + K2

Raab Vitalfood Witamina D3 + K2, 60 kapsułek

  • 800 I.U. witaminy D3 na kapsułkę
  • W tym 25 µg witaminy K2
  • 1 kapsułka dziennie
75,00 zł (2 717,39 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Ekstrakt z szafranu Bio

Raab Vitalfood Ekstrakt z szafranu Bio, 60 kapsułek

  • Z naturalną witaminą C z aceroli
  • Standaryzowana zawartość szafranu i krocyny
  • 45 nitek w kapsułce
112,00 zł (3 733,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Organiczne białko ryżowe w proszku

Raab Vitalfood Organiczne białko ryżowe w proszku, 400 g

  • Wegańskie źródło białka
  • Zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy
  • Neutralny smak
80,00 zł (200,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Cytrynian wapnia w proszku

Raab Vitalfood Cytrynian wapnia w proszku, 90 g

  • W zamykanym pojemniku
  • Forma organicznie związana
  • Czysto ziołowa formuła
53,00 zł (588,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Topinambur Bio - proszek

Raab Vitalfood Topinambur Bio -​ proszek, 150 g

  • Orzechowy smak
  • Czysto roślinny
  • Z inuliną
44,99 zł (299,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood Brokuły Bio - proszek

Raab Vitalfood Brokuły Bio -​ proszek, 230 g

  • 100% brokuł z upraw ekologicznych
  • Zawiera potas i wapń
  • Idealny do smoothie i innych dań
71,00 zł (308,70 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Raab Vitalfood - najwyższa jakość dla dobrego samopoczucia człowieka

Firma Raab Vitalfood to suplementy diety, białka, superfood i produkty roślinne o najwyższej jakości ekologicznej. Raab Vitalfood przywiązuje dużą wagę nie tylko do jakości wykorzystywanych surowców, ale także do zrównoważonego rozwoju i regionalizmu. Tak powstają wyjątkowe produkty, które spełniają nawet najwyższe wymagania i są w harmonii z otoczeniem i przyrodą.

Innowacyjny duch połączony z sensem dla zrównoważonego rozwoju

Firma Raab Vitalfood została założona w 1989 roku przez dr Michael Raab. Jego celem od samego początku było opracowanie najlepszych ekologicznych produktów spożywczych, które wnoszą istotny wkład do dobrego samopoczucia człowieka. Pierwszym produktem tej marki był pierwszy na świecie organiczny proszek serwatkowy, który położył fundament pod sukces firmy. Wkrótce pojawiły się kolejne produkty, dzięki którym oferta Raab Vitalfood obejmuje dzisiaj ponad 100 produktów. Nie tylko udało się z powodzeniem kontynuować podstawową ideę firmy, ale także konsekwentnie ją rozwijać i dostosowywać do stale zmieniających się potrzeb ludzi.

Dzisiaj Raab Vitalfood oferuje następujące produkty:

  • suplementy diety
  • białka roślinne
  • superfood i mieszanki białkowe
  • jedzenie sportowe
  • owoce, nasiona i soki
  • ksylitol i stewia
  • sole, przyprawy i przyprawy warzywne

W ten sposób Raab Vitalfood może zaoferować szeroką gamę produktów. Poszczególne produkty nie tylko muszą spełniać najwyższe standardy jakości, ale muszą również być w harmonii z potrzebami ludzi, środowiskiem i przyrodą. Raab Vitalfood rozwija, produkuje i sprzedaje swoje unikalne produkty do dziś w bawarskim mieście Rohrbach an der Ilm. Firma zwraca szczególną uwagę na pozyskiwanie surowców z regionów, w których występują one naturalnie i dlatego najlepiej się rozwijają. Co więcej przejrzystość odgrywa również niezwykle istotną rolę: bliski kontakt z dostawcami zapewnia pełną klarowność procesu produkcyjnego, od wzrostu surowców do gotowego produktu w koszyku.

Bieżące kontrole gwarantują najwyższą jakość

Aby zapewnić spełnienie wysokich standardów jakości Raab Vitalfood, wymagane są regularne kontrole. Z tego powodu poszczególne produkty firmy są stale monitorowane w niezależnych laboratoriach testowych zlokalizowanych w Niemczech. Certyfikat IFS i certyfikat BIO oznaczają wysoką jakość produktów Raab Vitalfood.

Certyfikat IFS potwierdza najwyższe standardy jakości

Certyfikat IFS został opracowany przez niemiecką Federację Handlu Detalicznego - HDE - i przedstawicieli handlu detalicznego artykułami spożywczymi - LEH - i potwierdza bezpieczeństwo żywności oraz jakość jej produkcji i produktów.

Raab Vitalfood od 2017 roku jest certyfikowany zgodnie z International Featured Standards - Food na "wysokim poziomie". TÜV Süd poświadczył, że Raab Vitalfood przestrzegał najwyższych standardów produkcji i jakości. Zatem jako konsument masz potwierdzenie, że jakość i bezpieczeństwo Raab Vitalfood stoi we wszystkich działach na pierwszym miejscu i odpowiadają najwyższym standardom.

Certyfikat BIO dla pioniera na rynku produktów ekologicznych

Oprócz certyfikatu IFS Raab Vitalfood również posiada certyfikat BIO - już od 1989 roku. Raab Vitalfood był jedną z pierwszych firm, które uzyskały certyfikat ekologiczny w ekologicznym centrum kontroli BCS (Norymberga).

Aby otrzymać certyfikat BIO, produkty muszą spełniać normy bezpieczeństwa żywności, które znacznie wykraczają poza standardy tradycyjnych produktów. W przypadku produktów Raab Vitalfood oznacza to:

  • do konserwacji używa się promieniowania niejonizującego
  • nie są produkowane przez i / lub z organizmami zmodyfikowanymi genetycznie
  • nie są produkowane przy użyciu syntetycznych pestycydów
  • nie są produkowane przy użyciu łatwo rozpuszczalnych nawozów mineralnych
  • zawierają nie więcej niż 5% konwencjonalnie wyprodukowanych składników (ograniczone do listy wyraźnie dozwolonych surowców)
  • nie zawierają słodzików, stabilizatorów, syntetycznych barwników, konserwantów i wzmacniaczy smaku
  • mogą zawierać tylko wyszczególnione na pozytywnej liście zagęszczacze na bazie roślin, środki spulchniające i emulgatory

Ponadto certyfikat BIO potwierdza również,

  • że przywóz surowców i produktów z krajów trzecich jest regulowany i ściśle kontrolowany w odniesieniu do poszczególnych partii.
  • że płodozmian (gospodarka dwu-, trzy- i czteropolowa) jest zróżnicowana.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór wysokiej jakości innowacyjnych produktów organicznego pioniera Raab Vitalfood. Odkryj nasz asortyment i ciesz się wygodną i szybką dostawą bezpośrednio do domu, a także naszymi atrakcyjnymi cenami.