SanaCare

Firma SanaCare opracowuje wysokiej jakości suplementy diety, które dostarczają organizmowi ważnych składników odżywczych. Ponadto oferuje również specjalne produkty zasadowe o wysokim pH i specjalnym składzie.

Szukaj według kategorii

SanaCare: 40 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

SanaCare - zaangażowanie w człowieka

W sercu filozofii SanaCare znajduje się człowiek jako istota, a równowaga jego fizjologii napędza aspiracje tej firmy.

Celem SanaCare jest przywrócenie człowiekowi jego własnej równowagi i pomoc w osiągnięciu lepszego samopoczucia. W ten sposób wszystkie ważne elementy jego fizycznego bytu są brane pod uwagę i połączone oraz równoważone ze sobą. W ten sposób jego natura jest szanowana i wspierana w cenny sposób.

SanaCare od ponad dekady opracowuje, produkuje i dystrybuuje suplementy diety na naturalnej bazie. SanaCare jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców w tej dziedzinie i może spoglądać na wielu niezmiernie zadowolonych klientów.

Budynek biurowo-logistyczny w Alsbach-Hähnlein w Niemczech, zbudowany w 2016 roku, odzwierciedla filozofię SanaCare w jej najczystszej postaci. Architektura tego wyjątkowego budynku nawiązuje do indyjskich zasad Vastu, umożliwiając płynny przepływ energii. Staw w kształcie symbolu yin-yang w północno-wschodniej części siedziby firmy doskonale uzupełnia harmonijnie zaprojektowany budynek. Tak więc, 12 pracowników może oczekiwać wysokoenergetycznego miejsca pracy, w którym dokładnie takie produkty są opracowywane i wytwarzane.

Suplement diety i zasadowe produkty najwyższej jakości dla najwyższych wymagań

SanaCare oferuje różnorodne suplementy diety, które obejmują szeroki zakres potrzeb i wymagań. Dla tych produktów przetwarzane są tylko surowce najwyższej jakości, zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi i sprawdzonymi recepturami. W ten sposób zostają spełnione nawet najwyższe wymagania i przekonują we wszystkich dziedzinach.

Najważniejsze z linii produktów SanaCare to:

  • SanaBIOB : Wysokiej jakości nieaktywne drożdże piwne (Saccharomyces cerevisiae) są bogate w naturalne witaminy z grupy B. Ze względu na specjalny proces produkcyjny drożdże piwne rosną w wywarze witaminy B, a zatem zawierają jeszcze więcej witamin z grupy B.
  • Sana Darm Floral z 13 różnymi szczepami bakterii jelitowych
  • Sana OPC z 95% czystym OPC (wyciąg z pestek winogron)

Oprócz wysokiej jakości suplementów diety, SanaCare oferuje również unikalne produkty zasadowe. Wśród nich jest SanaCare koncentrat zasadowy, który cieszy się szczególną sławą i popularnością. Jest to ciecz z wody i soli krystalicznej, która ma wysokie pH - jest zasadowa - a jednocześnie wysokie stężenie ujemnych jonów OH, jak również dodatnio naładowane jony mineralne, tj. wapń, magnez, potas i sód.

SanaCare - dla dobra ludzkości

Dla SanaCare zawsze najważniejsze jest dobro ludzi. To widać w każdym unikalnym produkcie tej firmy.