Scitec Nutrition Anaboliczna serwatka wanilia

Białko o bardzo wysokiej jakości

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

PowerBar Natural Protein
ironMaxx Baton Zenith 50 High Protein
ironMaxx Protein 30 baton
Opis

BIAŁKA MLEKA Z DODATKIEM AMINOKWASÓW

Serwatka anaboliczna jest dojrzałą mieszanką ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatki, izolatu białek serwatki i pelnego białka mleka. Dodatkowo dodano glutaminę i taurynę, dwa, najczęściej spotykane w ludzkim organiźmie, aminokwasy.

Nie ma wątpliwości, że białka mleka - w szczególności białka serwatki - są najbardziej lubianymi białkami u kulturystów. Ponadto są one uważane za źródło białek o najwyższej jakości. Chcesz ustalić wartość odżywczą spożywanego w diecie białka, jest to oparte przeważnie na oszacowaniu ilości azotu,który zostaje przyjęty do organizmu poprzez białko w pokarmie i zachowany, ale również poprzez odpowiedź na pytanie jak dobrze to białko wyrównuje dzienne straty azozu.

Anaboliczne - to fizjologiczne określenie procesów metabolicznych w organiźmie, które coś produkują. Białka pożywienia są źródłem azotu i koniecznych aminokwasów , które nasz organizm potrzebuje do produkcji i zachowania tkanek. Dlatego pomaga białko zawarte w Anabolic Whey we wzroście i utrzymaniu muskulatury i zdrowych kości*. Białka mleka są tzw. kompletnymi białkami , ponieważ zaopatrują organizm we wszystkie konieczne aminokwasy razem z 9 jak histydany, leucyna, izoleucyna, metionina, fenylalanina, treonina, tryptofan i walina, które są uważane jako niezbędne do życia j i ludzki organizm nie jest w stanie je syntetyzować. Anabolic Whey jest także źródłem wapnia. Wapń wspiera normalną funkcję muskulatury , neurotransmisję i metabolizm energii oraz jest konieczny dla utrzymania zdrowych kości.

Formuła jest wolna od aspartam!

Sposób użycia:
Rozpuścić 1 porcję serwatki anabolicznej w 250 ml płynu (wodya mleko). Produkt może być spożywany z każdym posiłkiem dla podniesienia dostawy białek, lub sam. zależnie od wagi ciała i zapotrzebowania 1 - 4 porcji dziennie.

Marka: Scitec Nutrition
Suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Dodatkowe informacje
Wartości odżywcze 30 g RDA % * 60 g RDA % * 90 g RDA % * 120 g RDA % *
Wartości spalania 487 kJ (116 kcal) 974 kJ (232 kcal) 1461 kJ (348 kcal) 1948 kJ (464 kcal)
Tłuszcz ogółem 1,5 g 3 g 4,5 g 6 g
- w tym nasyconych kwasów tłuszczowych 1 g 0% 3 g 4 g
Poziom cholesterolu 24 mg 48 mg 72 mg 96 mg
Sód 130 mg 260 mg 390 mg 520 mg
Potas 185 mg 9% 370 mg 18% 555 mg 27% 740 mg 36%
Węglowodany ogółem 3,8 g 7.6 g 11,4 g 15.2 g
- w tym cukru 0% 4 g 6 g 8 g
Białka 21,5 g 43 g 64.5 g 86 g
Monohydrat kreatyny 750 mg 1500 mg 2250 mg 3000 mg
L-Glutamina 1,5 mg 3 mg 4.5 mg 6 mg
Tauryna 1,5 mg 3 mg 4.5 mg 6 mg

* % RDA: procent zalecanej dziennie spożywanej dawki

Składniki:
ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki, koncentrat białka mleka, izolat białka serwatki, dekstroza, monohydrat kreatyny, chlorek sodu, tauryna, L-Glutamina, guma ksantanowa - zagęszczacz, słodzik acesulfam-K, sukraloza, aromat.

Uwaga dla osób cierpiących na alergię: może zawierać śladowe ilości białka soi, mleko i jajka, orzechów, orzeszków ziemnych i glutenu.

Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie powinna służyć jako substytut dla zrównoważonej i różnorodnej diety. Nie nadaje się dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i matek karmiących. Może wywołać przyrost wagi ciała. Używać tylko zależnie od treningu i zawodów.

ocen klientów po polski dla Scitec Nutrition Anaboliczna serwatka wanilia