Podsumowanie tygodnia z Biotta

Kto by o tym pomyślał? Ja przeżyłam tą kurację tygodniową  i czuję się wspaniale! I to jest już pierwszy powód , dlaczego mogę polecić tą kurację:

Najważniejszą rzeczą jest , znaleźć tzw. " wolny tydzień" ... bez spotkań, przyjaciół , którzy przychodzą na  począstunek , bez obowiązków i terminów. To powinien być całkowicie wolny od stresu tydzień pracy , w którym koncentracja jest spowolniona.  Najlepiej jest przeprowadzić tą kurację w domu , gdzie jesteś samym w Twoich czterech ścianach przez cały tydzień. Dla mnie najgorszym była organizacja tego wolnego tygodnia!  Już od miesięcy myślałam o przeprowadzeniu tej kuracji  i stale ją przesuwałam na później , bo coś mnie przeszkadzało. W końcu zdecydowałam się na tydzień , w którym mój mąż nie był w domu , bo nie musiałam gotować. To ułatwiło kurację , nie było nikogo kto coś gotował lub jadał!

Najlepiej  optymalnym jest , jeśli przeprowadzasz kurację z partnerem , przyjaciółką lub koleżanką , ponieważ jest łatwiejsza motywacja. Razem ze Stefanem było o wiele łatwiej przeprowadzić kuracją . My rozmawialiśmy o różnych smakach soków , razem je porównywaliśmy  i też żartowaliśmy. Tą kuracje musisz widzieć jako  wesołą przygodę  i nie jako  rezygnację.

Dla palaczy  znaczy ona - nie ma papierosów podczas kuracji!  Dla mnie to nie było problemem, bo jestem niepalącą. 

I NIGDY NIE REZYGNOWAĆ!!! W pewnym momencie  chcesz ze wszystkiego zrezygnować , ale musisz sobie powiedzieć: " jeśli inni dali radę, ja też dam..." Ja jem z takim apetytem!  To znaczy nie poddać się , nasz organizm nam za to podziękuje!:)

Ja mogę tą kuracją tylko polecić . Ja czuję się lżejszą  - zgubiłam 3 kg ( mam nadzieję, że je nie tak szybko znowu zjem) , nauczyłam się prawidłowo pijać wodę , mam czas na prawidłowe spożywanie posiłków  i żuję je też powoli.  Brzuch jest mniejszy i tym samym też żołądek  i dlatego pozostaję przy mniejszych i lżejszych porcjach. I już po 2 dniach po powrocie do  "normalnego" jedzenia błyszczy moja skóra nadal , brzuch jest płaski i ja mam prawdziwie niedźwiedzią energię!:)

Jeśli ktoś  chce przeprowadzić kurację Biotta , może chętnie przesłać e-mail z pytaniami  i my podzeilimy się naszymi doświadczeniami, które chętnie opublikujemy  na Facebooku. :)

Do produktu

Zobacz dzień 1 + 2

Zobacz dzień 3

Zobacz dzień 4

Zobacz dzień 5

Zobacz dzień 6

Zobacz dzień 7