Sebamed Clear Face Pianka oczyszczająca, 150 ml

Z pantenolem

28,89 zł 32,99 zł -12%

(192,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do cery tłustej i z niedoskonałościami
  • Koi i regeneruje
  • Oczyszcza pory
  • Wegańskie Wegańskie

Kupowane często z Sebamed Tonik do twarzy Clear Face, 200 ml

Sebamed Clear Face Pianka oczyszczająca, 150 ml 28,89 zł (192,60 zł / l)
Sebamed Tonik do twarzy Clear Face, 200 ml 26,89 zł (134,45 zł / l)
Cena całkowita: 55,78 zł
Opis

Pianka oczyszczająca sebamed została opracowana specjalnie dla skóry tłustej i z niedoskonałościami. Dzięki wartości pH 5,5 delikatnie usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia ze skóry aż do porów. Dzięki zawartości pantenolu w formule może również wspomagać regenerację skóry. Przy regularnym stosowaniu możesz umiejętnie wypowiedzieć wojnę zaskórnikom i wypryskom!

Nr art.: XOF-MUE-807606
Zawartość: 150 ml
EAN: 4103040049100
Numer producenta: 807606
Marka: Sebamed
Kategorie: Oczyszczanie twarzy
Typ skóry: Tłusta skóra, Skóra problematyczna
Właściwości: Wegańskie
Dla kogo: Specjalnie dla kobiet, Specjalnie dla mężczyzn
Linie produktów sebamed: Zanieczyszczona skóra
Składniki (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betainamide Mea Chloride, Hydroxypropyl Oxidized Starch Pg-Trimonium Chloride, Panthenol, Sodium Hydroxyde, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sebapharma GmbH & Co., Binger Straße 80, 56154 , Bad Salzig, Niemcy, www.sebamed.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sebamed Clear Face Pianka oczyszczająca

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder