Wszystko o sporcie i fitnessie

Idealne podczas treningu

Ćwiczenia i sport są ważną częścią codziennego życia. Regularne ćwiczenia wspierają świadomość ciała i sprawiają, że czujesz się komfortowo. Aby móc skutecznie trenować, potrzebne jest odpowiednie odżywianie sportowe w połączeniu ze zbilansowaną dietą. Zakres oferowanych produktów jest tak indywidualny, jak każdy sportowiec. Aminokwasy, białka, sport siłowe czy wytrzymałościowe- kategoria ta zawiera wszystko, czego sportowcy potrzebują. Idealne podczas treningu i dla dobrego samopoczucia.

Szukaj według kategorii

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtrowanie i sortowanie

    Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Cel treningu Alergeny Właściwości Aminokwasy Typ białka
    Filtr

    Sport: 1 - 30 z 968 artykułów

    Nalewka franciszkańska w szklanej butelce

    DIANA mit Menthol Nalewka franciszkańska w szklanej butelce, 250 ml

    • Do wcierania i wmasowywania
    • Zgodnie z oryginalną recepturą
    • Z naturalnymi składnikami
    31,99 zł (127,96 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w słoiczku

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w słoiczku, 125 ml

    • Właściwości odżywcze
    • Efekt chłodzący
    • Szybko się wchłania
    23,99 zł (191,92 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Vetain Wegańskie białko Bio

    Vetain Wegańskie białko Bio, Wanilia (540 g)

    • W różnych smakach
    • Czysta receptura roślinna
    • Bez glutenu i soi
    146,00 zł (270,37 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

    • Idealny przed intensywnymi treningami siłowymi
    • Smak pierwszej klasy
    • Najwyższa jakość produktu
    854,00 zł (377,21 zł / kg)

    Darmowa dostawa do 14 października

    ironMaxx 100% Whey Protein

    ironMaxx 100% Whey Protein, banan-​jogurt (900 g)

    • Wysoka zawartość białka do 80%
    • Optymalna rozpuszczalność w wodzie
    • Pełny zakres aminokwasów
    176,06 zł 186,00 zł (195,62 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Organiczny napój z groszku, barista, wegański

    Alnatura Organiczny napój z groszku, barista, wegański, 60 g

    • Pełnoziarnisty owies i suszone mango
    • Miękki i tropikalno-owocowy
    • Słodzony syropem ryżowym
    6,99 zł (116,50 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Powerbar Baton 30% Protein Plus

    Powerbar Baton 30% Protein Plus, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

    • Bogaty w wysokiej jakości białko
    • Bardzo smaczny
    • Cena promocyjna: 15 batonów po 55 g
    10,56 zł 11,99 zł (192,00 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Vetain Monohydrat kreatyny

    Vetain Monohydrat kreatyny, 250 g

    • Neutralny smak i rozpuszczalna
    • Wegańska i o wysokiej czystości
    • Z łyżeczką do porcjowania i w papierowym opakowaniu
    75,00 zł (300,00 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Kintex Taśma kinezjologiczna Classic

    Kintex Taśma kinezjologiczna Classic, czerwony

    • Różne kolory
    • Dobrze się rozciąga
    • Wspiera strukturę ciała
    30,25 zł 51,00 zł

    Dostawa do 6 października

    ironMaxx Baton wegański 30

    ironMaxx Baton wegański 30, Chocolate (35 g)

    • 26% białka w batoniku
    • Bez oleju palmowego
    • Czysto roślinny
    4,99 zł (142,57 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Nasara Elastyczna taśma 5 cm x 5 m

    Nasara Elastyczna taśma 5 cm x 5 m, czarny

    • Przyjazna dl skóry
    • Oddychająca
    • Przepuszczalna dla wody
    27,57 zł 45,99 zł

    Dostawa do 6 października

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, Porzeczka (20 saszetek)

    • Stosowanie bez wody
    • Umieść go bezpośrednio na języku
    • Magnez z kompleksem cytrynianu
    45,70 zł 58,00 zł (457,00 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    ironMaxx Protein 30 baton

    ironMaxx Protein 30 baton, czekolada (35 g)

    • Różne warianty
    • Rewelacyjnie pyszny smak
    • Każdy baton ma 5 cennych witamin
    4,99 zł (142,57 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    ESN Designer Whey Protein

    ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

    • Do 25 g białka w porcji
    • Połączenie koncentratu i izolatu
    • Do koktajli, owsianek i nie tylko
    80,00 zł (266,67 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    STRYVE Towell+ Pro - ręcznik sportowy

    STRYVE Towell+ Pro -​ ręcznik sportowy, All Black

    • W wielu różnych kolorach
    • Z klipsem magnetycznym
    • Wymiary: 105 cm x 42,5 cm
    96,45 zł 161,00 zł

    Dostawa do 6 października

    Sponser Sport Food High Energy baton

    Sponser Sport Food High Energy baton, Berry (45 g)

    • Zawiera węglowodany
    • Wykonane w Szwajcarii
    • Wzbogacony o dodatkowe białko
    9,99 zł (222,00 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe

    ENZBORN Rozgrzewająca maść Teufelssalbe, 200 ml

    • Rozgrzewająca
    • Konsystencja żelu
    • Szybko się wchłania
    41,99 zł (209,95 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    More Nutrition Protein Iced Coffee

    More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

    • Do 19 g białka w porcji
    • Bez dodatku cukru
    • Z prawdziwej kawy mielonej
    99,00 zł (330,00 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Dymatize CREATINE Monohydrat Neutralny Proszek

    Dymatize CREATINE Monohydrat Neutralny Proszek, 300 g

    • Pierwszorzędna rozpuszczalność
    • Bez smaku
    121,00 zł (403,33 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców - w tubce

    DIANA mit Menthol Balsam dla sportowców -​ w tubce, 75 ml

    • Kremowa konsystencja
    • Właściwości odżywcze
    • Do torby sportowej i rekreacyjnej
    14,99 zł (199,87 zł / l)

    Dostawa do 6 października

    Powerbar Powergel Shots

    Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

    • Faza zawodów i intensywny trening
    • 5 cukierków odpowiada 1 PowerGelowi
    • Wypełnienie płynnym żelem
    10,56 zł 11,99 zł (176,00 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Alnatura Bio baton musli klonowo-daktylowy

    Alnatura Bio baton musli klonowo-​daktylowy, 150 g

    • Płatki owsiane jako baza
    • Jakość bio
    • Wegańskie
    8,99 zł (59,93 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    nu3 Wegański baton proteinowy 3K

    nu3 Wegański baton proteinowy 3K, 65 g

    • Wysokiej jakości białko
    • Szczególnie czekoladowy
    • Bez dodatku cukru i sukralozy
    7,81 zł 11,99 zł (120,15 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Sponser Sport Food Electrolytes

    Sponser Sport Food Electrolytes, Lemon (10 tabletek musujących)

    • Napój bez węglowodanów
    • Praktyczne przygotowanie do podróży
    • Wzbogacony wieloma minerałami
    25,99 zł (577,56 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    ironMaxx Hellfire® Box

    ironMaxx Hellfire® Box, 60 kapsułek

    • Z ekstraktem z zielonej herbaty
    • Zawiera kofeinę, yerba mate, guranę i niacynę
    79,00 zł (1 215,38 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Raab Vitalfood Białko grochu Bio

    Raab Vitalfood Białko grochu Bio, 400 g

    • Wegańskie źródło białka
    • Zawiera wszystkie 8 niezbędnych aminokwasów
    • Bez glutenu i laktozy
    79,00 zł (197,50 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku

    Raab Vitalfood Organiczne białko łubinu w proszku, 500 g

    • Bez dodatków - 100% czystości
    • Wszechstronne zastosowanie w przepisach
    • Dla diety wysokobiałkowej
    62,00 zł (124,00 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    nutri + Wegańska odżywka białkowa 3K

    nutri + Wegańska odżywka białkowa 3K, Strawberry-​Cream (1.000 g)

    • Co najmniej 22 g białka w porcji
    • Kremowa konsystencja i przyjemnie słodki smak
    • Połączenie 3 źródeł białka
    146,00 zł (146,00 zł / kg)

    Produkt tymczasowo niedostępny

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

    • Praktyczne dawkowanie
    • Idealne również podczas treningów zespołowych
    • Bardzo neutralny smak
    14,99 zł (214,14 zł / kg)

    Dostawa do 6 października

    Wegańskie batony proteinowe CRISPY - 12 szt.

    Vetain Wegańskie batony proteinowe CRISPY -​ 12 szt., Brownie (12 batonów)

    • 100% składników pochodzenia roślinnego
    • Co najmniej 12 g białka na baton
    • Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu
    146,00 zł (221,21 zł / kg)

    Dostawa do 6 października