Żele i płyny sportowe

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Cel treningu Alergeny Właściwości
Filtr

Płyny i żele: 18 artykułów

Powerbar PowerGel Smoothie

Powerbar PowerGel Smoothie, banan borówka (90 g)

  • Przy treningu i zawodach
  • Owocowy smak
  • Worek wielokrotnego użytku
9,19 zł 10,99 zł (102,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Peeroton Energizer ULTRA Gel

Peeroton Energizer ULTRA Gel, Cola (40 g)

  • Pyszne wariacje smakowe
  • Praktyczne opakowanie
10,00 zł 11,99 zł (250,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Shots

Powerbar Powergel Shots, Cola z kofeiną (60 g)

  • Faza zawodów i intensywny trening
  • 5 cukierków odpowiada 1 PowerGelowi
  • Wypełnienie płynnym żelem
10,00 zł 11,99 zł (166,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Red Beet Vinitrox

Sponser Sport Food Red Beet Vinitrox, 240 ml

  • Przygotowanie do zawodów
  • Zawiera aminokwasy
  • Wegańskie
71,11 zł 80,00 zł (296,29 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Activator 200

Sponser Sport Food Activator 200, Cola-​Lemon (750 ml)

  • 200 mg kofeiny w 1 porcji
  • Nadaje się podczas uprawiania sportu i rekreacji
  • Zawiera różne źródła kofeiny
273,33 zł 304,00 zł (364,44 zł / l)

Darmowa dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Fruit

Powerbar Powergel Fruit, Mango-​marakuja z kofeiną (41 g)

  • Na bazie soku owocowego
  • Stosunek glukozy i fruktozy 2:1
  • Naturalne aromaty
10,00 zł 11,99 zł (243,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Hydro

Powerbar Powergel Hydro, pomarańcza (67 ml)

  • Glukoza i fruktoza w stosunku 2:1
  • Konsystencja płynnego żelu
  • Zawiera sód
11,21 zł 12,99 zł (167,31 zł / l)

Dostawa do 7 października

Powerbar Powergel Original

Powerbar Powergel Original, cytryna-​limonka (41 g)

  • Żel węglowodanowy
  • Intensywny smak
  • Źródła glukozy i fruktozy
10,00 zł 11,99 zł (243,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Fuel Gel 30

Powerbar Fuel Gel 30, Grapefruit (50 ml)

  • Podczas uprawiania sportu
  • 30 g węglowodanów/porcję
  • Z formułą mieszanki węglowodanów 1:0,8
13,62 zł 15,99 zł (272,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Fjuled Hydrogel Mixed Box

Fjuled Hydrogel Mixed Box, 12 x 50 ml (600 ml)

  • Idealny dla sportowców
  • 4 smaki
  • Szczególnie lekkostrawny
112,51 zł 126,00 zł (187,52 zł / l)

Dostawa do 7 października

Peeroton Hydro Gel

Peeroton Hydro Gel, Cola-​Lemon (60 ml)

  • Niezwykle lekka konsystencja
  • Z izomaltulozą i BCAA
  • Bez kofeiny
10,80 zł 12,99 zł (180,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel - Mięta

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel -​ Mięta, 1 x 60 g

  • Idealny podczas uprawiania sportu
  • Całkowicie bez konieczności ponownego picia
  • Gotowy do użycia i stabilny temperaturowo
12,01 zł 13,99 zł (200,17 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Fjuled Hydrogel Mango

Fjuled Hydrogel Mango, 50 ml

  • Wegański i bez glutenu
  • Idealny podczas uprawiania sportu
  • Proste przyjmowanie
11,21 zł 12,99 zł (224,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Fjuled Hydrogel Caramel-Coffee

Fjuled Hydrogel Caramel-​Coffee, 50 ml

  • Wegański i bez glutenu
  • Idealny podczas uprawiania sportu
  • 16 mg kofeiny w jednym żelu
11,61 zł 12,99 zł (232,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Fjuled Hydrogel Lemon-Lime

Fjuled Hydrogel Lemon-​Lime, 50 ml

  • Wegański i bez glutenu
  • Idealny podczas uprawiania sportu
  • Proste przyjmowanie
11,21 zł 12,99 zł (224,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Fjuled Hydrogel Berry

Fjuled Hydrogel Berry, 50 ml

  • Z naturalnymi aromatami
  • Idealny podczas uprawiania sportu
  • Proste przyjmowanie
11,61 zł 12,99 zł (232,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel - Neutralny

Sponser Sport Food Carbo Hydrogel -​ Neutralny, 1 x 60 g

  • Idealny podczas uprawiania sportu
  • Całkowicie bez konieczności ponownego picia
  • Gotowy do użycia i stabilny temperaturowo
12,01 zł 13,99 zł (200,17 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Caffeine Boost (20 x 25 ml)

Powerbar Caffeine Boost (20 x 25 ml), 500 ml

  • Krótko przed lub w trakcie treningu
  • Z 200 mg kofeiny na ampułkę
  • Z herbaty mate i ekstraktu z guarany
196,94 zł 219,00 zł (393,88 zł / l)

Dostawa do 7 października