Wegańskie superfood, surowe produkty spożywcze i suplementy diety

Świadoma ekologicznie i certyfikowana biologicznie monachijska firma Terra Elements od 2009 roku specjalizuje się w wegańskich superfoodach, surowych produktach spożywczych i suplementach odżywczych o rewelacyjnie wysokiej jakości i 100-procentowej czystości. Produkty nie wymagają wypełniaczy ani materiałów pomocniczych, aby udowodnić swój cenny potencjał. Sandro Russo, założyciel firmy, koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i ekologicznie zgodnym stylu życia i pracy oraz jest całkowicie odpowiedzialny za naturalną żywność.

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Cena Alergeny
Filtr

Terra Elements: 1 - 30 z 90 artykułów

Organiczny surowy proszek kakaowy Criollo

Terra Elements Organiczny surowy proszek kakaowy Criollo, 500 g

  • Nadaje się do surowych wyrobów czekoladowych
  • Do potraw, ciastek i napojów
  • Nie alkalizowane
126,00 zł (252,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Płatki Dulse (rodymenia palczasta)

Terra Elements Płatki Dulse (rodymenia palczasta), 100 g

  • Orzechowy smak
  • Surowy produkt spożywczy
  • Bez żelatyny
88,00 zł (880,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Alfalfa (lucerna) bio w proszku

Terra Elements Alfalfa (lucerna) bio w proszku, 125 g

  • Potencjał superfood
  • Do potraw i smoothie
  • Delikatnie wysuszone i sproszkowane
58,00 zł (464,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczne Haritaki

Terra Elements Organiczne Haritaki, 100 g

  • Żółty kolor
  • Drobno zmielone
  • Może być również stosowany jako Rasayana
53,00 zł (530,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Proszek z pyłku sosny

Terra Elements Proszek z pyłku sosny, 100 g

  • Novel-Food
  • Dziki zbiór
  • Delikatnie zmielony
108,00 zł (1 080,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczne kapsułki Cordyceps

Terra Elements Organiczne kapsułki Cordyceps, 150 kapsułek

  • Roślinna kapsułka celulozowa
  • Jakość z Tybetu
  • Surowe jedzenie w postaci kapsułek
128,00 zł (2 133,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek Tribulus

Terra Elements Organiczny proszek Tribulus, 100 g

  • Bez wypełniaczy i dodatków
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Jakość surowej żywności
66,00 zł (660,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek matcha

Terra Elements Organiczny proszek matcha, 60 g

  • Zbierane w regionie górskim Zhejiang
  • Idealne do zielonych smoothie
  • Delikatnie zmielone w kamiennych młynach
80,00 zł (1 333,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczna kurkuma w proszku

Terra Elements Organiczna kurkuma w proszku, 200 g

  • Pikantny, łagodny smak
  • Nadaje się jako herbata
  • Członek rodziny imbirowatych
48,99 zł (244,95 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczne ziarna kakaowe criollo

Terra Elements Organiczne ziarna kakaowe criollo, 200 g

  • Bardzo rzadka odmiana Criollo
  • Delikatne suszenie dla pełnego aromatu
  • Nieobrane
55,00 zł (275,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczna maca tabletki

Terra Elements Organiczna maca tabletki, 240 tabletek

  • Pastylki maca bez dodatków
  • Żółty proszek z korzenia maca
  • Z Peru
88,00 zł (176 000,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek triphala

Terra Elements Organiczny proszek triphala, 100 g

  • Mieszanka przypraw
  • Smaczny owocowy proszek
  • Nadaje się również jako herbata
53,00 zł (530,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczna trawa jęczmienna tabletki

Terra Elements Organiczna trawa jęczmienna tabletki, 240 tabletek

  • Zawiera żelazo roślinne
  • Otrzymane z Hordeum vulgare
66,57 zł 71,00 zł (133 140,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczny proszek z chleba świętojańskiego

Terra Elements Organiczny proszek z chleba świętojańskiego, 250 g

  • Z Sycylii / Włoch
  • Ceratonia siliqua w proszku
  • Bez kofeiny
30,99 zł (123,96 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Mangostan w proszku

Terra Elements Mangostan w proszku, 100 g

  • Proszek w kolorze mahoniu
  • Wysoka jakość z Indonezji
  • Delikatnie suszony
110,00 zł (1 100,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczna spirulina w proszku

Terra Elements Organiczna spirulina w proszku, 125 g

  • Zawiera żelazo roślinne
  • Jakość surowej żywności
  • Wykonane z Spirulina platensis
66,00 zł (528,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny żurawinowy proszek

Terra Elements Organiczny żurawinowy proszek, 100 g

  • Nadaje się również jako herbata
  • Słodko-gorzki smak
  • Uprawa w Ameryce Północnej
84,00 zł (840,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Kapsułki Hericium, bio

Terra Elements Kapsułki Hericium, bio, 150 kapsułek

  • Moc grzybów
  • Najlepsza jakość surowej żywności
  • Kapsułki z celulozy roślinnej
114,00 zł (1 900,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek z aronii

Terra Elements Organiczny proszek z aronii, 100 g

  • Członek rodziny różowatych
  • Przyjemnie kwaśny smak
  • Wszechstronne zastosowanie
35,99 zł (359,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek z trawy jęczmiennej

Terra Elements Organiczny proszek z trawy jęczmiennej, 500 g

  • Naturalnie bezglutenowe
  • Wegański surowy produkt spożywczy
  • Może być stosowany do sałatek
177,00 zł (354,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczne kapsułki Moringa

Terra Elements Organiczne kapsułki Moringa, 150 kapsułek

  • Delikatnie przetwarzane
  • Naturalna witamina A
  • Z południowych Indii
108,00 zł (270 000,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczne tabletki Moringa

Terra Elements Organiczne tabletki Moringa, 240 tabletek

  • Delikatnie mielone i prasowane
  • Naturalna witamina A
  • Z południowych Indii
108,00 zł (216,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek Chaga

Terra Elements Organiczny proszek Chaga, 100 g

  • Jakość surowego jedzenia
  • Delikatne przetwarzanie
  • Wszechstronne zastosowanie
88,00 zł (880,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczna fioletowa kukurydza w proszku

Terra Elements Organiczna fioletowa kukurydza w proszku, 250 g

  • Organiczne Zea mays
  • Z Peru
  • Idealne do smoothie
58,00 zł (232,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny białko grochowe w proszku

Terra Elements Organiczny białko grochowe w proszku, 250 g

  • Proszek wykonany w 100% z czystego organicznego grochu (Pisum sativum)
  • Szczególnie wysoka zawartość białka
  • W jakości surowej żywności
53,00 zł (212,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny astragalus w proszku

Terra Elements Organiczny astragalus w proszku, 100 g

  • Drobno zmielony
  • Jakość surowej żywności
  • Wszechstronne zastosowanie
66,00 zł (660,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek Fo-Ti

Terra Elements Organiczny proszek Fo-​Ti, 100 g

  • Produkt roślinny
  • Tradycyjnie przetwarzane
  • Wysoka jakość
75,00 zł (750,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Kapsułki Shatavari, bio

Terra Elements Kapsułki Shatavari, bio, 150 kapsułek

  • Sproszkowany korzeń Shatavari
  • Roślinna powłoka kapsułki
  • Z rolnictwa ekologicznego
103,00 zł (1 716,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek Moringa

Terra Elements Organiczny proszek Moringa, 100 g

  • Delikatne przetwarzanie
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Jakość surowego jedzenia
58,00 zł (580,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Terra Elements Organiczny proszek z dzikiej róży

Terra Elements Organiczny proszek z dzikiej róży, 100 g

  • Gatunek: róża dzika
  • Jakość surowej żywności
  • Nadaje się jako herbata
48,99 zł (489,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października