Wegwartehof

Filtrowanie i sortowanie

Cena Postać farmaceutyczna Typ skóry Typ włosów Właściwości Dobry dla
Filtr

Wegwartehof: 18 artykułów

Wegwartehof Herbata czarownic

Wegwartehof Herbata czarownic, 40 g

  • dla magicznych chwil
  • z kontrolowanych biologicznych upraw & demeter
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Demeter mleko klaczy w proszku BIO

Wegwartehof Demeter mleko klaczy w proszku BIO, 80 g

  • Idealny jako wsparcie w życiu codziennym
  • Praktyczne i zamykane
210,00 zł (2 625,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Wegwartehof Krem nawilżający pysznogłówka szkarłatna

Wegwartehof Krem nawilżający pysznogłówka szkarłatna, 50 ml

  • Koi suchą i podrażnioną skórę
  • Wspiera wymagającą skórę
210,00 zł (4 200,00 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Wegwartehof Balsam z nagietkiem

Wegwartehof Balsam z nagietkiem, 50 ml

  • Łagodzi popękaną skórę
  • Idealny do rąk i stóp
  • Cudowny do masażu
92,00 zł (1 840,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Herbata wieczorna

Wegwartehof Herbata wieczorna, 40 g

  • Łagodny smak dla odprężenia
  • dla spokoju & zapomnienia
  • z kontrolowanych upraw ekologicznych & Demeter
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Herbata bohaterów

Wegwartehof Herbata bohaterów, 40 g

  • dla małych & dużych bohaterów(-ek)
  • Pobudza niesamowite siły
  • z kontrolowanych upraw biologicznych & demeter
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Balsam do ciała z mlekiem klaczy i nagietkiem

Wegwartehof Balsam do ciała z mlekiem klaczy i nagietkiem, 150 ml

  • Sprawia, że skóra jest gładka
  • Idealny po opalaniu
  • Nadaje się również do pielęgnacji po goleniu
121,00 zł (806,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Herbata sukcesu

Wegwartehof Herbata sukcesu, 40 g

  • daje żywotność & radość
  • z kontrolowanych upraw ekologicznych & Demeter
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Herbata przyjaźni

Wegwartehof Herbata przyjaźni, 40 g

  • Słodzi wzajemny czas
  • z kontrolowanych biologicznych upraw & Demeter
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Herbata na śniadanie

Wegwartehof Herbata na śniadanie, 40 g

  • Mieszanka sypkich herbat ziołowych
  • Mięta i melisa
  • Organiczna i Demeter
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Krem pielęgnacyjny z mlekiem klaczy i malwą

Wegwartehof Krem pielęgnacyjny z mlekiem klaczy i malwą, 50 ml

  • Idealna regeneracja na noc
  • Bardzo skuteczna ochrona przed zimnem
  • Prawdziwy talent przy pielęgnacji obciążonej skóry
222,00 zł (4 440,00 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Żel pod prysznic z mlekiem klaczy, awokado i lawenda

Wegwartehof Żel pod prysznic z mlekiem klaczy, awokado i lawenda, 200 ml

  • Nadaje się także do oczyszczania twarzy
  • Odżywczy
  • Z delikatnym zapachem
148,00 zł (740,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Pielęgnacja z mlekiem klaczy do twarzy i ciała z miodem i różą

Wegwartehof Pielęgnacja z mlekiem klaczy do twarzy i ciała z miodem i różą, 200 ml

  • Idealny dla pielęgnacji niemowląt
  • Odżywczy i bogaty w składniki
  • Relaksujący
161,00 zł (805,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Tonik do twarzy lawenda i rumianek

Wegwartehof Tonik do twarzy lawenda i rumianek, 150 ml

  • Rozpieszcza skórę mlekiem klaczy
  • Optymalne przygotowanie na zastosowanie kolejnych produktów pielęgnacyjnych
  • Idealny w podróży
150,00 zł (1 000,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Mleczko oczyszczające lawenda i mydlnica

Wegwartehof Mleczko oczyszczające lawenda i mydlnica, 150 ml

  • Z odżywczym mlekiem klaczy
  • Delikatnie oczyszcza skórę
  • Usuwa również wodoodporny makijaż
163,00 zł (1 086,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Szampon z mlekiem klaczy i pokrzywą

Wegwartehof Szampon z mlekiem klaczy i pokrzywą, 150 ml

  • Idealny dla swędzącej skóry głowy
  • Łagodzi łupież
  • Bardzo wydajny
175,00 zł (1 166,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Haa-tszi herbatka

Wegwartehof Haa-​tszi herbatka, 40 g

  • umożliwia ponowne oddychanie
  • dla zatankowania & dobrego samopoczucia
  • z kontrolowanych upraw biologicznych & demeter
26,99 zł (674,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wegwartehof Demeter kapsułki z mlekiem klaczy

Wegwartehof Demeter kapsułki z mlekiem klaczy, 100 kapsułek

  • Odbudowujące i odżywcze
  • 100 kapsułek po 250 mg każda
  • Z właściwościami wzmacniającymi
217,00 zł (8 680,00 zł / kg)

Darmowa dostawa do 12 października