Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla, 40 g

Uzupełniaj raz za razem

27,99 zł

(699,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Ze słodkimi niuansami
  • Nawilża
  • BEZ testów na zwierzętach BEZ testów na zwierzętach
  • Wegańskie Wegańskie

Kupowane często z Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g

Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla, 40 g 27,99 zł (699,75 zł / kg)
Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g 27,99 zł (699,75 zł / kg)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

Dzięki Wild Refill doświadczysz zrównoważonej świeżości wykonanej z naturalnych składników i ekologicznego opakowania z włókna bambusowego. Formuła łączy chłonną skrobię z tapioki z odżywczym olejem kokosowym, aby delikatnie odżywić skórę i pozostawić ją w doskonałym stanie. Słodki tropikalny zapach łączy w sobie świeżość kokosa z nutą ciepłej wanilii, która pozostanie z Tobą przez cały dzień. Aksamitna, odżywcza konsystencja rozpieszcza skórę pozostawiając ją przyjemnie suchą.

Stosowanie: Po prostu wymień wkład i stosuj, jak zwykle.

Nr art.: XOF-MUE-WRREFDE309
Zawartość: 40 g
EAN: 5065003990401
Numer producenta: WRREFDE309
Marka: Wild
Kategorie: Dezodorant
Typ skóry: Do każdego rodzaju skóry, Normalna skóra
Właściwości: BEZ soli aluminiowych, BEZ testów na zwierzętach, Wegańskie
Dla kogo: Specjalnie dla kobiet, Specjalnie dla mężczyzn
Składniki (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Tapioca Starch, Stearyl Alcohol, Sodium Bicarbonate, Triethylcitrate, Helianthus Annus Seed Cera, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cocoa Seed Butter, Magnesium Hydroxide, Zinc Ricinoleate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Tocopherylacetat, Vanillin, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzyl Salicylate, Coumarin, Tocopherol (Vitamin E)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wild Cosmetics Ltd., Unit CC2.03, Canterbury Court, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE, London, Wielka Brytania, wearewild.com/at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla

1 recenzja klienta w innym języku

1,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (100%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder