Wild - Dezodoranty w opakowaniach uzupełniających dla bardziej świadomej higieny osobistej

Wild to nowoczesna marka kosmetyków do higieny osobistej, której celem jest ograniczenie zużycia plastiku jednorazowego użytku w łazienkach, oferując jednocześnie produkty o wysokiej zawartości składników naturalnych. Marka znana jest z produktów wielokrotnego użytku, takich jak dezodoranty, żele pod prysznic i balsamy do ust.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Właściwości
Filtr

Wild: 6 artykułów

Wild Deodorant Refill Cherry Blossom

Wild Deodorant Refill Cherry Blossom, 40 g

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • O właściwościach odżywczych
  • Niezawodnie wchłania pot
27,99 zł (699,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Wild Deodorant Refill Fresh Cotton & Sea Salt

Wild Deodorant Refill Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Nie zawiera soli aluminium
  • Świeża kompozycja zapachowa
27,99 zł (699,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Deodorant Starterset Fresh Cotton & Sea Salt

Wild Deodorant Starterset Fresh Cotton & Sea Salt, 40 g

  • 1x Aluminium Case Aqua
  • 1x Refill Fresh Cotton & Sea Salt, 40g
  • O wspaniałym świeżym zapachu
64,00 zł (1 600,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Wild Deodorant Starterset Cherry Blossom

Wild Deodorant Starterset Cherry Blossom, 40 g

  • 1x Aluminium Case Rosa
  • 1x Refill Cherry Blossom, 40 g
  • Delikatny zapach
64,00 zł (1 600,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla

Wild Deodorant Refill Coconut & Vanilla, 40 g

  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Ze słodkimi niuansami
  • Nawilża
27,99 zł (699,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Wild Deodorant Starterset Coconut & Vanilla

Wild Deodorant Starterset Coconut & Vanilla, 40 g

  • 1x Aluminium Case Lila
  • 1x Coconut & Vanilla, 40 g
  • Słodka kompozycja zapachowa
64,00 zł (1 600,00 zł / kg)

Dostawa do 13 października