Suplement diety 3 Chenes Laboratoires

Suplement diety z Francji

Filtrowanie i sortowanie

Cena Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości Dla kogo Dobry dla
Filtr

3 Chenes Laboratoires: 1 - 30 z 33 artykułów

3 Chênes Laboratoires CAPILL’R

3 Chênes Laboratoires CAPILL’R, 30 tabletek

  • Nawilżający
  • Wydajna objętość
  • Program miesięczny
39,75 zł 44,99 zł (1 806,82 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Mincinov Special Water

3 Chênes Laboratoires Mincinov Special Water, 30 Tabletki (30 tabletek)

  • Z jesionem, karczochem i guaraną
  • Składniki pochodzenia roślinnego
  • Wyprodukowano we Francji
45,38 zł 51,00 zł (2 927,74 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Saframyl

3 Chênes Laboratoires Saframyl, 15 tabletek

  • Ekstrakt szafranowy standaryzowany na Safranal
  • Z witaminą B6 i L-tryptofanem
51,01 zł 57,00 zł (6 801,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Syrop propolisowy

3 Chênes Laboratoires Syrop propolisowy, 200 ml

  • Naturalny preparat
  • Specyficzny kompleks
  • Z eterycznym olejkiem miętowym
31,71 zł 35,99 zł (158,55 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Lymphaveine® roll-on

3 Chênes Laboratoires Lymphaveine® roll-​on, 50 ml

  • 95% naturalnych składników
  • Idealny dla ciężkich nóg
  • Odświeża
44,57 zł 49,99 zł (891,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Acerola 500 mg

3 Chênes Laboratoires Acerola 500 mg, 24 tabletek do żucia

  • Naturalne źródło witaminy C
  • Dla dzieci i dorosłych
  • 24 podzielne tabletki
24,07 zł 26,99 zł (235,98 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Inflakin ®

3 Chênes Laboratoires Inflakin ®, 30 tabletek

  • 210 mg kurkuminy
  • Optymalne połączenie
  • W postaci tabletek
67,09 zł 75,00 zł (2 150,32 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Flatuplexin ®

3 Chênes Laboratoires Flatuplexin ®, 16 Opakowań (16 saszetek)

  • zawiera: koper, rzodkiew, fenchuł i kolendra
  • optymalne połączenie składników działających
  • z ekologicznych upraw
43,37 zł 48,99 zł (309,79 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne - Nervosité

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne -​ Nervosité, 125 ml

  • Dla dorosłych i dzieci
  • Owocowy smak czereśniowo-malinowy
  • Dostarcza wielu składników odżywczych
32,51 zł 36,99 zł (260,08 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Ventr'Activ

3 Chênes Laboratoires Ventr'Activ, 60 tabletek

  • Z fruktooligosacharydami, inuliną i wapniem
  • Produkt dietetyczny
43,77 zł 48,99 zł (729,50 zł / kg)

Dostawa do 26 października

3 Chênes Laboratoires Propolisowy spray do gardła

3 Chênes Laboratoires Propolisowy spray do gardła, 25 ml

  • Praktyczny spray
  • Naturalny propolis
  • Zawiera olejki eteryczne
24,88 zł 27,99 zł (995,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Neurogenius Premium

3 Chênes Laboratoires Neurogenius Premium, 60 tabletek

  • Ashwagandha marki Sensoril®
  • Dla wszystkich grup wiekowych od 12 lat
  • Z kofeiną
138,65 zł 155,00 zł (2 818,09 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Asthé1000

3 Chênes Laboratoires Asthé1000, 60,50 g

  • 10 saszetek
  • Bez kofeiny
  • Od 6 roku życia
63,07 zł 71,00 zł (1 042,48 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Detox ampułki bio

3 Chênes Laboratoires Detox ampułki bio, 200 ml

  • 20 ampułek po 10 ml każda
  • Gotowe do picia i praktyczne
  • Innowacyjna technologia micelarna
65,48 zł 73,00 zł (327,40 zł / l)

Dostawa do 14 października

3 Chênes Laboratoires Astheplex®

3 Chênes Laboratoires Astheplex®, 30 kapsułek

  • Dipeptydy aminokwasów
  • Najwyższa jakość
59,45 zł 67,00 zł (2 123,21 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Tabletki do ssania z propolisem

3 Chênes Laboratoires Tabletki do ssania z propolisem, 40 tabletek do ssania

  • 40 tabletek
  • Bez dodatku cukru
  • Z mentolem i tymiankiem
23,27 zł 25,99 zł (517,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm

3 Chênes Laboratoires Cyclirena Dysmecalm, 15 tabletek

  • Towarzyszące kobiecemu cyklowi
  • Z krwawnikiem, imbirem i maliną
  • Magnez dla funkcji mięśni
24,88 zł 27,99 zł (2 704,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Cyclirena Menopause

3 Chênes Laboratoires Cyclirena Menopause, 60 kapsułek

  • Do stosowania na dzień i na noc
  • Z ekstraktem z szafranu i pyłku kwiatowego
  • Zawiera witaminę B6
84,38 zł 94,00 zł (3 621,46 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires My Care Spray Massage Chaleur durable

3 Chênes Laboratoires My Care Spray Massage Chaleur durable, 100 ml

  • Efekt rozgrzewający dzięki kamforze i mentolowi
  • Z olejkami roślinnymi i eterycznymi
  • Format sprayu do selektywnej aplikacji
44,18 zł 49,99 zł (441,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Somniplex ®

3 Chênes Laboratoires Somniplex ®, 30 tabletek

  • Optymalna kombinacja składników
  • Zawiera witaminy i minerały
  • Dobrze dawkowany
63,07 zł 71,00 zł (1 576,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Physioronf®

3 Chênes Laboratoires Physioronf®, 20 ml

  • kombinacja wyciągów i oleji
  • dobrze dawkowana
  • z ekologicznych upraw
63,07 zł 71,00 zł (3 153,50 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Transit, 125 ml

  • Pyszny śliwkowy smak
  • Idealny dla dorosłych i dzieci
  • Syrop z miarką
32,51 zł 36,99 zł (260,08 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Neurogenius Stress-out

3 Chênes Laboratoires Neurogenius Stress-​out, 30 kapsułek

  • Zoptymalizowany z witaminą B6 i morskim magnezem
  • Zawiera Lactium® - opatentowany hydrolizat białek mleka
  • Testowany klinicznie
59,04 zł 66,00 zł (4 541,54 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Epp 1200® Bio

3 Chênes Laboratoires Epp 1200® Bio, 50 ml

  • wysoka zawartość bioflawonoidów
  • 800 pożytecznych bakterii i wirusów
  • dla wewnętrznego i zewnętrznego użytku
56,24 zł 63,00 zł (1 124,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Immunité

3 Chênes Laboratoires Petit Chêne Immunité, 125 ml

  • Syrop o smaku bananowym
  • Odpowiedni dla dorosłych i dzieci
  • Z ekstraktami roślinnymi
32,51 zł 36,99 zł (260,08 zł / l)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Neurogenius Student

3 Chênes Laboratoires Neurogenius Student, 30 tabletek

  • Z 300 mg L-glutaminy w dziennej dawce
  • Stworzony dla faz uczenia się podczas studiów
  • Z witaminami z grupy B
59,45 zł 67,00 zł (2 359,13 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Spirulina wegańska bio

3 Chênes Laboratoires Spirulina wegańska bio, 100 tabletek sprasowanych

  • Bogate w proteiny i przeciwutleniacze
  • Wysokiej jakości skład
  • Bogate w składniki odżywcze
47,79 zł 54,00 zł (955,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

3 Chênes Laboratoires Wiesiołek - ogórecznik - witamina E

3 Chênes Laboratoires Wiesiołek -​ ogórecznik -​ witamina E, 150 kapsułek

  • Synergicznie działające oleje roślinne
  • Bogate w kwas gamma linolenowy
  • Wzbogacone witaminą E
49,00 zł 55,00 zł (480,39 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

3 Chênes Laboratoires Osteophytum ® tabletki

3 Chênes Laboratoires Osteophytum ® tabletki, 60 tabletek

  • Optymalna kombinacja substancji działających
  • Mięśnie, stawy - tabletki
  • Bardzo wysoka jakość
65,48 zł 73,00 zł (948,99 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

3 Chênes Laboratoires Omega 3

3 Chênes Laboratoires Omega 3, 120 kapsułek

  • Z EPA i DHA
  • Uzupełniony witaminą E
  • Neutralny w smaku
59,85 zł 67,00 zł (315,00 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Francuska marka naturalnych suplementów diety została założona przez Erica Favre, rolnika z regionu Rhône (FR). Firma rodzinna przywiązuje dużą wagę do zadowolonych pracowników i wyjątkowej jakości produktów.

,Les 3 CHÊNES® laboratory (3 dęby), jest jednym z czołowych producentów we Francji w dziedzinie naturalnych suplementów diety - i to już od 20 lat!
Dzięki ciągłym inwestycjom w badania, udało im się udostępnić produkty w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.
3 CHÊNES® laboratory to głęboka więź z naturą – od mocnych korzeni po zwrócone ku słońcu gałęzie i liście.