Herbaty od Amaiva

Ajurwedyjska herbata  w organicznej jakości i wspaniała zielona herbata od amaiva!

Herbaty: 19 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Informacje o produkcie

Wspaniała zielona herbata

Od prawie żadnej rośliny nie znamy tyle  pozytywnego działania jak od zielonej herbaty.

Zielona herbata przekonuje nie tylko niespotykanym smakiem , ale również wieloma pozytywnymi zaletami . Ona zawiera potas, fluorek lub magnez , jak i witaminy A,B,B2,B12, C i E. Zawarta w herbacie kofeina  różni się niesamowicie od kofeiny kawy . Ona nie jest związana z wapniem, ale z garbnikami  Dlatego działa ona trochę później  i powolniej , ale za to dłużej i delikatniej.

Ajurweda herbata w organicznej jakości od amaiva

Co sprawia, że ajurwedyjska herbata jest tak dobra?

Kto szuka ajurwedyjskie herbaty leczniczej  według oryginalnej receptury , znalazł ją w naszej  organicznej mieszance oryginalnej ajurwedyjskiej herbaty.

W żmudnej pracy wieloletniej, razem z ekspertami Ajurweda  na całym świecie  pobudziliśmy do życia stare recepty  z lokalnymi ziołami. My wierzymy: prawdziwa herbata ajurwedyjska  nie musi być  produkowna z ziół indyjskich . Decydujące jest działanie. I je umożliwiamy z  wysokojakościowymi, organicznymi ziołami  w jakości leczniczej. Wszystkie nasze herbaty są ręcznie zbierane  i z prawdziwym zapałem, mieszane. Całkowicie według tysiącletniej ajurwedyjskiej tradycji.

Różnice, jakie smakujesz i czujesz już po pierewszym łyku. Ciesz się nimi!

  • Według oryginalnych ajurwedyjskich receptur
  • Wszystkie składniki z upraw ekologicznych
  • Czule i ręcznie mieszane w nasuych małych manufakturach herbacianych