Pielęgnacja stóp marki Hansaplast

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka
Filtr

Pielęgnacja stóp: 3 artykuły

Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia

Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml

  • Dla suchych i wymagających stóp
  • Szczególnie pielęgnujący
  • Może zapobiegać zrogowaceniom
45,99 zł (613,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Hansaplast Plastry na odciski

Hansaplast Plastry na odciski, 8 szt.

  • Dla podrażnionej skóry
  • Odciążenie nacisku i pewne trzymanie
  • Z kwasem salicylowym
28,99 zł (3,62 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Pierścienie ochronne na odciski z plastrem mocującym

Hansaplast Pierścienie ochronne na odciski z plastrem mocującym, 20 szt.

  • Wyjątkowo miękkie i samoprzylepne
  • Przeciw uciskowi i dla skóry wrażliwej
  • Łatwe i bezpieczne w użyciu
36,99 zł (1,85 zł / szt.)

Dostawa do 6 października