Produkty do płukania ust olejem

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka Postać farmaceutyczna Właściwości
Filtr

Olejek do płukania jamy ustnej: 8 artykułów

Dr. Ewald Töth® Microvita ekstrakt roślinny

Dr. Ewald Töth® Microvita ekstrakt roślinny, 30 ml

  • Ekstrakt roślinny Microvita
  • Naładowany mocą słońca
  • Najwyższa jakość i czystość
219,00 zł (7 300,00 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Apeiron Olej ziołowy dla jamy ustnej

Apeiron Olej ziołowy dla jamy ustnej, 100 ml

  • Z szerokim zakresem składników roślinnych
  • Zapobiega osiedlaniu się bakterii
  • Wzmacnia dziąsła
105,00 zł (1 050,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Wunder Olej do ust

Dr. Wunder Olej do ust, 100 ml

  • Na bazie oleju
  • Esencje roślinne
  • Jako zamiennik oleju do ssania i pasty do zębów
64,00 zł (640,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Classic Ayurveda Gandusha Oral Care Oil - organiczny

Classic Ayurveda Gandusha Oral Care Oil -​ organiczny, 100 ml

  • Do dziąseł i zębów
  • Dla kości szczękowych i głosu
67,00 zł (670,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Organiczny olejek do pielęgnacji jamy ustnej

Cosmoveda Organiczny olejek do pielęgnacji jamy ustnej (100 ml)

  • Odświeża jamę ustną
  • Do intensywnego mycia
73,00 zł (730,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Rilling Healthcare Silicium Refresh

Dr. Rilling Healthcare Silicium Refresh, 200 ml

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Z olejem MCT z kokosa
  • Przyjemny miętowo-ziołowy aromat
114,00 zł (570,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Pure Skin Food Organic Dental Oil

Pure Skin Food Organic Dental Oil, 30 ml

  • Olej do pielęgnacji
  • Dla mocnych zębów i zdrowych dziąseł
  • Dba o uczucie świeżości
26,26 zł 27,99 zł (875,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

Olej do ciągnięcia, do higieny jamy ustnej

Home of Ayurveda somamed Olej do ciągnięcia, do higieny jamy ustnej, 150 ml

  • Dla uczucia świeżości
  • Z ajurwedyjską recepturą
  • Wyprodukowano w Austrii
117,00 zł (780,00 zł / l)

Dostawa do 6 października