Pasta do zębów do codziennej pielęgnacji zębów

Filtrowanie i sortowanie

Cena Marka Właściwości Produkty ajurwedyjskie
Filtr

Pasta do zębów: 17 artykułów

Maharishi Ayurveda Ayurdent klasyczna pasta do zębów

Maharishi Ayurveda Ayurdent klasyczna pasta do zębów, 75 ml

  • przy silnym zapachu z jamy ustnej
  • przy zapaleniu dziąseł
  • jako zapobieganie chorobom przyzębia i próchnicy
29,99 zł (399,87 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dr. Ewald Töth® Zasadowa pasta do zębów Classic

Dr. Ewald Töth® Zasadowa pasta do zębów Classic, 75 ml

  • Dba o świeży oddech
  • Zasadowa pielęgnacja jamy ustnej i zębów
  • Łagodnie myje zęby
43,99 zł (586,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Apeiron Ziołowa pasta do zębów

Apeiron Ziołowa pasta do zębów, 75 ml

  • Delikatne i oszczędne czyszczenie
  • Przyjemny świeży smak
  • Bez fluoru i substancji pieniących
27,99 zł (373,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Curaprox Pasta do zębów Enzycal 1450

Curaprox Pasta do zębów Enzycal 1450, 75 ml

  • Zawiera trzy endogenne enzymy
  • Całkowity brak SLS w piance
  • Niska wartość RDA wynosząca ok. 60
30,99 zł (413,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Maharishi Ayurveda Lagodna ajurwedyjska pasta do zębów

Maharishi Ayurveda Lagodna ajurwedyjska pasta do zębów, 75 ml

  • pielęgnuje zęby
  • bardzo wydajna
  • bez fluoru
29,99 zł (399,87 zł / l)

Dostawa do 6 października

DR. BRONNER'S Pasta do zębów mięta pieprzowa

DR. BRONNER'S Pasta do zębów mięta pieprzowa, 105 ml

  • Delikatne czyszczenie i pielęgnacja
  • W 100% nadająca się do recyklingu
  • Bez fluoru
51,00 zł (485,71 zł / l)

Dostawa do 6 października

Gengigel Pasta do zębów

Gengigel Pasta do zębów, 75 ml

  • Z 0,06% kwasem hialuronowym
  • Opatentowana formuła mukoadhezyjna
  • Naturalne składniki bez SLS
37,99 zł (506,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Pasta do zębów Ochrona dziąseł - podwójne opakowanie

Meridol Pasta do zębów Ochrona dziąseł -​ podwójne opakowanie, 150 ml

  • Higiena i pielęgnacja jamy ustnej
  • Zawartość fluoru: 1450 ppm
  • Z formułą cynku i amin
55,11 zł 59,00 zł (367,40 zł / l)

Dostawa do 6 października

Panaceo Care Zeolith pasta do zębów

Panaceo Care Zeolith pasta do zębów, 75 ml

  • 100% naturalne składniki
  • Delikatne dokładne oczyszczenie
  • Uczucie czystości w ustach
60,00 zł (800,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ziołowa pasta do zębów Auromère zgodna z homeopatią

Apeiron Ziołowa pasta do zębów Auromère zgodna z homeopatią, 75 ml

  • Z 24 ajurwedyjskimi ekstraktami ziołowymi
  • Również do wrażliwych zębów
  • Odpowiednia także dla dzieci
27,99 zł (373,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Meridol Pasta do zębów Parodont Expert

Meridol Pasta do zębów Parodont Expert, 75 ml

  • Idealna do implantów
  • Zawartość fluoru: 1450 ppm
  • Wyższe stężenie i cynk
37,99 zł (506,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Zechsal Magnezowa pasta do zębów

Zechsal Magnezowa pasta do zębów, 75 ml

  • Z magnezem dla mocnych zębów
  • Bez fluoru i środków pieniących
  • Świeży oddech z miętą i szałwią
36,99 zł (493,20 zł / l)

Dostawa do 6 października

Meridol Pasta do zębów Ochrona dziąseł

Meridol Pasta do zębów Ochrona dziąseł, 75 ml

  • Higiena i pielęgnacja jamy ustnej
  • Zawartość fluoru: 1450 ppm
  • Z formułą cynku i amin
34,99 zł (466,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Meridol Pasta do zębów Delikatna biel

Meridol Pasta do zębów Delikatna biel, 75 ml

  • Świeży oddech
  • Z formułą cynku i amin
  • Zawartość fluoru: 1,450 ppm
34,99 zł (466,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Propolia Toothpaste Propolis & Mint

Propolia Toothpaste Propolis & Mint, 75 ml

  • Odświeża oddech
  • Kompleksowa higiena jamy ustnej
  • Bez fluoru i odpowiedni podczas stosowania homeopatii
34,99 zł (466,53 zł / l)

Dostawa do 6 października

Apeiron Auromère żel do stosowania na dziąsła

Apeiron Auromère żel do stosowania na dziąsła, 30 ml

  • Do użytku miejscowego
  • Idealny do punktów nacisku
  • Odpowiedni również dla dzieci
59,00 zł (1 966,67 zł / l)

Dostawa do 6 października

Australian Company - pasta do zębów z olejkiem z drzewa herbacianego

Optima Naturals Australian Company -​ pasta do zębów z olejkiem z drzewa herbacianego, 100 ml

  • Oczyszczanie i odświeżanie
  • Z fluorem 1000 ppm
  • Miętowy smak
41,99 zł (419,90 zł / l)

Dostawa do 6 października