Płyny do płukania jamy ustnej do pielęgnacji zębów i dziąseł
Płyn do płukania jamy ustnej: 22 artykuły
SOJALL Mundil, 150 ml
- błyszczące zęby dla "dużych" i "małych"
- nadaje się do użycia d 1. zęba
- z naturalną solą i miętą
60,00 zł (400,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Parodont Expert, 400 ml
- Idealny do implantów
- Zawartość fluoru: 250 ppm
- Z kwasem hialuronowym i cynkiem
48,99 zł (122,48 zł / l)
Dostawa do 6 października
SOJALL Pro Life, 150 ml
- Do skóry i błon śluzowych
- Nadaje się również jako płyn do płukania jamy ustnej
- Z elektrolitami
139,00 zł (926,67 zł / l)
Dostawa do 6 października
3 Chênes Laboratoires Propolisowy spray do gardła, 25 ml
- Praktyczny spray
- Naturalny propolis
- Zawiera olejki eteryczne
26,26 zł 27,99 zł (1 050,40 zł / l)
Dostawa do 6 października
Meridol Płyn do płukania ust Ochrona dziąseł i świeży oddech, 400 ml
- Bezalkoholowa formuła i cynk
- Zawartość fluoru: 250 ppm
- Świeży oddech
41,99 zł (104,98 zł / l)
Dostawa do 6 października
alkmene Płyn do płukania jamy ustnej z olejkiem z drzewa herbacianego, 500 ml
- Z fluorem
- Wegańskie i bez mikroplastiku
- Odświeża oddech
18,99 zł (37,98 zł / l)
Dostawa do 6 października
Meridol Płyn do płukania ust Ochrona dziąseł, 400 ml
- Higiena i pielęgnacja jamy ustnej
- Zawartość fluoru: 250 ppm
- Bezalkoholowa formuła i cynk
41,96 zł 44,99 zł (104,90 zł / l)
Dostawa do 6 października
Dr. Ewald Töth® Specjalna woda wzbogacona kwantami światła 4-opakowanie, 4 x 20 ml (80 ml)
- Zawiera:
- Rozjaśnianie / harmonia
- Stabilność / bezpieczeństwo
528,00 zł (6 600,00 zł / l)
Darmowa dostawa do 6 października
Apeiron Bezalkoholowa mieszanka ziołowa, 250 ml
- Nadaje się na posiadaczy protezy
- Idealna dla dzieci
- regeneruje dziąsła
92,00 zł (368,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Propolia Organic Propolis Throat Spray, 20 ml
- Z olejkami eterycznymi
- Charakterystyczne aromatyczne nuty
- Zapewnia uczucie świeżości w jamie ustnej
63,00 zł (3 150,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Apeiron Spray z mieszanką ziołową, 30 ml
- Z pielęgnującymi olejkami eterycznymi
- Dla świeżego oddechu!
48,99 zł (1 633,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
3 Chênes Laboratoires Physioronf®, 20 ml
- kombinacja wyciągów i oleji
- dobrze dawkowana
- z ekologicznych upraw
71,00 zł (3 550,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Propolia Organic Fresh Oral Spray, 20 ml
- Zapewnia świeży oddech
- Działa oczyszczająco
- Nie zawiera glutenu ani dodatków
63,00 zł (3 150,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Meridol Płyn do płukania ust 4 x 400 ml, 1.600 ml
- Higiena i pielęgnacja jamy ustnej
- Zawartość fluoru: 250 ppm
- Bezalkoholowa formuła i cynk
177,00 zł (110,63 zł / l)
Dostawa do 6 października
Abtei Koncentrat rumianku, 50 ml
- Prawdziwy ekstrakt z rumianku
- Odpowiedni do pielęgnacji skóry, włosów i jamy ustnej
- Stosowanie: wcieranie, spłukiwanie, kąpiele częściowe
26,99 zł (539,80 zł / l)
Dostawa do 6 października
Optima Naturals Spray do ust z olejkiem z drzewa herbacianego, 30 ml
- Z ksylitolem
- Świeży miętowy smak
- Bez alkoholu
43,23 zł 45,99 zł (1 441,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Apeiron Koncentrat ziołowy dla jamy ustnej, 100 ml
- Do codziennej pielęgnacji jamy ustnej
- Długo się utrzymujący świeży oddech
- Dla wyrównanej flory bakteryjnej
71,00 zł (710,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Propolia Mouthwash, 300 ml
- Świeżość i ochrona
- Bez fluoru
- Dla dorosłych i dzieci od 6. roku życia
70,00 zł (233,33 zł / l)
Dostawa do 6 października
Optima Naturals Australian Company Płyn do płukania jamy ustnej z olejkiem z drzewa herbacianego, 400 ml
- Świeży oddech
- Właściwości oczyszczające
- Bez chlorheksydyny
60,63 zł 64,00 zł (151,58 zł / l)
Dostawa do 6 października
Apeiron Auromère ziołowe spraye do ust kompatybilne z homeopatią, 30 ml
- Przyjemnie łagodny
- Zapewnia świeży oddech
- Praktyczny w podróży
48,99 zł (1 633,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Apeiron Auromère Ziołowy koncentrat do płukania jamy ustnej zgodny z homeopatią, 100 ml
- Uzupełnij codzienną pielęgnację jamy ustnej
- Pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej i dziąsła
- Vegan
67,00 zł (670,00 zł / l)
Dostawa do 6 października
Dr. Ewald Töth® Atemun ekstrakt roślinny LQA, 10 ml
- Według Dr. med. Ewald Töth
- Z wyciągami roślinnymi
- Higiena jamy ustnej ,odświeżająca
90,00 zł (9 000,00 zł / l)
Dostawa do 14 października