Batony energetyczne dla sportowców

Batony energetyczne dbają o szybką dostawę węglowodanów.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Cel treningu Sposób odżywiania Alergeny Właściwości
Filtr

Batony energetyczne: 28 artykułów

Sponser Sport Food High Energy baton

Sponser Sport Food High Energy baton, Berry (45 g)

  • Zawiera węglowodany
  • Wykonane w Szwajcarii
  • Wzbogacony o dodatkowe białko
8,80 zł 9,99 zł (195,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • Intensywne treningi
  • I podczas zawodów
  • Połączenie magnezu i sodu
10,80 zł 12,99 zł (196,36 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food High Energy Bar, Salty-Nuts vegan

Sponser Sport Food High Energy Bar, Salty-​Nuts vegan, 45 g

  • Zawartość białka 7-9%
  • Z MCT
  • Podczas sportu i rekreacji
8,80 zł 9,99 zł (195,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Zbożowy baton energetyczny o smaku truskawkowym

Sponser Sport Food Zbożowy baton energetyczny o smaku truskawkowym, 40 g

  • Źródło węglowodanów
  • Naturalne składniki
  • Słodzony miodem
7,59 zł 8,99 zł (189,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

CLIF Batonik energetyczny

CLIF Batonik energetyczny, Chocolate Chip (68 g)

  • Wyjątkowy w smaku
  • Bez syropu glukozowo-fruktozowego
  • Słodzony ryżem i syropem z trzciny cukrowej
12,01 zł 13,99 zł (176,62 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Vilgain Bio baton owsiany

Vilgain Bio baton owsiany, orzechy nerkowca i kokos (50 g)

  • Ponad 30% wysokiej jakości orzechów
  • W pełni bezglutenowe i wegańskie
  • Składniki w jakości organicznej
7,59 zł 8,99 zł (151,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Oat Pack Macadamia

Sponser Sport Food Oat Pack Macadamia, 60 g

  • 100% ręcznie robione w Szwajcarii
  • Tylko naturalne składniki
  • Wegańskie
12,01 zł 13,99 zł (200,17 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Peeroton Energy Bar

Peeroton Energy Bar, banan (50 g)

  • Z witaminą B1
  • Z izomaltulozą dla długotrwałej energii
  • Smaczny - Syty - Wzmacnia
9,19 zł 10,99 zł (183,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, słodko-​słone (40 g)

  • Wegańskie składniki
  • 72 mg magnezu / w batoniku
  • Bez dodatku barwników
7,19 zł 7,99 zł (179,75 zł / kg)

Dostawa do 14 października

CLIF Batonik energetyczny nadziewany

CLIF Batonik energetyczny nadziewany, Chocolate Peanut Butter (50 g)

  • Czyste białko roślinne
  • Naturalna słodycz
  • Starannie dobrane składniki
12,01 zł 13,99 zł (240,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

yfood Baton - White Coconut

yfood Baton -​ White Coconut, 60 g

  • Idealny na przekąskę
  • Kremowy smak kokosowy
  • Z białkami i minerałami
11,61 zł 12,99 zł (193,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

CLIF Bloks™ Energy Chews

CLIF Bloks™ Energy Chews, Strawberry (60 g)

  • Poręczne zapakowane
  • Zawiera 6 kostek
  • Z sodem i potasem
13,22 zł 14,99 zł (220,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

yfood Baton - Fruity Raspberry

yfood Baton -​ Fruity Raspberry, 60 g

  • Długotrwała trwałość
  • Receptura wegańska
  • Z witaminami i minerałami
13,62 zł 15,99 zł (227,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Oat Pack Creamy Caramel

Sponser Sport Food Oat Pack Creamy Caramel, 50 g

  • Naturalne składniki
  • Z kawałkami karmelu
  • Podczas rekreacji i sportu
7,99 zł 8,99 zł (159,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Atombody Oat Cake

Atombody Oat Cake, Banana Chocolate (60 g)

  • Baton owsiany pełnoziarnisty o wysokiej zawartości błonnika
  • Z węglowodanami złożonymi
  • Intensywne aromaty
4,77 zł 5,99 zł (79,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, malina (55 g)

  • Soczysty i nie klei się
  • Z sodem i magnezem
  • Stosunek węglowodanów 2:1 (glukoza i fruktoza)
11,21 zł 12,99 zł (203,82 zł / kg)

Dostawa do 7 października

yfood Baton - Choco Strawberry

yfood Baton -​ Choco Strawberry, 60 g

  • Wegańska receptura
  • Białka roślinne
  • Sycące i o długim terminie przydatności do spożycia
13,62 zł 15,99 zł (227,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

yfood Baton - Salted Nuts

yfood Baton -​ Salted Nuts, 60 g

  • Bogaty w białko
  • Długi okres przydatności do spożycia
  • Niepowtarzalny smak
11,61 zł 12,99 zł (193,50 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Sponser Sport Food Energy Balls, Salted Caramel

Sponser Sport Food Energy Balls, Salted Caramel, 45 g

  • Z daktylami
  • Zawierają zboża
  • Praktyczny format
10,40 zł 11,99 zł (231,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, czekolada-​karmel (55 g)

  • Z chrupiącymi orzechami
  • Dodatkowa porcja białka
  • Zoptymalizowany z magnezem
7,99 zł 8,99 zł (145,27 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Cereal Energy Plus Bar Cranberry

Sponser Sport Food Cereal Energy Plus Bar Cranberry, 40 g

  • Dla sportu i rekreacji
  • Smak żurawinowy
  • 280 mg karnityny na baton
11,21 zł 12,99 zł (280,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Hazelnut Nougat (50 g)

  • Idealna przekąska
  • Z magnezem
  • Wegański
9,19 zł 10,99 zł (183,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Energy Balls, Blueberry

Sponser Sport Food Energy Balls, Blueberry, 45 g

  • Owoce i zboża
  • Z daktylami i płatkami owsianymi
  • Praktyczny do jedzenia format
10,40 zł 11,99 zł (231,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio Nut Butter Bar Chocolate Chip & Peanut Butter

CLIF Bio Nut Butter Bar Chocolate Chip & Peanut Butter, 50 g

  • 7 g białka roślinnego
  • Kremowa konsystencja
  • Z chrupiącymi kawałkami czekolady
12,01 zł 13,99 zł (240,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar, Coconut & Cocao (50 g)

  • Wegańska receptura
  • Mało składników
  • Na bazie daktyli
8,17 zł 10,99 zł (163,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Energy Balls, Mango

Sponser Sport Food Energy Balls, Mango, 45 g

  • Szczególnie owocowe
  • Praktyczny format
  • Wegańska receptura
10,40 zł 11,99 zł (231,11 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mountaindrop Energy bar

Mountaindrop Energy bar, 45 g

  • Naturalne źródło energii
  • Bogaty w minerały i błonnik
  • Bez dodatku cukru
13,22 zł 14,99 zł (293,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Atombody Oat Cake 20 x 60 g

Atombody Oat Cake 20 x 60 g, Banana Chocolate

  • Baton owsiany pełnoziarnisty
  • Bogaty w błonnik
  • Uwalnia energię powoli i równomiernie
116,00 zł (96,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października