Weleda

Filtrowanie i sortowanie

Cena Typ skóry Typ włosów Właściwości
Filtr

Weleda: 14 artykułów

Weleda Bio suplement diety "moja noc"

Weleda Bio suplement diety "moja noc", 46 kapsułek

  • Do codziennego spożycia
  • Stworzony przez ekspertów
  • Bez laktozy i bezglutenowe
118,55 zł 132,00 zł (4 310,91 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Weleda Olej do masażu z arniką

Weleda Olej do masażu z arniką, 200 ml

  • Wspiera ukrwienie
  • Idealny przed i po aktywnościach sportowych
  • Chroni przed kacem mięśni
96,44 zł 108,00 zł (482,20 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Pielęgnujący olej z rokitnikiem

Weleda Pielęgnujący olej z rokitnikiem, 100 ml

  • Witalizuje i regeneruje
  • Wspiera naturalny proces ciepła
  • Delikatna & oddychająca ochrona
70,71 zł 79,00 zł (707,10 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Balsam do stóp

Weleda Balsam do stóp, 75 ml

  • Wiąże efektywnie pot stóp
  • Daje skórze więcej odporności
  • Działa przeciwzapalnie
34,53 zł 38,99 zł (460,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Dezodorant o zapachu szałwii

Weleda Dezodorant o zapachu szałwii, 100 ml

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Hamuje nieprzyjemny zapach ciała
  • Z prawdziwymi olejkami eterycznymi
45,38 zł 51,00 zł (453,80 zł / l)

Dostawa do 7 października

BIO Mein Birken Aktiv Napój z ekstraktem z brzozy

Weleda BIO Mein Birken Aktiv Napój z ekstraktem z brzozy, 200 ml

  • Z ekologicznych dzikich zbiorów
  • Bez cukru
  • Odpowiedni dla diabetyków
49,40 zł 55,00 zł (247,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Rozmarynowy odżywczy tonik do włosów

Weleda Rozmarynowy odżywczy tonik do włosów, 100 ml

  • Do włosów cienkich i wypadających
  • Z tonizującymi ekstraktami roślinnymi
  • Wzmacnia i nadaje strukturę
57,44 zł 64,00 zł (574,40 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Odbudowująca odżywka  z owsem

Weleda Odbudowująca odżywka z owsem, 200 ml

  • Poprawia czesanie
  • Dla więcej elastyczności i połysku
  • Regeneruje włosy
32,92 zł 36,99 zł (164,60 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Olejek do masażu z nagietkiem

Weleda Olejek do masażu z nagietkiem, 100 ml

  • Pobudzający i ocieplający
  • uspakaja i wygładza
  • Dla bardzo aksamitnej skóry
62,27 zł 70,00 zł (622,70 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Sport Żel chłodzący z arniką

Weleda Sport Żel chłodzący z arniką, 100 ml

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Wspomaga regenerację
  • Chłodzi i nawilża
40,95 zł 45,99 zł (409,50 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda EVERON® Pomadka do ust

Weleda EVERON® Pomadka do ust, 4,8 g (4,80 g)

  • Z SPF 4
  • Chroni przed zimnem, wiatrem i słońcem
  • Nie pozostawia warstwy na skórze
20,45 zł 22,99 zł (4 260,42 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Weleda Mydło roślinne z nagietkiem

Weleda Mydło roślinne z nagietkiem, 100 g

  • Bardzo delikatna pielęgnacja
  • Wspaniały zapach
  • Idealne dla delikatnej skóry niemowląt
23,27 zł 25,99 zł (232,70 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Weleda Cytrusowa kąpiel odświeżająca

Weleda Cytrusowa kąpiel odświeżająca, 200 ml

  • Owocowo - świeży zapach
  • Z czystym olejkiem cytrusowym
  • Podnosi nastrój
66,29 zł 74,00 zł (331,45 zł / l)

Dostawa do 7 października

Weleda Rozmarynowy odżywczy tonik do włosów

Weleda Rozmarynowy odżywczy tonik do włosów, 100 ml

  • Do włosów cienkich i wypadających
  • Z tonizującymi ekstraktami roślinnymi
  • Wzmacnia i nadaje strukturę
50,21 zł 56,00 zł (502,10 zł / l)

Produkt wyprzedany