Natural Power - żywność sportowa i witalna

Jedzenie i picie utrzymuje  naszą duszę. Tak to nazywa się w znanym przysłowiu. I co naprawdą siedzi w tym przysłowiu  ma dużą porcję prawdy.

Jedzenie i picie utrzymuje  naszą duszę. Tak to nazywa się w znanym przysłowiu. I co naprawdą siedzi w tym przysłowiu  ma dużą porcję prawdy.

Szczególnie w sporcie , rozpoczynając od rekreacji  aż do bardzo wyczynowego  sportu  odgrywa odżywienie istotną rolę. Wyobraź sobie, ciężko trenujesz i odżywiasz się  zdrowo i prawidłowo , a mimo tego  nie masz spodziewanych najlepszych wyników. Jak długo  może jeszcze utrzymać się Twoja motywacja?

W normalnych przypadkach nie  bardzo długo. Najpóźniej od tego momentu  jest najwyższy czas zacząć przemyśleć  prawidłowość odżywiania  i zacząć spożywać  pomocnicze odżywianie. Jednak trzeba zawsze pamiętać , że odżywianie sportowe nie zawsze znaczy... odżywianie sportowe!

Zakres proponowanych produktów  wystarcza od niskiej jakości  jak nieefektywne  tanie produkty aż do  przecenionych tzw. " środków cudotwórczych" . Coraz więcej producentów próbuje   wejść na rynek produktów odżywczych dla sportowców   i z dewizą " my mamy najtańszą cenę"  bezkompromisowo  proponują najtańsze surowce , gdy inni próbują z  reklamą " koniecznie musisz kupowaś , bo ma najlepszy efekt" . Obydwie metody  naturalnie nie są prawidłową drogą  dla  otrzymania  poważnych , wysokiej jakości produktów  . Następstwem są niezadowoleni klienci  poprzez te nieefektywne odżywki.

Marka Natural Power jest symbolem  pierwszej klasy produktów już od  ponad 23 lat, które łączą  najlepszy stosunek ceny do  wydajności z najwyższą jakością. Wieloletnie badania i doświadczenia , stała współpraca  ze sportowcami klasy światowej , wsparcie naukowców  i ich badania prowadzone w międzynarodowych instytutach  gwarantują klientom, że Natural Power ma produkty najwyższej jakości. 

Jeda  z najważniejszych cech  jakości produktów  Natural Power leży głównie  w pochodzeniu użytych surowców. Już podczas ich wyboru zaczyna się kontrola jakości . Tanie surowce pochodzące z  Anglii jak i produkty producentów  Wschodu  ( nadmierne zanieczyszczenie środowiska , obciążenie  bakteriami itd)  nie znajdują się w produktach Natural Power, ponieważ ich jakość jest minimalna  i one nie są odpowiednio akceptowane przez ludzki organizm.  Następnie może obciążenie bakteryjne   z zawartymi składnikami toksycznymi   (metale ciężkie)  spowodować problemy zdrowotne. 

Jedną z najważniejszych cech  jakościowych produktów Natural Power  leży w tzw pewnym BSE  surowcu . Celowo zrezygnowano z użycia  hydrolizatu kolagenu białkowego ( odpady wołowe) . Tylko białka , których pochodzenie jest w mleku  ( kazeinina wapnia, laktalalbumina) lub soi  znajdują się w produktach Natural Power. Te i wiele innych cech jakościowych  np.  gwarancja  użycia surowców wolnych od manipulacji genetycznych  i najwyższej jakości suplementów spowodowały, że produkty Natural Power należą do najbardziej  ściśle kontrolowanych produktów na świecie. 

W produktach Natural Power zostają użyte tylko surowce podlegające najściśleszym kontrolom  przepisów odnośnie odżywienia i tylko produkowane w Austrii  lub krajach UE. Te ścisłe przepisy  spełnia Natural Power  z dodatkową samą kontrolą  jako  cechą jakości.

Nabywca Natural Power Sports Nutrition może być zawsze w 100% pewnym , że kupił produkt najwyższej jakości , odpowiadający najwyższym wymaganiom  najlepszego odżywiania sportowego  i ułatwiający jego drogę do sukcesu.