Weleda Dezodorant o zapachu szałwii, 100 ml

Naturalny ziołowy zapach!

45,38 zł 51,00 zł -11%

(453,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Hamuje nieprzyjemny zapach ciała
  • Z prawdziwymi olejkami eterycznymi

Kupowane często z Sebamed Żel pod prysznic z solą morską, 400 ml

Weleda Dezodorant o zapachu szałwii, 100 ml 45,38 zł (453,80 zł / l)
Sebamed Żel pod prysznic z solą morską, 400 ml 20,45 zł (51,13 zł / l)
Cena całkowita: 65,83 zł
Opis

Olejki eteryczne, m.in. szałwia, tymianek i rozmaryn, hamują nieprzyjemny zapach ciała poprzez działanie lekko ściągające. Sok z cytryny i ekstrakt z korzenia lukrecji wzmacniają właściwości dezodoryzujące. Nie ma to wpływu na aktywność gruczołów potowych. Dezodorant szałwiowy dostępny jest w atomizerze z pompką bez gazu pędnego: jest łatwy w użyciu, nadaje się do ponownego napełniania i jest przyjazny dla środowiska.

Uwaga: butelka uzupełniająca jest dostarczana bez nasadki z atomizerem!

Nr art.: XEC-WEL-101509
Zawartość: 100 ml
EAN: 4001638099271
Numer producenta: 1016411
Marka: Weleda
Kategorie: Dezodorant
Typ skóry: Do każdego rodzaju skóry
Właściwości: BEZ soli aluminiowych, Mniej plastiku
Dla kogo: Specjalnie dla kobiet, Specjalnie dla mężczyzn
Składniki (INCI)

Alcohol[1], Aqua, Triethylcitrate, Parfum[2], Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene[2], Linalool[2], Benzylbenzoat[2], Geraniol[2], Cumarin[2]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z naturalnych olejków eterycznych
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: niebezpieczeństwo

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
  • P233 - Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P302+P352 - W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P403+P235 - Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H225 - Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
  • H317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Niemcy, www.weleda.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Weleda Dezodorant o zapachu szałwii

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
1 (100%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena