Produkty zastępujące posiłki w diecie kontrolującej wagę

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości
Filtr

Zamiennik posiłku: 8 artykułów

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake

LAYENBERGER Fit+Feelgood Slim Shake, Krem waniliowy (396 g)

  • Pełnowartościowy zamiennik posiłku
  • Tylko około 214 kcal w porcji
  • Formuła bezglutenowa i bogata w błonnik
39,99 zł (100,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

yfood Posiłek do picia - Heavenly Hazelnut

yfood Posiłek do picia -​ Heavenly Hazelnut, 0,50 l

  • Praktyczne rozwiązanie poza domem
  • Bez glutenu i laktozy
  • Z witaminami i minerałami
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

yfood Posiłek do picia - Fresh Berry

yfood Posiłek do picia -​ Fresh Berry, 0,50 l

  • Bez dodatku cukru
  • Nie zawiera glutenu ani laktozy
  • Owocowy smak jagód
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

yfood Posiłek do picia - Fruity Mango

yfood Posiłek do picia -​ Fruity Mango, 0,50 l

  • Z dużą zawartością białka
  • Bez dodatku cukru
  • Świeży smak mango
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października

SATURO® Balanced wegański proszek

SATURO® Balanced wegański proszek, wanilia (1.400 g)

  • Wysokiej jakości białko roślinne
  • Bogate w błonnik i witaminy
  • Wystarcza na 14 porcji
146,00 zł (104,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SATURO® Classic Powder

SATURO® Classic Powder, czekolada (1.430 g)

  • Z białka sojowego
  • Z dużą ilością witamin i minerałów
  • Wysoka zawartość białka
139,00 zł (97,20 zł / kg)

Dostawa do 6 października

yfood Posiłek do picia - Classic Choco

yfood Posiłek do picia -​ Classic Choco, 0,50 l

  • Bez dodatku cukru
  • Bez glutenu i laktozy
  • O smaku czekoladowym
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 19 października

yfood Posiłek do picia - Smooth Vanilla

yfood Posiłek do picia -​ Smooth Vanilla, 0,50 l

  • Z dużą ilością białka
  • Bez dodatku cukru
  • Nadaje się do codziennego spożycia
21,99 zł (43,98 zł / l)

Dostawa do 6 października