Artykuły spożywcze dla zrównoważonej diety o 10% tańsze

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości
Filtr

Odżywianie: 23 artykuły

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, żurawina (300 g)

  • Jako gorący i zimny napój
  • Bardzo wydajny
  • Gasi pragnienie podczas treningu
79,03 zł 132,00 zł (263,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Atombody Rice pudding, 500g

Atombody Rice pudding, 500g, Chocotella (500 g)

  • Gotowy w zaledwie 2 minuty
  • 100% naturalna mąka ryżowa
  • Wegański i bez dodatku cukru
20,61 zł 34,99 zł (41,22 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze, Czarna porzeczka (48 ml)

  • Naturalny smak
  • Wegański i niskokaloryczny
  • Nadaje się do ekspresu napojów gazowanych
14,25 zł 17,99 zł (296,88 zł / l)

Dostawa do 7 października

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Prosty, lekki i wegański
  • Wykonany z hydrolizowanego białka grochu
  • Mniej kalorii
79,03 zł 132,00 zł (197,58 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • Białko (groch, ryż, konopie i słonecznik)
  • Naturalnie słodzone agawą
  • Bez soi, glutenu i laktozy
71,42 zł 88,00 zł (178,55 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Collagen Beauty Bar - berry choc

nu3 Collagen Beauty Bar -​ berry choc, 40 g

  • Bez dodatku cukru
  • Z koenzymem Q10
  • Zawiera cynk, miedź i witaminę C
8,28 zł 13,99 zł (207,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Gold Set

SHINTO® Bio-​Matcha Gold Set

  • Pyszna organiczna matcha (30 g)
  • Ręcznie robiona miska
  • Z bambusową miotełką i łyżką
192,94 zł 322,00 zł (6 431,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

rawster Zielona herbata Matcha w proszku Bio

rawster Zielona herbata Matcha w proszku Bio, 100 g

  • Łatwe porcjowanie
  • Delikatnie drobno zmielona
  • Słodko-cierpki smak
54,99 zł 69,00 zł (549,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioTechUSA Protein Max

BioTechUSA Protein Max, Kokos i wanilia (45 g)

  • 13 g białka na baton
  • Bezglutenowy
  • Nie zawiera oleju palmowego
6,40 zł 7,99 zł (142,22 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Recovery Drink Strawberry-Banana

Sponser Sport Food Recovery Drink Strawberry-​Banana, 20x 60g

  • Przygotowanie z wodą
  • Zawiera aminokwasy
  • Owocowy smak
260,83 zł 327,00 zł (217,36 zł / kg)

Darmowa dostawa do 7 października

SHINTO® Bio-Matcha Platin

SHINTO® Bio-​Matcha Platin, 30 g

  • Świetny, słodki aromat
  • Subtelnie gorzka nuta
  • Bez substancji konserwujących
69,65 zł 117,00 zł (2 321,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

rawster Proszek z owoców dzikiej róży bio

rawster Proszek z owoców dzikiej róży bio, 400 g

  • Intensywny czerwony kolor
  • Naturalny kolor
  • Wszechstronne zastosowanie
61,42 zł 77,00 zł (153,55 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Fit Protein Muffins - Muffiny proteinowe

nu3 Fit Protein Muffins -​ Muffiny proteinowe, Chocolate (240 g)

  • 12 wilgotnych porcji
  • Wegańskie i bezglutenowe
  • O obniżonej zawartości cukru
27,48 zł 34,99 zł (114,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

rawster Ziarna kakaowe bio

rawster Ziarna kakaowe bio, 400 g

  • Intensywnie wytrawny smak
  • Jakość surowej żywności
  • Bez dodatku cukru
73,21 zł 92,00 zł (183,03 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioTechUSA Chunky Protein Bar

BioTechUSA Chunky Protein Bar, Potrójna czekolada (50 g)

  • Wysoka zawartość białka w podróży
  • Bez dodatku cukru i oleju palmowego
  • Z chrupiącymi kawałkami i powłoką
9,06 zł 10,99 zł (181,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbatka ziołowa z liści szałwii

Kräuter Max Herbatka ziołowa z liści szałwii, 100 g

  • Bez środków aromatyzujących
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • W szczelnie zamykanej torebce
26,23 zł 43,99 zł (262,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mammut Baton Crunchy Protein

Mammut Baton Crunchy Protein, Raspberry-​White Chocolate (45 g)

  • Z chrupkami sojowymi
  • Mało cukru
  • 33% białka w batoniku
7,10 zł 8,99 zł (157,78 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Bio Acai Powder

nu3 Bio Acai Powder, 65 g

  • Jagody acai i sok z cytryny
  • Liofilizowane i delikatnie przetworzone
  • Czysty smak owoców
24,81 zł 63,00 zł (381,69 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sponser Sport Food Premium Plant Protein Vanilla

Sponser Sport Food Premium Plant Protein Vanilla, 455 g

  • Z niezbędnymi aminokwasami
  • Nie zawiera glutenu i laktozy
  • Zawiera kreatynę
158,98 zł 199,00 zł (349,41 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa z przywrotnika

Kräuter Max Herbata ziołowa z przywrotnika, 100 g

  • W zamykanym ponownie opakowaniu
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez dodatku aromatów
34,00 zł 57,00 zł (340,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

nu3 Bio Goji Berries

nu3 Bio Goji Berries, 500 g

  • W 100% naturalne i niesiarczanowane
  • Starannie wysuszone
  • Przyjemnie miękkie
78,57 zł 99,00 zł (157,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

  • W komplecie mieszadło BlenderBall
  • Zawiera 2 formy do naleśników
  • Żaroodporny silikon
110,74 zł 139,00 zł

Dostawa do 7 października

Kräuter Max Herbata ziołowa z kwiatów rumianku

Kräuter Max Herbata ziołowa z kwiatów rumianku, 100 g

  • W zamykanym ponownie opakowaniu
  • Bez wzmacniaczy smaku
  • Bez dodatków
39,36 zł 66,00 zł (393,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października