Produkty związane z dietą i fitnessem tańsze o 10%.

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości
Filtr

Zdrowie i odchudzanie: 14 artykułów

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, żurawina (300 g)

  • Jako gorący i zimny napój
  • Bardzo wydajny
  • Gasi pragnienie podczas treningu
79,03 zł 132,00 zł (263,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

FITNE Health Care Kapsułki zasadowe

FITNE Health Care Kapsułki zasadowe, 90 kapsułek

  • Zoptymalizowany z sokiem z trawy pszenicznej i buraków
  • Z wtórnymi substancjami roślinnymi
  • 100% wegański
52,77 zł 88,00 zł (831,02 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Orthica Multi 4 All

Orthica Multi 4 All, 180 Tabletki (180 tabletek)

  • Szeroka mieszanka mikroskładników odżywczych
  • Z ekstraktami roślinnymi i enzymami
  • Bez sztucznych dodatków
196,96 zł 329,00 zł (551,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Orthica Prostata Support

Orthica Prostata Support, 60 Kapsułki (60 kapsułek)

  • Z ekstraktem z pestek dyni i palmy sabałowej
  • Zawiera likopen dla wsparcia antyoksydacyjnego
  • Bez cukru, glutenu i laktozy
101,81 zł 170,00 zł (2 994,41 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Plastry ziołowe TRMX-5 DETOX RELAX RECOVER

Kenrico Plastry ziołowe TRMX-​5 DETOX RELAX RECOVER, 2 szt.

  • Rozgrzewający turmalin
  • Właściwości pielęgnacyjne
  • Hipoalergiczny klej
34,98 zł 43,99 zł (17,49 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Pure Ella Kapsułki wspomagające usuwanie wody

Pure Ella Kapsułki wspomagające usuwanie wody, 60 kapsułek

  • Wegańskie i bez hormonów
  • Z magnezem
  • Bez sztucznych dodatków
66,97 zł 112,00 zł (1 430,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kintex Taśma fitness mocna

Kintex Taśma fitness mocna

  • Łatwa do przechowywania
  • Wymiary: dł.: 2,50 m x szer.: 15 cm
  • 100% lateksu
26,23 zł 43,99 zł

Dostawa do 6 października

Peeroton Aminokwas 2300

Peeroton Aminokwas 2300, 190 Kapsułki (190 kapsułek)

  • Z 18 aminokwasami
  • Zawiera witaminę B6
  • 190 kapsułek
239,39 zł 300,00 zł (1 915,12 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

Kintex Taśma fitness bardzo mocna

Kintex Taśma fitness bardzo mocna

  • Łatwa do przechowywania
  • Wymiary: dł.: 2,50 m x szer.: 15 cm
  • 100% lateksu
27,57 zł 45,99 zł

Dostawa do 6 października

Carnium Botanicals Bio Green D Tox

Carnium Botanicals Bio Green D Tox, 180 kapsułek

  • Formuła wegańska
  • Z trawą pszeniczną i jęczmienną
  • Bez konserwantów
80,36 zł 101,00 zł (811,72 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • Szybka i długotrwała dostawa energii
  • Z łatwo przyswajalnymi węglowodanami
  • Szybko się wchłania
89,29 zł 112,00 zł (148,82 zł / kg)

Dostawa do 6 października

rawster Proszek akacjowy bio

rawster Proszek akacjowy bio, 400 g

  • Naturalny
  • Drobno zmielony
  • Wszechstronny
54,91 zł 92,00 zł (137,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NaturesPlus® Source of Life Green Lightning

NaturesPlus® Source of Life Green Lightning, 180 wegetariańskich kapsułek

  • Z witaminami i składnikami odżywczymi
  • Pełnowartościowe multiwitaminy
  • Hipoalergiczne i wegetariańskie
93,78 zł 235,00 zł (521,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kintex Taśma fitness lekka

Kintex Taśma fitness lekka

  • Łatwa do przechowywania
  • Wymiary: dł.: 2,50 m x szer.: 15 cm
  • 100% lateksu
24,89 zł 41,99 zł

Dostawa do 6 października