Substancje odżywcze o 10% tańsze

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Postać farmaceutyczna Alergeny Właściwości
Filtr

Substancje odżywcze: 1 - 30 z 130 artykułów

Alpinamed Prosta Plus

Alpinamed Prosta Plus, 30 kapsułek

  • Zwłaszcza dla mężczyzn
  • Z granatem i olejem z palmy sabałowej
  • Nadaje się również dla diabetyków
89,18 zł 105,00 zł (3 747,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

FITNE Health Care Kapsułki zasadowe

FITNE Health Care Kapsułki zasadowe, 90 kapsułek

  • Zoptymalizowany z sokiem z trawy pszenicznej i buraków
  • Z wtórnymi substancjami roślinnymi
  • 100% wegański
52,77 zł 88,00 zł (831,02 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 L-Carnitine Capsules

nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 kapsułek

  • Bez zbędnych dodatków
  • Formuła wegańska
  • Idealne przed treningiem
44,64 zł 112,00 zł (314,37 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Peeroton MAGNESIUM Professional

Peeroton MAGNESIUM Professional, Porzeczka (20 saszetek)

  • Stosowanie bez wody
  • Umieść go bezpośrednio na języku
  • Magnez z kompleksem cytrynianu
45,70 zł 58,00 zł (457,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Czarny czosnek

Alpinamed Czarny czosnek, 120 kapsułek

  • Z tiaminą i ryboflawiną
  • Bezwonny
  • W formie kapsułek
149,93 zł 177,00 zł (2 306,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Żelki dla dzieci z szafranem

Alpinamed Żelki dla dzieci z szafranem, 60 żelków

  • Wegańskie i bez cukru żelki
  • Z witaminą B6 i ekstraktem z szafranu
  • Smak owocowy
87,28 zł 103,00 zł (484,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Tabletki powlekane z żurawiną

Alpinamed Tabletki powlekane z żurawiną, 120 tabletek

  • Nieskomplikowane spożycie
  • Neutralne w smaku
  • Idealne do biura i na wakacje
117,66 zł 139,00 zł (1 331,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Żel MSM z kadzidłem i konopiami indyjskimi

Alpinamed Żel MSM z kadzidłem i konopiami indyjskimi, 100 ml

  • Idealny po treningu
  • Dla każdego rodzaju skóry
  • Nie tłuści
91,08 zł 108,00 zł (910,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Botanicals Immun Caps

Botanicals Immun Caps, 60 kapsułek

  • Witamina C, propolis, echinacea
  • Wegetariańskie i bez laktozy
  • 2 kapsułki dziennie
49,11 zł 123,00 zł (1 327,30 zł / kg)

Dostawa do 6 października

FITNE Health Care Kompleks odżywczy "chrząstki i kości"

FITNE Health Care Kompleks odżywczy "chrząstki i kości", 60 kapsułek

  • Z kompleksem Panmol-B
  • Z witaminą C
  • Dla wegetarian i wegan
66,78 zł 84,00 zł (1 644,83 zł / kg)

Dostawa do 6 października

SANOPOLY Priosa®ATHLETICUM

SANOPOLY Priosa®ATHLETICUM, 180 kapsułek

  • 12 aminokwasów
  • 11 minerałów
  • 5 witamin
228,68 zł 572,00 zł (1 706,57 zł / kg)

Darmowa dostawa do 6 października

nu3 Vegan Beauty Elixier

nu3 Vegan Beauty Elixier, 10 ampułek

  • Wegańska alternatywa dla kolagenu
  • Owocowy smak
  • 10 butelek po 50 ml
89,29 zł 117,00 zł (178,58 zł / kg)

Dostawa do 6 października

NeuroLab® Vital Spokój w nocy

NeuroLab® Vital Spokój w nocy, 60 kapsułek

  • Zoptymalizowany z witaminami i aminokwasami
  • Jedna porcja zawiera 1 mg melatoniny
  • Odpowiedni dla wegan i wegetarian
89,75 zł 150,00 zł (1 869,79 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Activating Apple Vinegar

nu3 Activating Apple Vinegar, 260 g

  • Cytrynowo-świeży smak
  • Z wapniem, magnezem i chromem
  • Bez dodatku cukru
26,42 zł 67,00 zł (101,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 L-Arginin Capsules

nu3 L-​Arginin Capsules, 160 kapsułek

  • Wysoka dawka: 2200 mg / porcję
  • Opracowany dla sportowców
  • Bez zbędnych dodatków
35,18 zł 88,00 zł (234,53 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kids Set - Zestaw żelków witaminowych dla dzieci

Mummy Gummy Kids Set -​ Zestaw żelków witaminowych dla dzieci, 180 żelków

  • 1x Multiwitamina, 60 żelków
  • 1x Kids - wzrost i kości, 60 żelków
  • 1x Kids - sen i odprężenie, 60 żelków
68,77 zł 172,00 zł (127,35 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 kapsułek

  • Z witaminą C i D
  • Z D-mannozą i mniszkiem lekarskim
  • Nie zawiera hormonów
52,77 zł 88,00 zł (1 134,84 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Orthica B12-1000 SR

Orthica B12-​1000 SR, 90 Tabletki (90 tabletek)

  • O przedłużonym uwalnianiu
  • W formie cyjanokobalaminy
  • Wysoka dawka
75,01 zł 126,00 zł (949,49 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Spray dozujący B12 Trio

Alpinamed Spray dozujący B12 Trio, 30 ml

  • 100 µg witaminy B12 w sprayu
  • Wysoka biodostępność
  • Można dawkować indywidualnie
61,84 zł 73,00 zł (2 061,33 zł / l)

Dostawa do 6 października

nu3 Hydro Glow Collagen

nu3 Hydro Glow Collagen, Grapefruit Ginger (240 ml)

  • 6 g hydrolizowanego kolagenu na napój
  • Z biotyną, niacyną i witaminą B12
  • Bez dodatku cukru, ze stewią
7,47 zł 12,99 zł (31,13 zł / l)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Morwa biała

Alpinamed Morwa biała, 60 kapsułek

  • Z chromem i mioinozytolem
  • Wspiera procesy metaboliczne
  • Wysokiej jakości cynamon cejloński
149,93 zł 177,00 zł (5 766,54 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Olej z czarnuszki forte

Alpinamed Olej z czarnuszki forte, 100 kapsułek

  • Delikatne tłoczenie na zimno
  • Naturalny tymochinon
  • Wielonienasycone kwasy tłuszczowe
111,97 zł 132,00 zł (1 777,30 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Granulat do picia żurawina D-Mannoza

Alpinamed Granulat do picia żurawina D-​Mannoza, 20 szt.

  • Nie wytwarza odporności
  • Nie zawiera laktozy i glutenu
  • Typowy wytrawny smak
127,15 zł 150,00 zł (6,36 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Olejek z alg „Balance & Glow”

Alpinamed Olejek z alg „Balance & Glow”, 100 ml

  • Z zawartością EPA i DHA z wegańskiego oleju z alg
  • Wzbogacony olejem z rokitnika i wiesiołka
  • Świeży smak z nutą pomarańczy
98,67 zł 117,00 zł (986,70 zł / l)

Dostawa do 6 października

Orthica Multi 4 All

Orthica Multi 4 All, 180 Tabletki (180 tabletek)

  • Szeroka mieszanka mikroskładników odżywczych
  • Z ekstraktami roślinnymi i enzymami
  • Bez sztucznych dodatków
196,96 zł 329,00 zł (551,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Prosty, lekki i wegański
  • Wykonany z hydrolizowanego białka grochu
  • Mniej kalorii
105,38 zł 132,00 zł (263,45 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • Białko (groch, ryż, konopie i słonecznik)
  • Naturalnie słodzone agawą
  • Bez soi, glutenu i laktozy
71,42 zł 88,00 zł (178,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Orthica Prostata Support

Orthica Prostata Support, 60 Kapsułki (60 kapsułek)

  • Z ekstraktem z pestek dyni i palmy sabałowej
  • Zawiera likopen dla wsparcia antyoksydacyjnego
  • Bez cukru, glutenu i laktozy
101,81 zł 170,00 zł (2 994,41 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alpinamed Enzym Komplex

Alpinamed Enzym Komplex, 60 kapsułek

  • Z bromelainą i papainą
  • Postać odporna na trawienie
  • Optymalna kombinacja enzymów
117,66 zł 139,00 zł (4 202,14 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Helping Flowers® Nr 23 Dziurawiec zwyczajny

Helping Flowers® Nr 23 Dziurawiec zwyczajny, 10 ml

  • Domowa esencja kwiatów Helping Flowers®
  • Esencja z dzikich kwiatów
  • Bezpieczeństwo i ochrona
66,78 zł 84,00 zł (6 678,00 zł / l)

Dostawa do 6 października