Poranny seks jako panaceum

Hormony szczęścia, spalanie tłuszczu i kobiece błogosławieństwo w dzieciach. Co należy wiedzieć o seksie, w porannych godzinach.

Odnośnie porannego seksu są zdania podzielone. Dla niektórych nie do przyjęcia , dla innych  coś wspaniałego , z czego nie można zrezygnować. Poniżej mamy parę kurozialnych faktów:

Bóle głowy.  Poranny seks ma być pomocny przy bólach głowy, bo jest krew pompowana  do innych regionów ciała  i dlatego ciśnienie w naczyniach  mózgowych  spada. Wygląda logicznie , ale na stałe środek nie godny polecenia.

Pragnienie urodzenia dziewczynki. David Beckham i jego żona Wiktoria chcieli, po trzech synach, koniecznie mieć córeczkę i dlatego przysięgają na poranny seks na stojąco. Ta praktyka ma prowadzić do  urodzenia dziewczynki . O ile nam wiadomo, nikt tego nie udowodnił.

Reumatyzm. Różne strony internetowe opisują działanie lecznicze seksu porannego w chorobach reumatycznych. I tutaj ta sama odpowiedź: nie zostało jeszcze udowodnione.

Anonimowe. Ekscytujące są anonsy w internecie od Pań  szukających partnerów dla porannego seksu. Jak mam to sobie wyobrazić? Nieznajomy dzwoni o 6.00 rano  do drzwi , mamy seks  i o wpół do ósmej jesteśmy oboje punktualnie w biurze?? Od dzisiaj będzę się przyglądać kolegom z innego punktu widzenia. Kto wie, co jeden czy drugi już praktykował od rana , zanim wypij pirwszą filiżankę kawy... 

Poranny sport. Ruch rano napędza krążenie i wspiera spalanie tłuszczu , silniej aniżeli wieczorem. To tylko od Ciebie zależy ile sportu  będziesz rano uprawiać.

Zadowolenie. Podczas seksu są uwalniane hormony  np. tzw " hormon przytulania" - oksytocyna , jak i grupa endorfin takich jak serotonina i dopamina. Ten koktajl szczęścia utrzymuje się , poprzez podniesiony poziom hormonów do 24 godzin . Dlatego masz tak cudowny humor przez cały dzień i sprawiasz wrażenie bycia na rauszu. Czego więcej potrzebuje człowiek !