Roślinne alternatywy dla produktów pochodzenia zwierzęcego

Filtrowanie i sortowanie

Cena Highlights Marka Alergeny Właściwości
Filtr

Roślinne alternatywy: 1 - 30 z 69 artykułów

Alnatura Bio napój kokosowy Natur

Alnatura Bio napój kokosowy Natur, 1 l

  • Bez dodatku cukru*
  • Bez glutenu i laktozy
  • Egzotyczny smak
11,21 zł 12,99 zł (11,21 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój ryżowy Natur

Alnatura Bio napój ryżowy Natur, 1 l

  • Bez dodatku cukru*
  • Niskotłuszczowy i wegański
  • Wszechstronny w użyciu
7,19 zł 7,99 zł (7,19 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój z groszku, barista

Alnatura Bio napój z groszku, barista, 1 l

  • Do spieniania i mieszania
  • Bez dodatku cukru*
  • Bez laktozy, białka mleka i glutenu
7,99 zł 8,99 zł (7,99 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój roślinny

Alnatura Bio napój roślinny, 1 l

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Bez laktozy
6,39 zł 7,99 zł (6,39 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio granulki sojowe, duże kawałki

Alnatura Bio granulki sojowe, duże kawałki, 150 g

  • Czysto roślinne
  • Proste i szybkie przygotowanie
  • W jakości organicznej
8,39 zł 9,99 zł (55,93 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio płatki sojowe

Alnatura Bio płatki sojowe, 500 g

  • Z wysoką zawartością białka
  • Do gotowania i musli
  • Z soją z upraw europejskich
11,61 zł 12,99 zł (23,22 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio wegańskie "mięso" mielone

Alnatura Bio wegańskie "mięso" mielone, 100 g

  • Z grochu i bobu
  • Idealny zamiennik mięsa
  • Bogate w białko
10,00 zł 11,99 zł (100,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio mleko kokosowe

Alnatura Bio mleko kokosowe, 400 ml

  • Wysoka zawartość kokosa
  • Bez stabilizatorów
  • Do egzotycznych potraw
9,60 zł 10,99 zł (24,00 zł / l)

Dostawa do 7 października

Organiczny napój z orzechów laskowych, naturalny

Alnatura Organiczny napój z orzechów laskowych, naturalny, 1 l

  • Smak orzechów laskowych i nugatu
  • Zawiera 5% organicznych orzechów laskowych
  • Bez laktozy, białka i glutenu
14,02 zł 15,99 zł (14,02 zł / l)

Dostawa do 7 października

Napój owsiany bio

BIO PRIMO Napój owsiany bio, naturalny (1 l)

  • Łagodny i słodki smak
  • Uszlachetnia kawę, smoothies, kakao
  • Również do gotowania
6,78 zł 7,99 zł (6,78 zł / l)

Dostawa do 7 października

Bio woda kokosowa z zielonego kokosa naturalna

Alnatura Bio woda kokosowa z zielonego kokosa naturalna, 750 ml

  • 100% soku z kokosa
  • Bez dodatków
  • Delikatna i lekko słodka w smaku
16,03 zł 17,99 zł (21,37 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój sojowy, waniliowy

Alnatura Bio napój sojowy, waniliowy, 1 l

  • Bez glutenu i laktozy
  • Nadaje się do spienienia
  • Europejska soja
8,39 zł 9,99 zł (8,39 zł / l)

Dostawa do 7 października

Rapunzel Bio mleczko kokosowe

Rapunzel Bio mleczko kokosowe, 200 ml

  • 67% orzecha kokosowego i woda
  • Bez emulgatorów i stabilizatorów
  • Uszlachetnia desery, zupy, curry i nie tylko
7,59 zł 8,99 zł (37,95 zł / l)

Dostawa do 13 października

Napój sojowy bio

BIO PRIMO Napój sojowy bio, naturalny (1 l)

  • Łagodny smak
  • Wegański, bez laktozy i glutenu
  • 100% włoska uprawa ekologiczna
5,98 zł 6,99 zł (5,98 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój owsiany z soją Barista

Alnatura Bio napój owsiany z soją Barista, 1 l

  • Słodki smak, wartościowe
  • Do spieniania i zagęszczania
  • Bez cukru, laktozy i białka mleka krowiego
8,39 zł 9,99 zł (8,39 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Organiczny napój owsiany - waniliowy

Alnatura Organiczny napój owsiany -​ waniliowy, 1 l

  • Łagodny smak
  • Wszechstronny w użyciu
  • Bez laktozy i dodatku cukru
7,59 zł 8,99 zł (7,59 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój owsiany Natur

Alnatura Bio napój owsiany Natur, 1 l

  • Bez dodatku cukru*
  • Naturalnie słodki
  • Bez laktozy i o niskiej zawartości tłuszczu
7,19 zł 7,99 zł (7,19 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój owsiano-migdałowy Natur

Alnatura Bio napój owsiano-​migdałowy Natur, 1 l

  • Naturalnie słodki i delikatnie orzechowy
  • Udoskonali kawę, musli i innych
  • Bez dodatku cukru, laktozy, wegańśki
8,39 zł 9,99 zł (8,39 zł / l)

Dostawa do 7 października

Napój ryżowy bio

BIO PRIMO Napój ryżowy bio, naturalny (1 l)

  • Lekko słodki smak
  • Bez laktozy i glutenu, wegański
  • Bez dodatku cukru
6,39 zł 7,99 zł (6,39 zł / l)

Dostawa do 7 października

OATLY Napój owsiany, kremowy Bio - Cuisine

OATLY Napój owsiany, kremowy Bio -​ Cuisine, 250 ml

  • Organiczny i wegański - odpowiedni dla każdego
  • Kremowy jak śmietana, tylko na bazie roślinnej
  • Idealny do gotowania i pieczenia
6,39 zł 7,99 zł (25,56 zł / l)

Dostawa do 7 października

Naturalny napój migdałowy bio

BIO PRIMO Naturalny napój migdałowy bio, 1 l

  • Intensywny aromat migdałów
  • Do mieszania i gotowania
  • Ekologiczne migdały z Włoch
12,81 zł 14,99 zł (12,81 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio napój sojowy Natur

Alnatura Bio napój sojowy Natur, 1 l

  • Bez dodatku cukru*
  • Przepis zawierający tylko dwa składniki
  • Bez glutenu i laktozy
7,19 zł 7,99 zł (7,19 zł / l)

Dostawa do 7 października

Alnatura BIO Kiełbaski Mini Wegańskie

Alnatura BIO Kiełbaski Mini Wegańskie, 170 g

  • Kiełbaski z tofu i seitanu
  • Jakość organiczna
  • Wszechstronne
13,62 zł 15,99 zł (80,12 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio wegańska przekąska, łagodna

Alnatura Bio wegańska przekąska, łagodna, 30 g

  • Na bazie seitanu
  • Łagodnie wędzona
  • Można przechowywać poza lodówką
4,37 zł 4,99 zł (145,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio tofu z migdałami i orzechami

Alnatura Bio tofu z migdałami i orzechami, 200 g

  • Z ekologiczną soją z Austrii
  • Z migdałami, orzechami i dymem drzewa bukowego
  • Gotowe do podania, nie trzeba przechowywać w lodówce
9,60 zł 10,99 zł (48,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio wegański döner na bazie białka grochu

Davert Bio wegański döner na bazie białka grochu, 68 g

  • Autentycznie pikantnie przyprawiony
  • Z grochu i bobu
  • Szybkie i łatwe przygotowanie
10,00 zł 11,99 zł (147,06 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio wegańskie kawałki soi, drobne

BIO PRIMO Bio wegańskie kawałki soi, drobne, 150 g

  • Wszechstronne zastosowanie
  • Soja z Austrii
  • Bogata w białko
8,80 zł 9,99 zł (58,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Thai Coco Woda kokosowa

Thai Coco Woda kokosowa, 1 l

  • Bez dodatku cukru
  • Bez konserwantów
  • Czyste orzeźwienie
16,03 zł 17,99 zł (16,03 zł / kg Waga netto po odsączeniu)

Dostawa do 7 października

Thai Coco Bio woda kokosowa

Thai Coco Bio woda kokosowa, 1.000 ml

  • Z młodych orzechów kokosowych odmiany Nam Hom
  • Bez dodatku cukru
  • Bez konserwantów
20,45 zł 22,99 zł (20,45 zł / kg Waga netto po odsączeniu)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio napój owsiany, naturalny

Alnavit Bio napój owsiany, naturalny, 1 l

  • Bez dodatku cukru
  • Kremowy smak owsa
  • 100% owsa z Niemiec
6,78 zł 7,99 zł (6,78 zł / l)

Dostawa do 7 października