Trendy

Sen polifazowy - co to oznacza? Sen polifazowy - co to oznacza?

W internecie coraz częściej można natknąć się na termin „sen polifazowy”. Podobno z jego pomocą można drastycznie zmniejszyć potrzebę snu, a czas odzyskany w ten sposób wykorzystać do zwiększenia produktywności. Czy tak jest w rzeczywistości?

E-rowery podbijają świat E-rowery podbijają świat

Dzięki rozwojowi e-rowerów w ostatnich latach doszło do zmiany mobilności ludzi. Nie jest to zadziwiające, ponieważ e-rowery maja dużo zalet, także zdrowotnych.

HIIT - nowy hit wśród treningów? HIIT - nowy hit wśród treningów?

Dziś już nikt nie ma czasu na długie godziny treningu. HIIT (ang. High Intensity Interval Training – trening przedziałowy o wysokiej intensywności) brzmi jak marzenie: uzyskać formę ćwicząc tylko kilka minut w tygodniu. Co to naprawdę oznacza?

Biohacking dla początkujących Biohacking dla początkujących

W zeszłym tygodniu staraliśmy się przybliżyć Wam ogólnie temat jednego z najnowszych trendów o nazwie biohacking, dzisiaj natomiast przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, które może wypróbować każdy początkujący.

Biohack yourself Biohack yourself

Poprzez zbieranie własnych danych za pomocą różnych aplikacji pojawił się nowy trend, w którym wszystko ukierunkowane jest na optymalizację samego siebie.

Popularna moda ostatnich lat: bieganie boso Popularna moda ostatnich lat: bieganie boso

Popularna moda ostatnich lat: bieganie boso. Paradoksalnie opracowano w tym celu jednak wiele specjalne buty. Ciągle słyszy się o możliwym ryzyku. Niepewność dlatego jest duża.

Trendy fitness na 2016 rok! Trendy fitness na 2016 rok!

Prognozy są zawsze trudne. Niemniej jednak ich próby są ciągle chętnie podejmowane w szczególności na początku roku.

Aktualne tendencje odżywiania i deitetyczne Aktualne tendencje odżywiania i deitetyczne

Zajmujesz się przez dłuższy czas problemem utraty wagi i zdrowym odżywianiem, zauważysz od razu, że stale pojawiają się nowe tendencje. W rocznym rytmie podają sobie ręce tendecje dietetyczne i odżywcze. Poniżej parę aktualności.

Człoweik potrzebuje nowych trendów w sporcie Człoweik potrzebuje nowych trendów w sporcie

Drogi, prowadzące do celu bycia sprawnym fizycznie , są różne i jest ich wiele. Wielu trenuje własne ciało w siłowniach z popularnym i klasycznym sprzętem, albo w domu. Przy tego rodzaju wyborze jest napewno dal każdego coś odpowiednie. Dzisiaj,...