Trendy

Smart Aging dzięki substancjom Raab Vitalfood Smart Aging dzięki substancjom Raab Vitalfood

Proces starzenia jest przedmiotem zainteresowania wielu instytucji badawczych, takich jak Instytut Max Planck. Duże firmy technologiczne zapewniają ogromny budżet na temat procesu starzenia się? Skąd w ogóle wiemy, że się starzejemy? Na wszystkie...

Wędrówki są przyjemnością Wędrówki są przyjemnością

Piesze wędrówki to popularny sport wytrzymałościowy i słusznie. Możesz dowiedzieć się tutaj, dlaczego tak jest i na co musisz zwracać uwagę.

Sen polifazowy - co to oznacza?

W internecie coraz częściej można natknąć się na termin „sen polifazowy”. Podobno z jego pomocą można drastycznie zmniejszyć potrzebę snu, a czas odzyskany w ten sposób wykorzystać do zwiększenia produktywności. Czy tak jest w rzeczywistości?

E-rowery podbijają świat

Dzięki rozwojowi e-rowerów w ostatnich latach doszło do zmiany mobilności ludzi. Nie jest to zadziwiające, ponieważ e-rowery maja dużo zalet, także zdrowotnych.

HIIT - nowy hit wśród treningów?

Dziś już nikt nie ma czasu na długie godziny treningu. HIIT (ang. High Intensity Interval Training – trening przedziałowy o wysokiej intensywności) brzmi jak marzenie: uzyskać formę ćwicząc tylko kilka minut w tygodniu. Co to naprawdę oznacza?

Biohacking dla początkujących

W zeszłym tygodniu staraliśmy się przybliżyć Wam ogólnie temat jednego z najnowszych trendów o nazwie biohacking, dzisiaj natomiast przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, które może wypróbować każdy początkujący.

Biohack yourself

Poprzez zbieranie własnych danych za pomocą różnych aplikacji pojawił się nowy trend, w którym wszystko ukierunkowane jest na optymalizację samego siebie.

Popularna moda ostatnich lat: bieganie boso

Popularna moda ostatnich lat: bieganie boso. Paradoksalnie opracowano w tym celu jednak wiele specjalne buty. Ciągle słyszy się o możliwym ryzyku. Niepewność dlatego jest duża.

Trendy fitness na 2016 rok!

Prognozy są zawsze trudne. Niemniej jednak ich próby są ciągle chętnie podejmowane w szczególności na początku roku.

Aktualne tendencje odżywiania i deitetyczne

Zajmujesz się przez dłuższy czas problemem utraty wagi i zdrowym odżywianiem, zauważysz od razu, że stale pojawiają się nowe tendencje. W rocznym rytmie podają sobie ręce tendecje dietetyczne i odżywcze. Poniżej parę aktualności.

Człoweik potrzebuje nowych trendów w sporcie

Drogi, prowadzące do celu bycia sprawnym fizycznie , są różne i jest ich wiele. Wielu trenuje własne ciało w siłowniach z popularnym i klasycznym sprzętem, albo w domu. Przy tego rodzaju wyborze jest napewno dal każdego coś odpowiednie. Dzisiaj,...